Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Hráčske Helmy

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Tato téma sa bude týkať hráčskych heliem - helmy ako také su uš od 1950tého roku , medzi slávne fabriky patrí Bauer,Jofa,Cooper,Reebok. Jofa a Cooper ešte existuju len vyrabaju helmy pre iné športy od minulého roku fabrika Easton porazila Bauer a aj Reebok svojou kvalitou , výdržou a vnutornou špecialnou 2 dielnou penou, Bauer odpovedal Re Akt helmou ktora vraj ochráni hlavu a zníži o 17 percent riziko otrasu mozgu pričom Reebok neprišlo na nič tak Easton vymysleli modelovu radu STEALTH ktora sa radí medzi profi a s hviezdičkami porazili aj Bauer Re Akt ktorý ma gumenu vystielku :hop: Re Akt nevetrá dobre a je pre hračou nepohodlná je draha a nedržia na nej ani známe plexi od známych vyrobcov pričom Easton je spolahlivý lacný a úžasny vyrobok
známe modeli Easton : E300 , E400 , E600,E600NHL,E700,toto sú najvišie profi modelové rady teraz profi stredna rada ktorá je kvalitnejšia než Bauer ! - S13,S13NHL,S17,S17NHL,S19 Z-SHOCK,S7,a najoblúbenejší model S9
aký mate vy názor ? ake helmy používate a ake su s helmamy vaše skúsenosti budem tu každy mesiac pridavať recenzie na helmy dufam že sa vam to bude páčiť

Přílohy

Najslavnejší model helmy v NHL uš od 80 rokov základný tvar urobila značka Cooper o 3 roky Bauer vylepšili a hned začali predávať tento model za svoj ale k helme : Antibakterialna penova vystielka krémovej farby , odýmatelné chrániče uší dvojdielny skelet pridržaný jednou šrubou aby sa dala nastaviť velkosť
Predaj-Cena 78-90euro
model-Combo s mriežkou , bez mriežky
farba-Zlata,modra,navy modra,čierna, červená,zelená
značky-BAUER ale za 78 najdete aj model Nike-Bauer 4500
Môj názor: Snad najlepšia klasika čo sa týka heliem osobne ju milujem i ked je to drahá helma ale je skvelá
Doporučujem ! :)

Přílohy

EASTON S9 je model dosť moderný kvalitný a lacný k helme : dvojdielna penova vystielka čierno šedej farby nastavitelný držiak podbradníku odymatelne a posuvne chraniče uší jedna šrubka na nastavenie velkosti moderný nepukajucí skelet
moderná mriežka s menším ohybom nad podbradníkom je zafarbena na šedo podbraník je meký a velký no krátky
Predaj-Cena 55eur
Farba-červena,čierna,biela,modra,navy modra, slovenská modrá,
Vyrobka-Jedine Easton
Moja rada : dokonala helma ako pre začiatočnika tak pre pokročileho aš profi hrača skvela cena skelet pevný nepraská
Doporučujem ! :frajer2:

Přílohy

Tento model je celkom spolahlivý ma dvojdielny skelet lahko posuvný nepuká zadna časť popraskáva , dvojdielna vystielka s jemnej aj pevnej peny odymatelne chrániče uši no nedaju sa lubovolne posúvať
Cena-80-150eur
farba-čierna červena modra biela
doporučujem :frajer2:

Přílohy

Ja si koupil tedka nejlevnejsi bauerku (2100), ale to jen proto, ze S7 ani S9 sem nesehnal ve sve velikosti pripadne barve)
Pitak: hokejprofi.cz najdeš každu velkosť aj každu farbu
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS