Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Počet branek v NHL

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Chci rozproudit diskusi o poctu branek ktere padaji v soucasne nhl.

Dal jsem si trosku prace a zjistil ze v soucasne dobe je v nhl 6 hracu kteri maji vic nez bod na zapas u hracu kteri odehrali relativne kompletni porci zapasu.

Jen pro srovnani v roce 03/04 bylo hracu s vic nez bodem na zapas 8.Mozna nekdo rekne ze to nemusi byt uplne k veci pocet hracu s vic nez bodem na zapas ale tim chci rict ze vidime min a min individualnich vykonu ktere by se mohli jen rovnat napriklad 80 letum kdy bylo hracu s bodem na zapas a stovkaru vic nez pozehnane.Takze letite rekordy se budou hur a hur prekonavat.

Pocet vstrelenych branek na zapas.
Zatim padlo v 2102 Zapasech 12056 branek ti dela 5,7 Golu na zapas
Jednoduse zapas 2:3 obcas 2:4

Pro srovnani sezona 05/06 15176 branek v 2460 zapasech coz dela 6,16 golu.
Takze jasnej ubytek branek o 0.4 coz se sice muze zdat jako malo ale je to v konecnem souctu celkem slusnej rozdil.

Dal jsem nasel statistiky z dalsich sezon
03/04 je to 5,14 .
05/06 6,16
07/08 5,75
11/12 5.70


Co tim chci rict ? ze zase ubyva golu a myslim ze to neni prilis dobre pro nhl a chtelo by to vic branek.

Otazka do davu.Jak zvysit pocet golu na zapas ?Chtel bych znat vase nazory a rozprodit diskusi na tohle tema.Jen chci dodat ze prvni cast prispevku jsem pocital sam takze tam muze byt nejaka ta chyba ve vypoctu tak me opravte kdyby neco.

A dalsi s tim souvisejici vec.
http://www.nhl.cz/CZ/28426/generalni_ma ... _care.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Svuj nazor doplnim az si dodelam jidlo.
Jednoznačně zmenšit výstroj golmanům, když se podívám na takového Thomase, tak vypadá opravdu jako sněhulák, protože je vycpaný asi i na prdeli :D Nic jiného bych neměnil...
Suhlas, zmesit brankarom vystroj. Pozrite si dobove videa z NHL 80 rokov ake mali brankari vtedy betony. Teraz snad maju taku vyrazacku :sarcasm:
Před výlukou byl průměr branek na zápas o dost nižší než je teď a přitom se to nijak neřešilo. Ty čísla klesají jen o pár desetin, zatím se mi nezdá, že by to nějak ubíralo na atraktivitě NHL, resp. jednotlivých zápasech. Taky je samozřejmost, že né každou sezonu bude padat pořád stejně branek. Někdy to tam prostě padá víc, někdy míň. Satčí aby se probrali hráči jako Ovechkin, Semin, Heatley, Nash, vrátil se Crosby a zase by se průměr o pár desetinek zvětšil. Ono to možná nebude ani tak výstrojí golmanů, ale spíš technikou. Hodně golmanů už ví kde stát, dokážou předpovídat hru, jsou mnohem pohyblivější. Nevim no, podle mně se zdá být vše v pořádku :yes: Pokud by se ale chtělo dosáhnout většího počtu golů, můžem zkusit vyměnit hokejový branky za ty fotbalový :D
Ja hrávam hokej a som ôsmak. U nás sa tiež dávajú góly ťažko. Brankári sú veľmi široký a betóny majú tiež široké. Ja by som buď zmenšil výstroj brankára alebo o trochu zväčšil bránku. Veď od ďalšej sezóny sa má vrátiť pravidlo prihrávky cez 2 čiary!!!! :shock: To by padalo ešte menej gólov, pretože niektoré tímy sú založené na brejkoch. Môj názor je takýto :)
Pain: Golmani jsou pohyblivější než kdysi ? To asi aní není možné, protože svojí výbrojí jsou na tom asi jako samuraj s těžkooděným rytířem...Hráči jsou rychlejší,silnější, maji tvrdší a přesnější střely, ale když se do brány postaví vycpané monstrum, tak je to docela jedno. Mě zatím vůbec nevadí, že nejsou takové střelecké hody, podle mě to stačí;)

Pokud by však NHL chtěla něco stímto trendem udělat, tak jistě nevymyšlet nějaké úpravy pravidel, nebo další prkotiny, ale měli by jít ihned k jádru pudla. To by jste viděli, jak by šli někteří sněhuláci rychle dolů a vyšly by napovrch opravdové brankářské přednosti, než ohromná výstroj...
Neis úplne s tebou súhlasím :yes: A ja si myslím, že by bolo lepšie keby padalo viacej gólov. Veď v hokeji by malo padať viac gólov ako vo futbale. Tak ale v poslednej dobe je to naopak :D
Já s tim moc nesouhlasim... osobně jsem ratši, když vyhrajem 2:1 než když vyhrajem 5:4..... :ja_neviem: takže z mýho pohledu nezvyšovat počet branek.... :frajer2:
Tak to já taky, jenomže na zápasy se nedívají jen skalní fans učinkujících týmu, ale široká veřejnost i neutrální fanoušci a těch je drtivá většina, proto je pro hokej jako takový lepší více golů. Na druhou stranu je pravda, že pokud je zápas 1:1 a týmy hrají jako o život, tak je to často lepší, než přestřelka, ale nebývá to moc často...
ja by som to nejako nedramatizoval, v tomto rocniku pada slusna porcia golov, ked sme boli v laufe, davali sme tam kazdy druhy zapas 6,7 kuskov (kde su tie casy :roll: na strane druhej, osobne mi vôbec nevadi, ak nas tim vyhra 1:0 (tomu uz teda nebolo pekne davno :jn: bol tu spomenuty aj Timmy, momentalne by mu nepomohla ani mega vystroj :giggle:
nestranni fanusikovia by chceli vidiet pomaly v kazdom zapase 10 golov?, aby sa casom nepresytili... :frajer2: ako sa hovori, (aj) menej je niekedy viac
urcite zredukovat golmansku vystroj. Ta ma sluzit len na OCHRANU brankara, nie na zastavovanie pukov.
to Neis: mno v tom máš naprostou pravdu :good: ... když to tak vemu, tak taky sem ratši, když koukam na nezaujatej zápas, aby padlo spíš víc gólů než míň... takže na tom něco bude :lol2: ... za sebe bych to sice neměnil, protože se mi to současně líbí i tak, ale pokud by to zatraktivnilo hokej... tak bych to zkusil jak píšou i ostatní přes zmenšení výstroje... určitě bych nezvětčoval bránu nebo podobný vynálezy... když už, tak zkrouhnout golmana...
Souhlasím s Skorpionem.. Mám rád góly a vstávat ráno na zápas, co dopadne 1:0 mě neba.. :eek2:
Tyhle neustálé debaty o zvýšení počtu branek mě už unavujou. Mě vyhovují jak současná pravidla, tak i současné velikosti brankářské výstroje a i velikost branek, by měla zůstat taková, jaká je.
Vymýšlí se kraviny přitom počet gólů je stále podobný a nějaká desetinka sem nebo tam přeci nehraje takový rozdíl. Utkání jsou dramatická, zajímavá a moc zápasů pod čtyři branky není.
Opravdu nevím co se řeší. Je to úplně zbytečný!!! Souhlasím s Wanicem a Cepim. To jsou rozumné názory. :yes:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG