Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Individuální trofeje

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

aj ja som o tom prvykrat pocul. :|

Norrisovku vyhra bud Chara alebo Green, o vitazovi rozhodne to, ktoreho tim bude uspesnejsi v PO. Podla mna :)
arek píše:aj ja som o tom prvykrat pocul. :|

Norrisovku vyhra bud Chara alebo Green, o vitazovi rozhodne to, ktoreho tim bude uspesnejsi v PO. Podla mna :)
Trofeje sa udeluju za zakladnu cast, hlasovanie prebieha medzi zakladnou castou a playoff. Trofeje sa len vyhlasuju po playoff.
Jediná trofej ktoru moze ovplyvnit hrac vykonom v playoff je Conn Smythe, lebo sa udeluje za vykony v playoff. :smile03:

Mozes si to overit, ale nie je o com diskutovat. :frajer2:
Minuly rok to bolo vcelku jasne ale tento rok maju sancu vsetci traja kandidati. netrufam si tipovat vitaza.Chara ma realne sance.
Verim, ze Chara to ziska - zasluzi si to!
Neda mi nespomenut ze opet sa preferuje vychodna konferencia. vsetci traja su vynikajuci ale nasli by sa rovnaki hraci aj na zapade napriklad boyle zo san jose.
Nicklas Lidström, držiteľ šiestich Norris Trophy, nebude v nominácií ani tento rok.

bolo myslené : nebude chýbať v nominácii ani tento rok, že..?

Inak si myslím, že sa tento rok bude rozhodovať skôr medzi Greenom a Chárom, ale to je len môj dojem. :smile03:
Mě tam chybí Dan Boyle :( tomu bych to přál. Jinak ted je to opravdu vyrovnané, a možná bych to trochu přál Greenovi.
painkiller píše:Mě tam chybí Dan Boyle :( tomu bych to přál. Jinak ted je to opravdu vyrovnané, a možná bych to trochu přál Greenovi.
Dan Boyle dostal tento rok uz oskara. :)
Toto je post uzivatela mfx z hokejportal.sk:
Bohuzial tento rok Norris trophy asi vyhra Green. Preco? Lebo este predtym ako tato sezona zacala si kanadsky novinari povedali ze Lidstrom to jednoducho nebude. Ale pravda je taka ze aj ked ma 38 rokov tak je stale najlepsim obrancom v nhl.
Staci sa pozriet len trochu poza produktivitu tychto hracov. V +/- jasne vyhrava Lidstrom s +31, Green ma +24 a Chara +23. Stratene puky (giveaways) Lidstrom 46, Chara 54 a Green 95 - tato statistika hovori jasne proti Greenovi je to takmer dvojnasobok od obidvoch nominovanych. Pravdaze to suvisi aj s tym ako sa Green zapaja do utoku ked vacsinou posobi skor ako 4ty utocnik (ak nie 3.).
Dalej sa pozrime na to ako ich treneri vyuzivaju pri braneni - konkretne pri oslabeniach. Lidstrom vyse 269 minut , Chara vyse 268 minut a Green 168 minut. Pravdaze tu treba brat do uvahy ze Green odohral od Lidstroma o 10 a od Charu o 12 menej zapasov.
Nakoniec sa pozrieme kolko stravili priemerne casu pri presilovkach. Lidstrom 3:55 minut/zapas, Chara 3:46 min/zapas a Green 5:22 minut/zapas.
Dufam ze sa mylim a ze tento rok Norris trophy vyhra niekto z dvojice Chara/Lidstrom. Ale obavam sa toho ze bude udelena Greenovi za 30 golov v sezone. Hola pravda sa ukazuje prave teraz v play off. Zatialco Chara aj Lidstrom su najlepsi obrancovia svojich muzstiev tak Green je jeden z najhorsich obrancov celeho play off.
Podla mna by mal vyhrat Lidstrom. Stale si udrziava vyrovnanu vykonnost pri vysokej produktivite. Tuto sezonu musel prekonat jednu z najvacsich zmien a to ze zacal nosit ochranne plexi na prilbe. Naco si hrac chvilu musi zvykat nakolko to vyrazne ovplyvnuje videnie hraca. Ale uplne mi bude stacit ked tuto sezonu zdvihne nad hlavu iba jednu trofej.
Nazor si spravte sami.
ivan23 píše:Nicklas Lidström, držiteľ šiestich Norris Trophy, nebude v nominácií ani tento rok.

bolo myslené : nebude chýbať v nominácii ani tento rok, že..?
Áno, bolo to tak myslené :D, lenže osud to dal inak a ja som to dal zabudol napísať :D.
Finalisté Lady Byng Trophy: Pavel Datsyuk, Martin St.Louis, Zach Parise.

Moc bych to přál Martymu, který v Tampě, i když se jí nedařilo, makal co to šlo.
Martin St.Louis :arrow: 82 - 14 min. (30+50)
Pavel Datsyuk :arrow: 81 - 22 min. (32+65)
Zach Parise :arrow: 82 - 24 min. (45+49)

Marty má nejmín trestných minut :!: bohužel nemá tolk bodů co Datsyuk nebo Parise, podle mě teda vyhraje Datsyuk :-(
Mason, Backstrom a Thomas su nominovani na Vezina Trophy. Tazka volba ale podla mna to daju Thomasovi.
Backstrom je tam nezasluzene!
Nie je to zly brankar - to vobec ale Lundqvist, Nabokov a Kipper - dokonca i Luongo ale ten bol dost zraneny hrali uplne inu ligu!
Som pohorseny! :x
Jeho team bol neuspesny, nedokazal ho pretlacit do playoff. :thumbsdown:
Najma Ludnqvist by si zasluzil nominaciu, lebo bol porovnatelny s Backstromom ale na rozdiel od neho dostal svoj team do playoff. :evil:
Nemyslím si,že je mezi nominovanými Backström nezaslouženě,chytal výborně celou sezónu a
je to špičkový gólman,ale stejně to asi vyhraje Timmy nebo mladý S.Mason! :smile03:
No, radši bych v nominaci taky viděl Lundqvista :thumbsup: ale pdole mě stejně nakonec vyhraje Thomas, o kterém se mluvilo od konce sezony.
painkiller píše:No, radši bych v nominaci taky viděl Lundqvista :thumbsup: ale pdole mě stejně nakonec vyhraje Thomas, o kterém se mluvilo od konce sezony.
Je šanca, že to vyhrá Mason. Severoameričania majú radi rekordy, prípadne vyrovnania rekordov. Na druhej strane by bol u Thomasa splnený americký sen. Takže si vyberte. :D Je ťažké povedať, ktorý brankár z nominovaných si to zaslúži viac.
Tak Mason by měl mít snad už jistou trofej za nejlepšího nováčka :yes: a Thomas chytal letos skvěle, i když je pravda že MAsonových 10 shutoutů je hodně dobrý výsledek :good:
painkiller píše:Tak Mason by měl mít snad už jistou trofej za nejlepšího nováčka :yes: a Thomas chytal letos skvěle, i když je pravda že MAsonových 10 shutoutů je hodně dobrý výsledek :good:
Osobne by som to viac prala Timmymu, zaslúži si to.
HART:
Ovečkin
Malkin
Dacjuk
mt-svk píše:
painkiller píše:Tak Mason by měl mít snad už jistou trofej za nejlepšího nováčka :yes: a Thomas chytal letos skvěle, i když je pravda že MAsonových 10 shutoutů je hodně dobrý výsledek :good:
Osobne by som to viac prala Timmymu, zaslúži si to.
je tak :yes: sice sa o trofejach rozhoduje v ramci zakl. casti, ale aj v PO Timmy dokazuje, preco si Vezinu zasluzi prave on :yes: ako spominali vcera v tyzden v NHL, Mason ma este cas :) Timmyho hokejovy pribeh je malo vidany, to co dosiahol, sa len tak nevidi a rok co rok dokazoval, ze ta Vezina sa jedneho dna objavi v jeho lapacke :yes: o tom, ze Vezina bude patrit prave jemu nepochubujem :frajer2:
Teda to je velky uspech pre rusov.
Tiez si myslim, ze z nominacie jasne vyplyva Vezina pre Tima. A nepochybujem ze bude v spravnych rukach.

Co sa tyka Harta, voci nominacii, nemam najmensie vyhrady a zaroven nevidim jednoznacneho favorita:
Ovie 40% - Malkin 40% - Dacjuk 30%
Paradoxne podla mna by si to zasluzil Dacjuk lebo je to najkompletnejsi hokejista od najlepsich rokov Fjodorova...
begbeee píše:Tiez si myslim, ze z nominacie jasne vyplyva Vezina pre Tima. A nepochybujem ze bude v spravnych rukach.

Co sa tyka Harta, voci nominacii, nemam najmensie vyhrady a zaroven nevidim jednoznacneho favorita:
Ovie 40% - Malkin 40% - Dacjuk 30%
Paradoxne podla mna by si to zasluzil Dacjuk lebo je to najkompletnejsi hokejista od najlepsich rokov Fjodorova...
V tom s tebou súhlasí, je to najkompletnejší hokejista, a podľa mňa momentálne najlepší hokejista NHL. Za túto sezónu by si Hart Trophy zaslúžil práve on. Pravdepodobne ju však získa niekto z dua Malkin - Ovečkin, skôr by som tipla Malkina, i keď jeho šance sa po výbornom Ovieho závere znížili.
326 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG