Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Lockout, áno alebo nie?

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Ako dlho bude trvat lock-out :?: (sezona mala odstartovat 11.oktobra)

mesiac
8%
3
2 mesiace
10%
4
rozbehne sa s bliziacim sa Winter Classic
28%
11
celu sezonu
38%
15
pokial sa martin83 nevrati na forum
18%
7

Je to naprd že ta NHL letos nakonec začne, zahajuje se zbytečný paskvil, přitom Frolda nám mohl pomoci zachránit Extraligu, bude nám moc a moc chybět. Mělo se začít až následující regulérní sezónou. Přesto, díky Míšo za všechno, jsi fakt profík :poklona2: :poklona2: !!!!
Já bych tu chtěl poděkovat Garymu Bettmanovi za to, že se letos bude hrát NHL i za to jak se omluvil nám fanouškům, tedy nám všem. Děkuju Gary. A přeji si mnoho let pod jeho vedením NHL. Díky Gary :!: :klobuk:
:sok:

Obrázek
Hovorte si čo chcete, ale Bettman nebol to najväčšie zlo v tejto výluke !

Ospravedlnil sa fanúšikom, čo je od neho fajn gesto :)
Pasha píše:Ospravedlnil sa fanúšikom, čo je od neho fajn gesto :)
asi preto, ze citi vinu :giggle:
Skorpion píše:
Pasha píše:Ospravedlnil sa fanúšikom, čo je od neho fajn gesto :)
asi preto, ze citi vinu :giggle:
Vinu za to, že udrží NHL v kladných číslech a udrží 30 týmů, čímž zachrání několika desítkám hráčů živobytí. :hmm:
dejf píše: Vinu za to, že udrží NHL v kladných číslech a udrží 30 týmů, čímž zachrání několika desítkám hráčů živobytí. :hmm:
Počkej! Ale Marx a Lenin by řekli něco jiného! :nono2:
A vinu za to, že zachránil mnoha lidem napojeným na zápasy NHL také jejich práci?
Walt píše:
Philly píše:
martin83 píše:Ještě než bych rád uzavřel celou tu tragédii. Někdo tady někde psal, že by bylo dobré vyčíslit kolik celá ta legrace stála. Během výluky NHL řekla, že každý de lockoutu stojí ligu 15-20 milionů dolarů. Na to Fehr, řekl, že hráče 8-10 milionů. Pokud bych se držel těch nejmenších hodnot, tj. 15 a 8 miliony tak za těch 114 dnů se vyhodilo do vzduchu 2,622 miliardy dolarů. Stálo tohle fakt za to?
Tím "vyhodilo do vzduchu" asi myslíš to, že ta nenažraná pakáž, jak majitelé klubů, tak hráči, si nic nepřihodili do kapes, že ???? Jsou to nenažrané sv*ně, jedni jak druzí, kteří o tom jak žije drtivá většina ostatních lidí a jak těžko si vydělávají snad nemají ani páru. Hanba jedněm jak druhým, to co oni nevyžrali, ostatní (hlavně fandové) ušetřili !!!!
hovorí z teba závisť, alebo nevedomosť, alebo niečo iné... :hroza:
každá minca má dve strany, takže len na doplnenie ti dopíšem, čo si zabudol napísať ty...
zatiaľ čo väčšina spokojných a menej talentovaných ráno spinkala, oni už od skorého rána makali na štadiónoch, potom samozrejme do školy a potom zasa makali, nemali z toho nič len dobrý pocit. Deň čo deň (od 5 rokov povedzme) až pokiaľ z nich niečo nevyrástlo. Odriekania so slzami v očiach každé ráno - neboj sa viem o čom píšem. O drine na tréningoch, prísnejšom režime čo sa týka života ako majú iní rovesníci asi písať nemusím. Množstvo hodín tréningov, cestovania, zápasov a to všetko zatiaľ len pre dobrý pocit. Mnoho z ich rovesníkov zatiaľ sladko spinkala, po škole hrali na sídlisku futbal, šli do kina a pod. Neskôr si ich talentu všimli ďalší a tak to pokračovali ďalej, starší žiaci - dorast, juniorka až po mužov, to už ale príde odriekanie v súvislosti so životosprávou, menej času pre rodinu a iné. S vidinou dosiahnuť niečo viac, ako ostatní. Je toho viac, ale nechcem byť zdlhavý, pointa je podstatná...
Nakoniec sa mu to začne vyplácať, dostane sa do najlepšej ligy sveta, kde si jeho výsledky driny príde rado pozrieť 20 tis ľudí a ešte za to aj zaplatia, ozvú sa sponzori, reklama, agenti a pod. Dokázali niečo viac, než ich rovesníci, tak ako umelci, vedci a pod. Tak prečo by si nemali nárokovať na to, čo im patrí..?
Ak môže fešáčik s golfovou palicou zarábať nehorázne peniaze, tak hráčom NHL ich rozhodne nemožno zazlievať. :klobuk: Sú to vydreté peniaze a nik ma nepresvedčí o opaku, naviac sa na to, ako si ich zarábajú dá veľmi príjemne pozerať.

Kua..Konecne normalny pohlad na vec a nie zavist loosers(luzers),ktory zavidia aj susedovi choru svinu..Nemate na to,tak zavidite a nadavate,nejedna sa o vase peniaze,ale hubu si tu otvarate na cele vrata a hlavne "odbornici",ktory sedia doma v teple :D..Mali ste trenovat od malicka a zarobili by ste aj vy,zavist je BITCH :-) .Ono na Slovesnku a v Cechach sa stale najlepsie nadava na tych co maju anikoho nezaujima,ze to zarobili poctivou drinou,hlavne ,ze sme "odbornici" na business :D

PS: Prosim adminov,ZRUSTE TUTO TEMU...zmazte to...tu je tak nasrane,ze sa tu neda ani dychat.Som rad,ze sa nezverejnuju platy hracov v Cesko-Slovensku,inac by to mali hraci presrane

NHL je show :!:,ziadny klub NHL si nevychoval hraca,neplatil mu od malicka vystroj a trening,kluby kupuju uz talent,,to su umelci na lade,naj top 700 z celeho sveta :!: Som zvedavy komu budu fandit "odbornici",ked zacne sezona..urcite to budu dresy buttmana,daly bitch ...what a pass..ohhh what a goal...woohooo..:D..im fucki*ng sick and tired of this fuc*ing bullshit.. :slap:
Uz to,ze chcel odist John Collins,ktory vybavil contract u NBC,Winter Classic a HBO 24/7 ,pritiahol sponzorov,chcel odist,lebo ho nechceli pripusti k jednaniam s hracmi je na grc a ten ,kto to dava za uspech potkanovi buttmanovi je blbec s prepacenim,hraci maju viac respektu ku Collinsovi,ako ku potkanovi a vobec sa nebudem cudovat,ked mu nikto pri preberani SC nepoda ruku ,ten pussyfu*k je skonceny.

Preco potrebuje NHL uniu ?..bez unie by sa NHL rozpadla
Tyhle kecy o tom, že jsem měl od malička trénovat, snažit se jako oni a dřít si nech. To jsou jen kecy!

Tady jde o něco jiného.

Já jim nezávidím ani ten posraný halíř, ale při vyjednávání smlouvy se ukázalo, že všichni (od majitelů až po hráče) jsou nenažrané sv*ně a nechali by si pro 1OOO dolarů vrtat nohu.
Ony berou miliony korun za rok a dohadují se jestli budou mít za sezónu 5 nebo 4 mega. To je prostě na palici.

Nechci tu rozvířit debatu jestli ti hokejisti, moderátoři, zpěváci si tolik peněz zaslouží, ale je zajímavé, že takový kuchař, pekař, řezník, atd. berou oproti nim směšný pytlíček mincí. Přitom bez nich by ani existovat nemohli.

Ale to je jedno. Nebudu to řešit. Já mám hokej rád. Přímo ho miluji. Koukat na něho budu a fandit též, ale nikdy nepochopím proč berou takovéhle prachy a nikdo mi neveme názor, že většina z nich je nenažraná sv*ně.
Dawe4 píše:... nikdy nepochopím proč berou takovéhle prachy a nikdo mi neveme názor, že většina z nich je nenažraná sv*ně.
Tady jsi trochu prestrelil..

Ty prachy berou, protoze jim je nekdo da.. Tecka..
Pokud ty prachy dotycny nejak dokaze pomoci hrace vydelat, pripadne to doda z nejaky jiny kapsy, ktera to dokazala vydelat, je to jeho boj..

A princip nenazranych svini byl ten nejlepsi, co zatim lidstvo vymyslelo. Bohuzel ta era uz konci, ale po ty valce co prijde, se to zase treba restartuje..
ZRUSTE TUTO TEMU
jedna z mála věcí ve které s Popradcanem souhlasím... lockout je zaplaťpánbůh za náma.. netřeba si ho nadále připomínat... let's talk more hockey...

jedni nadávaj na hráče, jedni na manažery... kdyby se dalo jednoznačně říct, kdo za tu výluku může víc... nebyly by tu tak sáhodlouhý diskuze... taky mam svůj názor na tuhle věc.. ale obecně... obě strany bojovali za svojí věc, je normální, že se i většina hokejové veřejnosti přiklonila k jedné či druhé straně... teď už je to ale za náma.. nehledě na výsledek .... jedinej podstatnej výsledek je, že se zase začne hrát hokej a to minimálně 8 let bez dalšího lockoutu....

tak pryč with this garbage :jn:
Jen tak pro zajímavost, ano jsou to jistě umělci na které se lidi dívají aby se bavili, tot i můj případ, NHL je takový unik od reality pro mě. Prostě zapomeneš na problémy, vypneš a koukáš na tu skvělou hru, která se tam za mořem hraje, cítiš tradice a jsi tak trochu hrdý, že jseš součástí toho všeho, i když my diváci jsme byly v tomhle sporu až na posledním místě, a to i přesto, že vlastně my, diváci můžeme za to, kolik oni berou. Přesto tenhle spor hodně změnil můj pohled na hráče, konkrétní jména a osobnosti v NHL, už jsem to tu uváděl. Dneska už je to ale ve sportu tak, že tam lítají mnohem větší částky, které už jsou tak trochu nad naše chápání, s tím už dneska nic neudělám já, ani odborník v Chicagu. Ano, ti hráči musí dřít aby si vybojovali místo v NHL, přece jen na světě hraje hokej tisíce a tisíce lidí, ale jen 750 vyvolených může hrát tuto ligu. Stojí to odříkání, dřina hodiny v posilovnách, strava atd. Ale přesto, například doktor co tžeba chodí noční směny, denně se sekává s životem a smrtí a třeba někomu zachrání život, bere třeba okolo dejme tomu 35 000 (muj tip) a oni berou miliony v dolarech a přitom se s dřevěným klackem honí za gumovou věcí po zamrzlé vodě a když jim někdo chce snížit plat z 5 na 4 miliony dolarů jsou schopni se nafouknout jako pávice, jako kdyby po této akci neměli na chleba a sehrávat tady od září do nového roku trapné divadlo, které je ve finale stejně bude stát víc, než si tedka myslí.
I přesto tuhle ligu miluju, chystám se na 18.sezonu a moc se těším. Ale jak říkám, muj pohled na některé hráče se změnil. A na závěr se budu opakovat. Chci Ti poděkovat Gary Bettmana za to jak tu ligu bezmála 20 let vedeš a vést nadále budeš. Díky, Gary. Uprřímně díky
martin83 píše:Jen tak pro zajímavost, ano jsou to jistě umělci na které se lidi dívají aby se bavili, tot i můj případ, NHL je takový unik od reality pro mě. Prostě zapomeneš na problémy, vypneš a koukáš na tu skvělou hru, která se tam za mořem hraje, cítiš tradice a jsi tak trochu hrdý, že jseš součástí toho všeho, i když my diváci jsme byly v tomhle sporu až na posledním místě, a to i přesto, že vlastně my, diváci můžeme za to, kolik oni berou. Přesto tenhle spor hodně změnil můj pohled na hráče, konkrétní jména a osobnosti v NHL, už jsem to tu uváděl. Dneska už je to ale ve sportu tak, že tam lítají mnohem větší částky, které už jsou tak trochu nad naše chápání, s tím už dneska nic neudělám já, ani odborník v Chicagu. Ano, ti hráči musí dřít aby si vybojovali místo v NHL, přece jen na světě hraje hokej tisíce a tisíce lidí, ale jen 750 vyvolených může hrát tuto ligu. Stojí to odříkání, dřina hodiny v posilovnách, strava atd. Ale přesto, například doktor co tžeba chodí noční směny, denně se sekává s životem a smrtí a třeba někomu zachrání život, bere třeba okolo dejme tomu 35 000 (muj tip) a oni berou miliony v dolarech a přitom se s dřevěným klackem honí za gumovou věcí po zamrzlé vodě a když jim někdo chce snížit plat z 5 na 4 miliony dolarů jsou schopni se nafouknout jako pávice, jako kdyby po této akci neměli na chleba a sehrávat tady od září do nového roku trapné divadlo, které je ve finale stejně bude stát víc, než si tedka myslí.
I přesto tuhle ligu miluju, chystám se na 18.sezonu a moc se těším. Ale jak říkám, muj pohled na některé hráče se změnil. A na závěr se budu opakovat. Chci Ti poděkovat Gary Bettmana za to jak tu ligu bezmála 20 let vedeš a vést nadále budeš. Díky, Gary. Uprřímně díky

S tim naprosto souhlasim jediny co me opravdu sklamalo je chovani nekterych hracu.Toews,Cole ale asi ze vsech nejvic Oveckin nevim proc vzdycky jsem si rikal ze ta jeho buranska slupka ja jen takovej obal ze v ty hlave neco ma ale to co mlel pres vyluku mi potvrdilo ze je naprostej re*ard a vymazalo to zbytky sympatii k nemu.
No dvanáct hráčů hlasovalo proti nové CBA, 84 nehlasovalo...zajimalo by mě tech 12...Hainsey,Cole...?
vyrok lockoutu patri aj tak Coleovi :serus:
to je panko :respect: :doh:

LOCKED!
566 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES