Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Pens vs. Flyers

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

je vysoka pravdepodobnost, ze tito 2 znepriateleni superi na seba narazia uz v uvodnom kole PO a v tom pripade sa mame na co tesit :jupi: :cool:

ten zaver bol uz riadne vyostreny, samozrejme frustracia domacich z 3 inkasovanych golov v zaverecnej tretine, Malkinove narazky, Schennova pitomost na Malkina a ta mela uz bola logickym vyustenim toho celeho...btw Vitale zriesil inak cisty hit, tak ta reakcia Flyers :ja_neviem: aj ked to podla vsetkeho suviselo s priebehom zaverecnych, vyostrenych minut



nech je tak ci onak 1.kolo PIT vs. FLY...nech sa tak stane! :wave:
A k tématu: To bude krátká série, 4:0 pro Flyers :wave: :cinka:
Série :slintac: Ale komu fandit.. :nervozny:
Ještě je čas zapojit se sem do debaty, zatím jen chystám munici na tuto válku. Ale vím jistě čeká nás epochální střet :cinka:
toto moze byt jeden z najlepsich a najvypatejsich subojov tohtorocneho PO, ci uz v NHL, ale aj na nasom HFku :D dnesny zapas bol vybornou ochutnavkou toho, co nas moze cakat. Nervozita u Malkina, Couturiera, hlupy crosscheck na crosbyho, hartnellovo provokovanie, krasny cisty hit, hadanie sa trenerov, pekne goly, zaver rinalda s ashamom atd. Co viac si priat. Pre nestranneho divaka paradna podivana. Mame sa na co tesit, ja dufam, ze uz v 1. kole, i ked v pripadnom dalsom by to mohlo byt este o cosi lepsie :good:
"Ak ma byt toto napätie predzvestou toho co pride, caka nas poriadne tazka seria v play-off," Sidney Crosby. :box:

v podstate ide uz len o to, kto z tejto 2jice zacne seriu na domacom lade
Mám z toho špatné pocity, série je totiž důsledkem hrubé nespravedlnosti současného systému nasazování trapných divizních vítězů na úkor elitních teamů ligy. Navíc Flyers se nám čím dál tím víc dostávají pod kůži, jsou na tom zatím nepochybně psychicky líp a dokážou odekrýt snad všechny naše slabiny... Tohle všechno jsou důvody, které vzbuzují velké a opodstatněné obavy pro Penguins.

Na druhou stranu Pittsburgh má už hodně zkušenej team, který si toho hodně proskákal a teď je totálně kompletní, takže můžeme hrát s každým. Výmluvy jako loni s Tampou nepřicházejí vůbec v úvahu. Řekl bych, že máme i papírově kvalitnější kádr než Philadelphie, ale jen těsně a to nemusí stačit na vykrytí jiných minusů. U nás všechno stojí a zároveň padá na Fleurym, to je jediný hráč, který je prakticky nenahraditelný a který si nemůže dovolit hrát na méně než 90%. Osobně tipuju, že vítěz této série vyhraje minimálně Východ. Budou to strašné nervy, nevím jestli po těch zápasech zaspím :scare:
Bude to vypjaté, rozhodnou golmani. Pens je jediný tým, který jsem nechtěl, letos nám to sváma sice jde, ale podle mě jste pokud zachytá golman nejlepší tým NHL, i když nechápu jak je to s takovýma křídlama vůbec možné. Neal jediné TOP křídlo, Kunitz kvalitní křídlo do druhé lajny a zbytek do třetí, čtvrté pětky, ale zase životní formy některých hráčů udělají dost.. uvidíme mno ;)
Já jsem si je naopak přál mnohem víc než Boston nebo Rangers. U nich maj komplex z Thomase a Henrika. To proti Pens nehrozí, takže jsem optimista. Mají 2 nejlepší útočníky v lize, ale rozhodně nemají nejlepší tým.
Ak niekomu fatalne nevybuchne brankar, alebo obrana, vidim to na 7 zapasov, z toho tak minimalne dve predlzenia. Fandit budem Flyers, jazycek na vahach je Kubo Voracek, ale ak postupia Pens, vadit mi to extra nebude. :)
Mno rozhodující faktor může být Ilya Bryzgalov... a to pro oba týmy :ja_neviem:
Ešte sa ani PO nezačalo (a to si súboj pred ním zopakujú) a už začínam mať tých kecov v chate plné zuby. Ak toto prežijeme bez újmy na zdraví... :nervozny:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS