Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Individuální trofeje

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Jack Adams je jasně Cooper - asi 8 rookies v týmu, obrovské zlepšení proti loňsku, půlka sezony bez Stamkose a nakonec čtvrtka i bez St.Louise.
Roye taky beru, ale ten nemusel řešit, že má v týmu třetinu hráčů nováčky a nebyl víc než půlku sezony bez jednoho z nejlepších hráčů v celé NHL.
Forwards Patrick Marleau of the San Jose Sharks, Ryan O'Reilly of the Colorado Avalanche and Martin St. Louis of the New York Rangers are the three finalists for the 2013-14 Lady Byng Memorial Trophy, awarded "to the player adjudged to have exhibited the best type of sportsmanship and gentlemanly conduct combined with a high standard of playing ability," the National Hockey League announced today.
ROR je IMO (jasnej) vítěz. :serus:
>lady bing trophy
>player adjudged to have exhibited the best type of sportsmanship and gentlemanly conduct combined with a high standard of playing ability
>St. Louis threw a temper tantrum and demanded a trade from a team he was captaining mid-stretch run

:rofl:
Vezina Trophy finalists: Bishop, Rask and Varlamov.
Dle očekávání. Tipuju Raska.
Vítězství Raska bude dobrý joke, tohle není cena pro obrany, ale pro individuality! Něco jako to loni dostal Bob. A proč tam není Carey by mě teda taky zajímalo :neviem:
Dal bych to Varlamovovi.. Ale pochybuji, že to dají 2x po sobě RUS hráči. Takže to dostane Rask. Oblíbeneci z Bostonu forever. :bee:
lol aky joke
stats po zakl.casti asi nieco naznacuju (aka obrana, v case ked sme mali mimo stabilne 4D bol to Tuukka ktory nas drzal nad vodou)
cena sa sice udeluje na zakl.vykonov po zakl.casti, ale Tuukka dava aj v PO serii proti Wings jasnu odpoved na to, ze cena by bola v spravnych rukach
ak tomu tak nebude, je mi to sum a fuk, ak by to trhol Varly urcite zasluzene, ale ak to trhne Rask, nie je co riesit, takze riesit nazor, ze to bude nezasluzene :roll:
V defenzivnom systeme Bostonu nehraju rolu len obrancovia, ale aj utocnici. Rask ma stats dobre, ale urcite su ovplyvnene prave tym Julienovym systemom.

Moja finalova trojka by bola asi Price, Bishop a Varlamov, ale kedze ceny sa vyhravaju hlavne na zaklade stats (Karlsson-Norris) tak ocakavam, ze to vyhra prave Fin.
skoda, ze Hardingovi nevydrzalo zdravie, by ste sa tu nemuseli hadat, kanadan by dostal vezinu a vsetci by boli spokojni, tak hadam o rok :pray:
Tak nám zveřejnili i Norrise a opět je to mimo moje představy :lol2: Moje trojka by byla Giordano, Keith a Pietrangelo. Chára je tlačenka z Bostonu, Weber má sice obrovský impact na svůj tým (nejproduktivnější hráč), ale vítěz Norrise by asi v mínusu být neměl už jen z principu, ikdyž to je jen -2. Keith je v pořádku.
No letos to bude s trofejemi zase bída :bee:
Visnovsky a Kopecky su nominovani na Bill Masterton Memorial Trophy :good:
Kopecký? Za co? :lol2:

Jinak letos Hart Trophy jedině Carey Price. Nikdo jiný si to nezaslouží tak jako on..
Vishnovsky a Kopecky jako za co ? To samy jsem cetl na nhl.cz Pavelec ? jako za co ? Pokud by si to nekdo zaslouzil za oddanost hokeji a vytrvalost tak kdyz uz tak podle me Jagr.Vzhledem k jeho veku a vykonum a vubec jeho vule hrat a to jeste zdaleka nehodla koncit, navic jsme svedky prepisovani historickych tabulek.

Kdyz uz teda.
Mna sa nepytajte, ja to neviem :-)
Kopecky za to, ze aj ked hrava 4. lajnu, tak tam nechava dusu (vraj)
mirak2 píše:Kopecky za to, ze aj ked hrava 4. lajnu, tak tam nechava dusu (vraj)
opravdu jen VRAJ.. :hroza: A to, že si stěžoval u Tallona, jak chce být vyměněný. Nebo to, že byl HS několikrát v sezóně za to, že Gallant řekl, že nehraje naplno. No ale dobrá. Stejně mi to může být jedno. Letos se staly i vtipnější věci v tom hokeji. :giggle:
Arta nakonec bere Benn co vy na to hoši? Já to sice přál Tavaresovi, ale Benn mi neva. Navíc Vezinu s Hartem nejspíš získá další BC rodák Price a Weber by se mohl poprat o Norrise :dudo:
Za tyhle čísla bych Arta ani letos nevyhlašoval. :D Price by měl na vyhlašování přijet dodávkou, aby ty ocenění všechny pobral.
No hlavne že Crosby utře hubu :) to je důležity i když Benna jsem nečekal.
Calder - Gaudreau, Stone, Ekblad. Žádnej Forsberg :sok:
Leo píše:Calder - Gaudreau, Stone, Ekblad. Žádnej Forsberg :sok:
taky jsem se tomu divil Johny i Mark meli super koncovku,ale Forsberg ztangnoval no :bee: tak proto nebyl asi nominovan..ale stejne to vyhraje Johnny"hockey" :yahoo:
Kdyz o tom premejslim, tak je to asi nespravedlivy.
Forsberg rozhodne nestagnoval, ale Preds proste nemeli tu motivaci jako ostatni, aby nahaneli ke konci body. Naopak, to, ze ziskaval body stabilne celou sezonu, melo byt pro nej plus.
Vezina finalists- Dubnyk, Price, Rinne

Dubnyk :king:
Nemozem se prestat rehnit nad timy nominaciami. ta vychodna konferencia musi byt tazko dominantna. to je uplna fraska.
First all star team Price Karlson Subban Tavares Voracek Oveckin :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
326 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS