Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Individuální trofeje

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Nominace na Jack Adams Award: Ken Hitchcock, Paul MacLean a John Tortorella.
Obrázek

Najznámejší internetový magazín pre brankárov uskutočnil hlasovanie s jasnou otázkou: "kto by podľa vás mal vyhrať Vezina Trophy tento rok?"

Mnoho z hlasujúcich stále chytáva/chytávalo, aspoň teda z toho čo viem o ich čitateľoch. Tu sú výsledky :arrow:

Obrázek

Kiež by generálni manažéri videli to isté, Quick si to naozaj zaslúži. Samotný fakt, že nehlasujú novinári (a teda prevažne NY/East coast) by mohol pomôcť. :pray:
tiež som naklonený tomu, aby to tento rok dostal Quick - je naozaj skvelý :klobuk: :good:
NHL Awards 2012

Pittsburgh Penguins forward Evgeni Malkin wins the Hart Trophy
New York Rangers goaltender Henrik Lundqvist wins the Vezina Trophy
Florida Panthers defenseman Brian Campbell wins the Lady Byng Trophy
Phoenix Coyotes forward Shane Doan wins the Mark Messier Leadership Award
Nashville Predators forward Mike Fisher wins the Foundation Player Award
Ottawa Senators forward Daniel Alfredsson wins the King Clancy Trophy
Montreal Canadiens forward Max Pacioretty wins the Bill Masterton Trophy
Boston Bruins forward Patrice Bergeron wins the Selke Trophy
Philadelphia Flyers forward Claude Giroux is the EA Sports NHL 13 cover boy
Pittsburgh Penguins forward Evgeni Malkin wins the Art Ross Trophy
Tampa Bay Lightning forward Steven Stamkos wins the Maurice Richard Trophy
St. Louis Blues goalies Jaroslav Halak and Brian Elliott win the Jennings Trophy
St. Louis Blues GM Doug Armstrong is the NHL General Manager of the Year
Colorado Avalanche forward Gabriel Landeskog wins the Calder Trophy
St. Louis Blues head coach Ken Hitchcock wins the Jack Adams Award
Pittsburgh Penguins forward Evgeni Malkin wins the Ted Lindsay Award
Ottawa Senators defenseman Erik Karlsson wins the Norris Trophy
z pohľadu fanúšika Blues spokojnosť :yes:
ale aj celkovo myslím si, že to dopadlo dobre, Norris pre Karlssona absolútne zaslúžená... :good:
Norris mal vyhrať Shea Weber, Karlsson má ešte čas a nie je vôbec kompletným obrancom ako Chára s Weberom. S Landom a Bergeronom spokojnosť, pre mňa boli títo spolu s Malkinom jasnými víťazmi svojich kategórií. Správne som tipol 8 víťazov z 12, takže :ciga:

A teraz hor sa na draft :box:
Nhl awards sa stavaju fraskou. Skoro vsetky trofeje vyhrali hraci z vychodu. Smiesne.
To len z recesie. :giggle:

Obrázek

Toto naozaj nepotrebuje komentár. :hroza: Aspoň že to vyhral ten správny. :serus:
LOL, ze Karlsson :rofl:
takze sa z toho zase stava trofej pre najproduktivnejsieho obrancu? :thumbsdown: co si o tom moze mysliet taky Visnovsky co vlani nebol ani len nominovany :P
lolo. Karlsson Norris :sok: :slap: :hufi: sice byl nejlepší bodující Obránce ligy ,ale vzadu ještě hoří jak papír.no a Vezina měl vyhrat spíš Quick ,dovedl LAK na vrchol ale Henrik zase měl v zakladní části lepší takže nevím jak to hodnotili :bitka3: :jn: :sok:
mitch píše:Nhl awards sa stavaju fraskou. Skoro vsetky trofeje vyhrali hraci z vychodu. Smiesne.
No vidíš. Už i odbornící vědí, kde se hraje nejlepší hokej. Jednou až dospěješ a zmoudříš, to taky pochopíš.
petrik píše:LOL, ze Karlsson :rofl:
takze sa z toho zase stava trofej pre najproduktivnejsieho obrancu? :thumbsdown: co si o tom moze mysliet taky Visnovsky co vlani nebol ani len nominovany :P
Takže
Višňa - minulý rok nejproduktivnější, nevyhrál :arrow: špatně
Karlsson - letos nejproduktivnější, vyhrál :arrow: špatně
:hmm:
Vezina Trophy ta se ještě pochopit dá, ale Norris Trophy?? :sok: :sok: Opravdu vidím dobře? Nesmyslné a opravdu nechápu. :ee: A petrik to s tím Višňovským napsal dobře. :yes:
dejf píše:Takže
Višňa - minulý rok nejproduktivnější, nevyhrál :arrow: špatně
Karlsson - letos nejproduktivnější, vyhrál :arrow: špatně
:hmm:
Nebol ani nominovaný. Green aj Karlsson boli, Švéd dokonca vyhral a to ako nováčik v hlasovaní. Ja som proti tomu už dlhšiu dobu, aby cenu dostával najproduktívnejší obranca, lebo spravidla to nebýva najlepší OBRANCA. Podobne i tento rok si podľa mňa tretiu nomináciu zaslúžil Pietrangelo. Ťažko však spochybňovať aký veľký vplyv na výsledky Sens Karlsson mal a ako obranca hrá. Na plnú hubu poviem, že sa zlepšil aj v hre dozadu, ale s tými troma sa to fakt porovnávať ešte nedá. Tak ako vlani vyhral Lidstrom za zenitom, tak tento rok sa svet zbláznil úplne opačným spôsobom.
Getzo5 píše: Podobne i tento rok si podľa mňa tretiu nomináciu zaslúžil Pietrangelo.
Pokud to chapu spravne, neni nic jako nominace. Proste se voli 5 hracu, prvni tri se "nominuji", ale o vysledku uz je rozhodnuto. Jen se zverejni az na vyhlaseni...
Getzo5 píše:Nebol ani nominovaný. Green aj Karlsson boli, Švéd dokonca vyhral a to ako nováčik v hlasovaní. Ja som proti tomu už dlhšiu dobu, aby cenu dostával najproduktívnejší obranca, lebo spravidla to nebýva najlepší OBRANCA. Podobne i tento rok si podľa mňa tretiu nomináciu zaslúžil Pietrangelo. Ťažko však spochybňovať aký veľký vplyv na výsledky Sens Karlsson mal a ako obranca hrá. Na plnú hubu poviem, že sa zlepšil aj v hre dozadu, ale s tými troma sa to fakt porovnávať ešte nedá. Tak ako vlani vyhral Lidstrom za zenitom, tak tento rok sa svet zbláznil úplne opačným spôsobom.
celej fór je v tom náskoku. Karlsson vyhrál bodování s náskokem 25 bodů. Višňa o 6, Green o 7. ..Gončar o 4 atd.
Tohleto převážilo. Poslední ofensivní obránce co vyhrál prostě díky bodování byl Coffey a to bylo v roce 1995 o 27 bodů (po přepočtu na celou sezónu).
TUKAN86 píše:no a Vezina měl vyhrat spíš Quick ,dovedl LAK na vrchol ale Henrik zase měl v zakladní části lepší takže nevím jak to hodnotili :bitka3: :jn: :sok:
Vezina se dává za základní část, takže i podle toho co píšeš byla udělena správně.
lets go Rangers píše:celej fór je v tom náskoku. Karlsson vyhrál bodování s náskokem 25 bodů. Višňa o 6, Green o 7. ..Gončar o 4 atd.
Tohleto převážilo. Poslední ofensivní obránce co vyhrál prostě díky bodování byl Coffey a to bylo v roce 1995 o 27 bodů (po přepočtu na celou sezónu).
moze vyhrat aj o 50 bodov NAJLEPSIEHO OBRANCU by malo urcovat predsa len asi nieco trochu ine :P

z mojho laickeho hladiska by malo byt primarne kriterium to ako kto dokaze BRANIT (proti komu sa utocnikom najhorsie hra) a pri viacerych vyrovnanych kandidaoch moze byt jednym zo sekundarnym kriteriom to kto ako dokaze podporit aj utok.

vitazstvo karlssona mi skor pride ze primarnym kriteriom bolo kto dokaze nazbierat co najviac bodov a popri tom aspon ako-tak aj branit
AndyF píše:Pokud to chapu spravne, neni nic jako nominace. Proste se voli 5 hracu, prvni tri se "nominuji", ale o vysledku uz je rozhodnuto. Jen se zverejni az na vyhlaseni...
Já myslím, že to chápeš evidentně správně. Good job. Proto brečení o nějaké "nenominaci" Višňu nemá smysl. S Karlssonem jako vítězem Norrise osobně nemám nejmenší problém... Good point i pro dejfa.
Víceméně souhlasím skoro se všemi vítězi. Jen u dvou bych volil jinak.

Doug Armstrong jako GM roku je totální joke. Úplně stejně jako loni Gillies (většina se shodla, že jím měl být Yzerman). Nechápu, za co si tuhle cenu zasloužil (jasně, týmu se dařilo, ale moc změn neudělal). Podle mně byl jasný vítěz Tallon, udělal totální přestavbu Floridy, která vyšla. Tahle cena pro mně naprosto ztrácí hodnotu, protože druhý rok po sobě se koukalo spíš na postavení v tabulce, než na kroky, který GM za uplynulý rok udělal.

Obdobně nesouhlasím s Norrisem pro Karlssona. Erika mám rád, jeho skill je neuvěřitelnej, ale.. je to spíš útočník na modrý. Vyhrál sice bodování beků, ale v zadu hoří, je celkem soft a určitě to neni vícestranný bek jako např. Chára nebo Weber. Kdyby vyhrál Norrise Weber, věděl bych, že je ve správných rukách, ale to stejně jako kdyby jí obhájil Chára. To jsou beci, kteří v zadu odvádí skvělou práci a zároveň doplňují velkou měrou útok.

Se zbytkem trofejí souhlasím, tam nebylo moc o čem diskutovat. Jen tyhle dvě trofeje mě docela zklamaly, protože si myslim, že by si je zasloužil někdo úplně jiný (Tallon, Chára/Weber).
Atlantik píše:
AndyF píše:Pokud to chapu spravne, neni nic jako nominace. Proste se voli 5 hracu, prvni tri se "nominuji", ale o vysledku uz je rozhodnuto. Jen se zverejni az na vyhlaseni...
Já myslím, že to chápeš evidentně správně. Good job. Proto brečení o nějaké "nenominaci" Višňu nemá smysl. S Karlssonem jako vítězem Norrise osobně nemám nejmenší problém... Good point i pro dejfa.
:sok: tak mal byť medzi prvými troma. Nazvi si to ako chceš. Andy pravdu má, ale čo je zas toto za priblblú poznámku...

Aj Letanga by som videl vyhrať o dosť radšej a takisto nechápem reakciu Rangers fana. Ja sa výberu nečudujem, len mi to, podobne ako petrikovi, príde pritiahnuté za vlasy.

Súhlasím však, že ten rozdiel bol natoľko markantný, že mu to bolo ťažko nedať. Veď ten výsledok v podstate hovorí sám za seba. Vyhral 22 ročný Švéd bez prechádzajúcej nominácie.
PainKiller píše:Víceméně souhlasím skoro se všemi vítězi. Jen u dvou bych volil jinak.

Doug Armstrong jako GM roku je totální joke. Úplně stejně jako loni Gillies (většina se shodla, že jím měl být Yzerman). Nechápu, za co si tuhle cenu zasloužil (jasně, týmu se dařilo, ale moc změn neudělal). Podle mně byl jasný vítěz Tallon, udělal totální přestavbu Floridy, která vyšla. Tahle cena pro mně naprosto ztrácí hodnotu, protože druhý rok po sobě se koukalo spíš na postavení v tabulce, než na kroky, který GM za uplynulý rok udělal.

Obdobně nesouhlasím s Norrisem pro Karlssona. Erika mám rád, jeho skill je neuvěřitelnej, ale.. je to spíš útočník na modrý. Vyhrál sice bodování beků, ale v zadu hoří, je celkem soft a určitě to neni vícestranný bek jako např. Chára nebo Weber. Kdyby vyhrál Norrise Weber, věděl bych, že je ve správných rukách, ale to stejně jako kdyby jí obhájil Chára. To jsou beci, kteří v zadu odvádí skvělou práci a zároveň doplňují velkou měrou útok.

Se zbytkem trofejí souhlasím, tam nebylo moc o čem diskutovat. Jen tyhle dvě trofeje mě docela zklamaly, protože si myslim, že by si je zasloužil někdo úplně jiný (Tallon, Chára/Weber).
no nie tak celkom... Armstrong je od príchodu k nám pomerne agresívny a výsledky jeho práce je vidieť. Tí čo sledujú dianie v NHL pozorne a majú náležitý prehľad to zrejme posúdili správne. Nesúhlasím s tým tvrdením kategoricky, lebo je to GM Blues, ale kvôli faktom. Priviedol k nám trénera, ktorý konečne vie čo s týmto tímom robiť a dosahuje s ním razom skvelé výsledky. Doplnil celok o troch hráčov, ktorí pozdvihli úroveň nielen herne, no najmä skúsenosťami (Langs, Arnott, Nichol), viacero podpisov má hlavu aj pätu a ten káder má zrazu najvyššie ambície - samozrejme oprávnene. Príchod Haláka, neuveriteľného Elliotta, skvelý trejd so Stewartom a najmä Shattenkirkom, re-podpisy kľúčových hráčov, to nie je zrovna málo, ak si uvedomíš, že donedávna sme boli v rozpočtovom provizóriu a bez jasného vlastníka. Ak to mám popísať veľmi expresívne, tak poviem, že "uplietol z hovna bič" a to doslovne..! Takto narýchlo som určite nespomenul všetky jeho kroky, ktorými pozdvihol úroveň nášho tímu, no myslím, že na krátke vysvetlenie to postačí. Netreba veci vnímať z jedného uhla pohľadu, ale komplexne. Len tak pre kľud na srdci, čo tak úžasné predviedol Tallon, že by si tú trofej zaslúžil viac..?
Walt píše:Len tak pre kľud na srdci, čo tak úžasné predviedol Tallon, že by si tú trofej zaslúžil viac..
Cena se uděluje za GM uplynulé sezony, ne posledních 2-3 let. Halák už byl v týmě před sezonou, stejně tak jako Stewart nebo Shattenkirk, kromě podpisu v té době díry Elliotta a příchod Hitchcocka mě nic moc nenapadá. Snad jen lehké podpisy veteránů Arnotta a Langse.

Tallon toho IMO udělal mnohem víc. Nový trenér Dineen, golman Theodore, bek Campbell (prožil bounce back year), Fleischmann, Versteeg, Kopecký. Těch pieces je mnohem víc, než u Blues. Florida nebyla deset let v Playoffs, Tallon se dal do přestavby, vyšla a hrálo se PO. Armstrong jen doplnil současný kádr pár veterány, nic víc. Je mi jasný, že každý si bude hájit ovečku ze svého stáda, ale tady mi to stejně jako loni přijde hrozně nefér.
PainKiller píše:
Walt píše:Len tak pre kľud na srdci, čo tak úžasné predviedol Tallon, že by si tú trofej zaslúžil viac..
Cena se uděluje za GM uplynulé sezony, ne posledních 2-3 let. Halák už byl v týmě před sezonou, stejně tak jako Stewart nebo Shattenkirk, kromě podpisu v té době díry Elliotta a příchod Hitchcocka mě nic moc nenapadá. Snad jen lehké podpisy veteránů Arnotta a Langse.

Tallon toho IMO udělal mnohem víc. Nový trenér Dineen, golman Theodore, bek Campbell (prožil bounce back year), Fleischmann, Versteeg, Kopecký. Těch pieces je mnohem víc, než u Blues. Florida nebyla deset let v Playoffs, Tallon se dal do přestavby, vyšla a hrálo se PO. Armstrong jen doplnil současný kádr pár veterány, nic víc. Je mi jasný, že každý si bude hájit ovečku ze svého stáda, ale tady mi to stejně jako loni přijde hrozně nefér.
:nono: to je dosť pritiahnuté za vlasy... my sme si od výluky zahrali PO raz a aj to dopadlo hrozne..! Celok potreboval prestavbu, vhodne doplniť a dotiahnuť sem hráčov, ktorí sú "trieda" nebolo vôbec jednoduché. Ono to nie je ani teraz, ale niečo sa predsa len podarilo. Výsledky jeho práce sú preto v tejto sezóne vlastne vyvrcholením doterajšej práce a tak isto to vnímajú zrejme aj ľudia, ktorí mu to ocenenie dali. Urobil toho dosť, aj v tejto sezóne, ale rozoberať to do podrobna, by asi nemalo veľký význam...
- vychádzaj aj z toho, kto narábal z akým rozpočtom. Je ľakhé káder doplňať, ak máš na to prostriedky. Naviac naše výsledky sa dostavili až tento rok a je nepopierateľné, že na tom majú zásluhu najmä Hitch a tí traja veteráni. Nakoľko naši kľúčoví hráči (Perron, Steen, McDonald a sporadicky ďalší) boli dlhodobo zranení.
PainKiller píše:...
Pod tohle se můžu podepsat... :good:

ještě bych dodal, že jsem letos živě koukal poprvé a musim říct, celej ten večer mě nadchnul... Nejdřív rozhovory hráčů na červenym koberci... prostřihy ze sezóny... i celkový vyhlašovaní... "Shanahan" zabil.. alespoň první a třetí bylo povedený :cool: .. celkově vůbec nelituju že jsem koukal :jupi:
Kým neprišiel Hitch, boli aj spomínaní hráči na dve veci. Dostal to za kolektívny výsledok tímu po zmene trénera, ktorá bola hlavným a v podstate tým jediným pravým vydareným in-season ťahom. Sorry Ivan, ale tak to je. Dokonca aj nenominovaný Lamoriello mal na sezónu väčší vplyv (hlavne, že v hlasovaní ho predbehol Sherman :hufi:). Tvrdí to každý a nie náhodou, dokonca aj niektorí Blues fans, za čo im vzdávam hold i keď to by, podľa mňa, malo byť samozrejmosťou. :thumbsup:

Ten istý prípad ako vlani Gillies pred Maloneym a Poileom, do bodky. A dalo sa to čakať, bohužiaľ. Toho Pietra je mi viac ľúto.

Ja byť vami, chválim :antry: sa vecami, ktoré boli zaslúžené (Hitch, Backes, Pietro, Jennings pre Haláka a Elliotta).
Wanic píše:
PainKiller píše:...
Pod tohle se můžu podepsat... :good:

ještě bych dodal, že jsem letos živě koukal poprvé a musim říct, celej ten večer mě nadchnul... Nejdřív rozhovory hráčů na červenym koberci... prostřihy ze sezóny... i celkový vyhlašovaní... "Shanahan" zabil.. alespoň první a třetí bylo povedený :cool: .. celkově vůbec nelituju že jsem koukal :jupi:
Rozhovory ale nie sú súčasťou šou. Tá je vrchol trápnosti a robia si z nej srandu v podstate všetci. Typický americký cheesy galavečer. Shanaban parody bola vtipná po prvý raz, na tom sa zasmial aj ten skutočný. Po 4./5. to už bolo na prepnutie kanálu na TV paprika. NHL (nielen Network, tá odvádza v pre-show dobrú robotu) by k tomu konečne mohla pristúpiť s vážnosťou ako sa patrí. Počet trápnych momentov sa takmer rovnal vyhlasovaniu MTV Movie Awards a to je už čo povedať. Ale proti gustu žiaden dišputát. :neviem:

Aspoň, že už to neuvádzal Mohr. :pray:
326 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO