Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Individuální trofeje

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

chorche píše:EA Sports Trophy. :lol: :lol: :lol: Nie, vazne, taka cena existuje, len si momentalne nedokazem spomenut....
Na to EA Sports Trophy som si aj ja spomenul, to bolo tusim alebo aj je v hre :)

To ano, ale kedze momentalne som z trofeji uz nejaky paf, ked stale vidim pred sebou aktualnych vitazov....

Dnes boli zvoleni styria novi clenovia siene slavy NHL:

Mark Messier
Ron Francis
Al MacInnis
Scott Stevens


Obrázek

To su mena ktore boli vybrate.

Tentokrat neuspeli:

Adam Oates, Igor Larionov and Claude Lemieux.

Je to dobra volba. Snad sa tam ten Larionov ako pionier novej vlny hracov z europy dostane.

Scott Stevens ktory ma slovenske korene jeho stari rodicia boli slovenski emigranti z okolia Starej Lubovne. Viedol tim NJ tak ze sa stal jeden z uplne najuspesnejsich timov devedesiatych rokov a vyhral 3xSC.

All MacInnis to je pan s najtvrdsou strelou a vitaz NHL s Calgary Flames tak to som rad ze aj moj oblubeny klub ma zastupenie.

Francisa toho si najviac pametam z jeho Pittsburghskych cias ked vyhral 2xSC.

Messiera nemusim predstavovat. Oilers a ich dominacia. Sekundant velkeho Wayna, tvrda hra a nakoniac velky lider a kapitan rangers. 6x SC no to snad nepotrebuje komentar.

Stevens tam je a Anderson alebo Larmer nie, to mi je pekna nespravodlivost!!!
Dnes v noci Sien slavy NHL vita svoj rocnik 2007. Toto je generacia, ktoru si este z ich poslednych rokov v lige dobre pametam. Ak by som si mal vybrat najoblubenejsieho z nich tak beriem Scotta Stevensa, moj oblubeny obranca.


Obrázek

Oficialna zoznam clenov rok po roku: http://www.legendsofhockey.net:8080/Leg ... ype=Player

Ak by sme sli do historie a pozreli si mena mozeme tam vidiet aj mena Petra Stastneho alebo Stana Mikitu. Jeden a pol clena v sieni slavy to nie je zle. Zopakuje to v najblizsich desatrociach niekto? To by sa teda musel sakramentsky snazit. Pred nasimi zapadnymi susedmi mozeme zatial trochu machrovat, ale nie na dlho. Mena ako Hasek alebo Jagr budu po skonceni kariery horucimi kandidatmi.
debil píše:Dnesv noci Sien slavy NHL vita svoj rocnik 2007. Toto je generacia, ktoru si este z ich poslednych rokov v lige dobre pametam. Ak by som si mal vybrat najoblubenejsieho z nich tak beriem Scotta Stevensa, moj oblubeny obranca.

Obrázek

Oficialna zoznam clenov rok po roku: http://www.legendsofhockey.net:8080/Leg ... ype=Player

..tak ja nezabudnem nikdy na petelice od Al MacInnisa..

no pro mě je no.1 Messier, hlavně to jak slíbil že serii otočí a nakonec se jim to fakt povedlo bylo :cool:
Super clanok o Scottovi Stevensovi a jeho slovenskych korenoch.

http://hokej.pravda.sk/sk_nhl.asp?c=A07 ... sk_nhl_p13
debil píše:Zopakuje to v najblizsich desatrociach niekto? To by sa teda musel sakramentsky snazit. Pred nasimi zapadnymi susedmi mozeme zatial trochu machrovat, ale nie na dlho. Mena ako Hasek alebo Jagr budu po skonceni kariery horucimi kandidatmi.
najblizsie zo Slovakov ma k tomu asi Peto Bondra, ten by sa tam vazne mohol/mal dostat.
Anaheim Ducks
Stanley Cup 2007
Obrázek
x-men píše:Anaheim Ducks
Stanley Cup 2007
Obrázek
ještě doplním:
ObrázekObrázek
Dnes bude volba nominacii na Vezinu. takze vecer by sme mali vediet, ktori traja (styria) kandidati to budu.Golmanske vykony sa daju dobre opisat cislami ale musite ich ocistit o hru ich timu. Je to velmi tazka volba lebo v rozpeti par desatin percenta % uspesnosti (92.2% az 91.6% napriklad) je tam minimalne 10-15 brankarov.
debil píše:Dnes bude volba nominacii na Vezinu. takze vecer by sme mali vediet, ktori traja (styria) kandidati to budu.Golmanske vykony sa daju dobre opisat cislami ale musite ich ocistit o hru ich timu. Je to velmi tazka volba lebo v rozpeti par desatin percenta % uspesnosti (92.2% az 91.6% napriklad) je tam minimalne 10-15 brankarov.
A zaslúžene nominovaní sú Brodeur,Lundqvist a Nabokov, trochu ma sklamalo že tam nie je Lui a zrejme aj ty si tam čakal Kippera, no nič zostáva mi len dúfať že sa Luongo vráti v plnej paráde už o rok.
Z nominovanej trojice by som to najviac prial Lundqvistovi.
Ja som tam cakal Giguera, kiprusoff v ziadnom pripade nie. opet raz sa potvrdzuje ze pani co o tom rozhoduju preferuju z mne neznameho dovodu hracov z vychodu.
já bych to taky dal Lundqvistovi-Marty letos tak skvělý nebyl a Naby se mi nezdá lepší než Henrik.
Nominacie na Norris Trophy:

Niklas Lidstrom
Dion Phaneuf
Zdeno Chara

hmmm tak to je velmi zaujimave.
podle mě jasný vítěz Lidas :)
na Lady Byng Memorial Trophy byli nominováni

Pavel Datsyuk
Jason Pomniville
Martin St.Louis


Samozřejmě že fandím Martymu, ale myslím si, že cenu opět získá Datsyuk :(
Oveckin, Malkin, Iginla su kandidati na najprestiznejsiu trofej Hart trophy za najuzitocnejsieho hraca sezony.

Nemam ani s jednym kandidatom problem ale co musi Lidstrom spravit aby sa tam dostal?
Ovie je jasny :frajer2: Lidstrom, ten sa musi uspokojit s NorrisTrophy 8)
jj no s Lidstromom je to tak že je moc nedocenovaný hrač na to že je to najväčšie hviezda a najlepší obranca možno v dejinach nema hlavne podporu fanušikou možno som to sem písal ale z hlasovania fanušikov o najväčšiu hviezdu Detroitu nebol ani v prvej trojke bol predstihnutý dokonca osgoodom...

čo sa týka ostatných nominacii narozdiel od vas by som Vezinu dal Nabokovovi , Norriovu trofej jasne že Lidstromovi ale prekvapila ma nominacia ostatných dvoch obrancov... no a Hart tam by to bolo ťažke rozhodovanie.. Iginla alebo Ovie...
Nominacie na Bill Masterton Trophy:
- Anaheim: George Parros
- Atlanta: Slava Kozlov
- Boston: Patrice Bergeron
- Buffalo: Teppo Numminen
- Calgary: Craig Conroy
- Carolina: Rob Brind'Amour
- Chicago: Martin Havlat
- Colorado: Ian Laperriere
- Columbus: Raffi Torres
- Dallas: Stephane Robidas
- Detroit: Chris Chelios
- Edmonton: Jason Strudwick
- Florida: Richard Zednik
- Los Angeles: Michal Handzus
- Minnesota: Kurtis Foster
- Montreal: Patrice Brisebois
- Nashville: Steve Sullivan
- New Jersey: Scott Clemmensen
- Islanders: Mart Streit
- Rangers: Blair Betts
- Ottawa: Daniel Alfredsson
- Philadelphia: Mike Knuble
- Phoenix: Zbynek Michalek
- Pittsburgh: Mark Eaton
- San Jose: Claude Lemieux
- St.Louis: BJ Crombeen
- Tampa Bay: Cory Murphy
- Toronto: Ian White
- Vancouver: Alex Burrows
- Washington: Brian Pothier

priebezne doplnane...
http://www.fromtherink.com/2009/3/28/81 ... n-trophy-n
Chelios, Clemenssen a Zednik su najvaznejsimi kandidatmi.
Trofej získa Clemenssen.
preco? preto lebo je z NJD? :lol2:
Nie objektívne má najväčšie šance. :frajer2:
Zedník preto lebo je Slovák? :frajer2:
326 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO