Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Individuální trofeje

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Nejvíc mě dostal Malkin s jeho angličtinou na úrovni žáka základní školy. A pak přijde Landeskog a mluví plynule... Ano, ve Švédsku se přistupuje k výuce AJ asi jinak (samozřejmě hraje roli i historické hledisko), ale je ostuda, když někdo, kdo žije většinu roku v Americe x let a mluví takhle. Ale to jsou někteří rusáci, prostě trošku zbrždění (bez urážky).

Ceny se rozdaly jak se rozdaly, taky s nimi moc nesouhlasím, ale to je tak jediné, co s tím můžeme dělat.
Getzo5 píše:Rozhovory ale nie sú súčasťou šou. Tá je vrchol trápnosti a robia si z nej srandu v podstate všetci. Typický americký cheesy galavečer. Shanaban parody bola vtipná po prvý raz, na tom sa zasmial aj ten skutočný. Po 4./5. to už bolo na prepnutie kanálu na TV paprika. NHL (nielen Network, tá odvádza v pre-show dobrú robotu) by k tomu konečne mohla pristúpiť s vážnosťou ako sa patrí. Počet trápnych momentov sa takmer rovnal vyhlasovaniu MTV Movie Awards a to je už čo povedať. Ale proti gustu žiaden dišputát. :neviem:

Aspoň, že už to neuvádzal Mohr. :pray:
no s timhle tim naprostý souhlas.. mě na tom zaujali jiný věci než tebou zmíněný.... až na Chandlera.. kterej aspoň trochu pobavil svým "That's why I'm not moderator of this" po svym vtípku s pukem :D ... ty moderátoři hrůza.. i s tim Shanahanam souhlasim... První ale pobavil dost.. a i s Garym se mi to celkem líbilo.... Já sem hlavně oceňoval tu zpomínanou pre-show.. ty hodnocení od hráčů se mi moc líbilo a při tý show samotný sem se i naproti těm moderátorům nenudil, protože tam neoxidovali dlouho a v celý show byly ty správný součásti (dva vložený klipy ukázek zákroků, akcí a ten poměr moderátor mluví vyhlašování byl tak 50:50).... zkrátka to podle mě i na nulovou kvalitu těch moderátorů a "vtípků" mělo spát... dobře mi to utíkalo a byl jsem rád, že jsem koukal....
http://www.youtube.com/watch?v=4-OAFm-cJbs" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/watch?v=dXEbzh3p6IY" onclick="window.open(this.href);return false;

Ta Anglictina je fakt "zajimava"
Anger píše:http://www.youtube.com/watch?v=4-OAFm-cJbs

http://www.youtube.com/watch?v=dXEbzh3p6IY" onclick="window.open(this.href);return false;

Ta Anglictina je fakt "zajimava"
ty vole, to je fakt sila. ja to druhy nemohl ani dokoukat, jak mi bylo trapne za nej.
Tak je to TOP hráč NHL jeden z najlepších takže myslím že je úplne jedno ako hovorí čí akú ma Angličtinu. Všetci si ho budú pamätať ako super hráča atď. a nie ako rozpráva každý sme iný a rusi mali vždy problém z AJ.

I keď je pravda že 6rokov je dlhá doba na to naučiť sa lepšie cudziu reč.
D§M píše:Tak je to TOP hráč NHL jeden z najlepších takže myslím že je úplne jedno ako hovorí čí akú ma Angličtinu. Všetci si ho budú pamätať ako super hráča atď. a nie ako rozpráva každý sme iný a rusi mali vždy problém z AJ.

I keď je pravda že 6rokov je dlhá doba na to naučiť sa lepšie cudziu reč.

Sory ale za 6 let se to nauci i pologramotna opice.

Ale to nemeni nic na tom jakej je hrac.
proste fast moving slow thinking buran
len skoda, ze tie slova neboli z jeho gebule :-P
No, papierik je jedna vec, ale aby mal niekto po 6-tich rokoch problém povedať: I wouldn't be here...To je moc :lol2:
Slovenský hokejista Marián Hossa z tímu NHL Chicago Blackhawks trofej Billa Mastertona nezíska. Z 30-člennej nominácie na prestížnu cenu, ktorú udeľujú za oddanosť, športového ducha a vernosť hokeju, prešli do užšieho výberu útočník Sidney Crosby z Pittsburghu, brankár Josh Harding z Minnesoty a obranca Adam McQuaid z Bostonu. ....



tajne som dúfal, že to dajú Hossovi :?
Tady je stejně jasnej Harding
Hards si to naozaj zasluzi, uz druhy navrat

“Absolutely,” Fletcher answered when asked at his exit-day interview if he felt comfortable with Harding being the team’s No. 1 goaltender next season. “The doctors are telling me now they can manage his illness. My hope is over the summer he’ll get healthy in terms of his strength and his weight and the things you need to have happen to play a full season.

:pray:
hm s Adama som bol prekvapeny, ale nie je co riesit, Harding to musi mat v kapse
tiež si myslím, že toto musia dať Hardingovi, ak nie, tak nech si natlačia tie trofeje do :butt:

Lebo na prípade Josha sa ukazuje najviac oddanosť hokeju napriek jeho chorobe :?
no ale harding by teoreticky mohol mat slusnu sancu vyhrat to aj o rok, naopak pre cindyho to moze byt posledna sanca, co ak sa mu uz vaznejsie zranenia budu vyhybat alebo naopak mu to najblizsie nedajboze ukonci karieru? kde by sme prisli keby mu tato trofej v zbierke chybala? :sarcasm:
Vezina pre Boborovského? :klobuk:

Nikdy som si nemyslel, že sa dožijem toho, že sa niečo takéto stane.
btw uz 5. rok po sebe neziskal Vezinu brankar kanadskej narodnosti. Z poslednych 20 vitazov je iba 6 Kanadanov, resp. 3, lebo Brodeur ju ziskalo rovno 4x. (dalsimi su Belfour a nahodak Theodore)
Pre Ovečkina mala byť úspechom už len nominácia, pretože dostať Hartovu Trofej potom, čo takmer polovicu sezóny "presuckoval", a chytil sa až v tej druhej je v porovnaní s Tavaresom, ktorý ťahal svoj tím v ťažkej divízii do PO celý rok trocha "nefér". Napr. taký bu*erant Ribeiro bol tiež veľmi dôležitou postavou Caps.

Crosbyho som tipoval na víťazstvo aj kvôli tomu, že Ovečkin hral v slabšej divízii.

Crosby je skvelý hráč a jeho kvality nemôže nikto spochybňovať (na druhej strane určite by nikdy nevyhral "Miss sympatia" :jn: ) V skrátenej sezóne, kde môže rozhodnúť každý bod, vynechal 12 zápasov a predsa len Pens šlapú viac ako celok. Tým samozrejme nechcem povedať, že keď Ovečkin vyhral Hartovu trofej tak WSH dotiahol do PO sám. Pens ťahali sériu 15 W v rade. Crosby sa zranil a hneď prvý zápas prehrali, aká to symbolika. Bez neho vyhrali 8 krát a 4 krát prehrali. Z prvej desiatky KB bol v štatistike +/- lepší len Kunitz. Vynechal 12 zápasov a za St. Louisom zaostal len o 4 body. #87 je na inej úrovni čo sa hokeja týka. Keď je zdraví, úplne dominuje NHL.

Má 25 rokov, takže to najlepšie by ešte len malo prísť. Gretzky vyhral po 25ke 5 krát kanadské bodovanie, Lemieux 4 krát.

Tavares skončil na 17 mieste v produktivite, takže je jasné, že odtiaľ sa Hart Trophy nevyhráva. Snáď v ďalšej sezóne, s NYI rátam jak do PO, tak s možnou Tavaresovou opätovnou nomináciou.

Takež gratulácia Ovečkinovi, som zvedavý, či si formu prenesie do ďalšej sezóny. Svojim tretím víťazstvom sa zaradil po bok hráčov ako Wayne Gretzky, Mario Lemieux, Howie Morenz, Gordie Howe, Eddie Shore, Bobby Orr a Bobby Clarke.

Btw. Martin St. Louis skončil 9, čo je dosť nízko na to, že vyhral Art Ross Trophy. Tento rok mi to prišlo také nemastné, neslané. Snáď už to bude v "norme" po ďalšej normálnej sezóne.
Alex Ovechkin ‏@ovi8 52m
MVP??wow!!!)))haha

Tento tweet podľa mňa hovorí za všetko. :lol2:
Tieto trofeje su cim dalej vecsi vtip.
arek » Ned Jún 16, 2013 1:11 pm píše:btw uz 5. rok po sebe neziskal Vezinu brankar kanadskej narodnosti. Z poslednych 20 vitazov je iba 6 Kanadanov, resp. 3, lebo Brodeur ju ziskalo rovno 4x. (dalsimi su Belfour a nahodak Theodore)

tak asi ste ako hokejovi fans zaregistovali kanadania zakazali eurospkych brankarov v juniorskych ligach
Bob McKenzie ‏@TSNBobMcKenzie Apr 8
After consulting with 16 NHL head coaches, here are the results for Adams (coach), Calder (rookie) and Selke (defensive forward):

COL's Patrick Roy tops amongst peers. 11 1st place votes out of 16, finishing well ahead of (in order) Julien, Babcock, Cooper and Boudreau. BTW, Berube and Hitchcock were just outside Top 5 in these highly unofficial Adams results.

Bob McKenzie ‏@TSNBobMcKenzie Apr 8
COL's Nate MacKinnon unanimous for Calder. Well ahead of Palat, Krug, Tyler Johnson. Next group: Monahan, Maatta, H Lindholm, Jones, Kreider

BOS Patrice Bergeron clear Selke (top defensive forward) winner, 10 of 16 1st place votes, followed by (in order) Toews, Kopitar and Backes.

Bob McKenzie ‏@TSNBobMcKenzie 44m
On Monday I tweeted results of random NHL coaches survey (16 responses) on 3 awards (Calder, Adams, Selke). Today it's Hart, Vezina, Norris.

Hart: Crosby unanimous, 16 for 16. ANA's Getzlaf clear runner up, PHI's Giroux 3rd. No one else close tho Pavelski, Rask, Chara mentioned.

Vezina: BOS's Rask a clear No. 1 (10 for 16) with COL's Varlamov solid 2nd. MTL's Price and TB's Bishop in virtual dead heat for 3rd spot.

Norris: Most hotly contested award. CHI's Keith No. 1, appearing on 13 of 16 ballots with a high of five 1st place votes. BOS's Chara (four 1st place votes) and NSH's Weber (three 1st place votes) were virtually tied in voting points behind Keith. NYR McDonagh, MIN Suter, STL Pietrangelo and LA Doughty also got one first-place vote each to place 4th thru 7th with OTT Karlsson at 8th.
Adams a Calder jsou letos jasný. Colorado si ty trofeje zaslouží. :thumbsup: Zbytek je už tak trochu furt to samí :thumbsdown:
Rask a Vezina je snad jen špatný vtip :hahano: . Nemám rád Raska, nemám rád Boston, ale se vší objektivitou musím uznat, že systém Bostonu je perfektní. Proto není divu, že za touhle obranou je úspěšný nejen Rask, ale i Johnson, Svedberg nebo loni Chudobin. Johnson má taky perfektní čísla, ale se vší úctou k němu, měl by je i jinde? Rask chytal dobře, ale měl na můj vkus až moc kiksů. Ač ho nemám rád, tak jsem mu loni přál Conna Smythe, letos si Vezinu nezaslouží, protože tohle je ocenění pro individualitu, ne pro obranu. Thomase jsem nesnášel ještě víc, ale on předváděl v systému Bruins výkony, které byly hodny Veziny a tam nebyl o čem diskutovat. On vytřískal z podpory Bostonu fenomenální čísla, což se o Raskovi říct nedá.
Kdežto Carey drží Habs nad vodou. S ním rostou a padají naše výkony. Krásně to bylo vidět po OG, kde se zranil a my z osmi zápasů vyhráli 3. Po celou sezonu si drží perfektní a konstantní výkonnost, je jasně naším MVP a dle mého jasný vítěz Veziny :yes: ať už to získá kdokoliv (čti Rask). Do finále bych zařadil Varlamova a Bishopa.

U Caldera doufám alespoň ve finále pro Paláta, Jack Adams je jasně Roy, i když Cooper je taky horký kandidát. Pro Harta je to asi jasně Crosby, ale mojím černým koněm je Bergeron. Norrise bych dal Suterovi, ač ho nemusím, protože kdo jiný to má vyhrát než on. Tráví 30 minut na ledě každý zápas, hraje PK i PP, má hodně bodů a je v plusu. Zasloužil by si to taky Giordano, ten byl letos fenomenální a Pietro uzavírá mojí trojici. Chára je snad špatný vtip...
326 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS