Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zrcadlo návštěvnosti

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Po několika stížnostech v chatu, jsem se rozhodl dále tam toto téma moc nerozvíjet a založit pro návštěvnost nový topic. Nebot podle mě je návštěvnost jedna z nejdůležitjších témat NHL, zvlášt v této sezoně. Každý hrací den tedy nastavme pomyslné zrcadlo návštěvnosti. Rád bych každý den z mého pohledu vždy vyhlásil vítěze a zklamání dne, popřípadě sem tam připoji nějaké perličky. Budu rád i za Vaše odborné reakce popřípadě názory na které mohu reagovat.
Takže začínáme posledním hracím dnem, nedělě 27.ledna:
Vítěz dne: Chicago :klobuk: Skvělý rozjezd se projevil i na tradičním derby s Red Wings. Na tento zápas se nacpalo do United Center 21 607 diváků. Ještě více než na domácí premiéru proti Blues. Paráda, nemám co vytknout, v Chicagu všechno šlape na jedničku.

Zklamáni dne: St.Louis. :thumbsdown: 18265. Co by za to jinde dali. I tady to považuji za pěkné číslo, přesto ne nebráním zklamání. Blues hrají dobře, start jim vyšel, loni hráli druhé kolo, přesto stále není vyprodáno. Zápas zpět bylo dokonce jen 16500. No při výslecích které zatím Bluesmani mají je tu předpoklad toho, že se brzy můžeme dočkat sold out i tady.
Vítěz dne :klobuk: Carolina. Ač stále nehokejová oblast a tým který začal sezonu všelijak jen ne dobře, dnešní výsledek v RBC Center mě udělal radost, na Bruins přišlo krásných 17190 diváků. Samozřejmě, pomohlo i jméno soupeře, ale i ták, super číslo. Výsledek 3:5 už je ale noc nepotěšil

Zklamání dne :thumbsdown: Columbus. Tak tohle je velká slabota. Sice to ani moc nepřekvapuje, ale je to tak. Na zápas se dp Nationwide areny přišlo podívat 10475 diváků. Bezmála 9 tisíce sedaček prázdných. Clomubus jen dokázal, že je nejméně atraktivní tým NHL. A potřebuje rychlý uspěch jinak s ním bude amen
COMCAST SPORTSNET DELIVERS ITS HIGHEST CHICAGO BLACKHAWKS REGULAR SEASON GAME RATING TO DATE

NEW RECORD: Last Night’s Blackhawks-Red Wings battle attracts 220,000 Households on Comcast SportsNet;

RECORD STREAK: The Top Four Highest-Rated Blackhawks regular season games in Network History have occurred over the past six days (Jan. 22-27)

:sok: :sok: :sok: :sok: :sok:


http://www.csnchicago.com/01/28/13/CSN- ... kID=827545" onclick="window.open(this.href);return false;
Vítěz dne: Tampa Bay :klubuk: Blesky začali sezonu hlavně doma ve velkém stylu, jejich zápasy musí domácím fanoušků chutnat náramně. Bilance 4-0, počet vstřelených golů 26! I dnešní, čtvrtý zápas sezony Bolts byl vyprodaný, dnes mě to hodně překvapilo. Sice šlo o floridské derby, ale mezi těmito týmy prakticky rivalita neexistuje, Panthers jsou navíc týmem co davy nepřivábí, navíc se hrálo v uterý. Přesto opět 19204, plný dům, nádhera, prostě nádhera.

Zklamání dne: dneska žádné není. 9 z 10 zápasů bylo vyprodaných, v utery! Takže jediný nevyprodaný a to pouze o chlup byl zápas Wild s Blue Jackets, kam přišlo 17584, čili nádherné číslo, i zde nelze kritizovat, jen tleskat. Škoda, jen že soupeřem byl zrovna Columbus, o ketrém už v tomto topicu byla řeč...přijet dnes do Xcel jiný tým, možná i zde bylo plno. Ale za dnešek prostě: good job fans :klobuk:
dneska se nezděs :D v Arizoně se bude souběžně s Edmontonem hrát i jinej prestižní zápas .. vzhledem k tomu, že je středa ... 6178 (když do toho budou počítat i pernamentkáře, kteří nepříjdou..) to je můj osobní tip... :scare:
jakej souběžněj zápas?
Pokud myslíš zápas Phx-LA v NBA, to podle mě není zápas který odtáhne hokejové fanoušci..Jágr třeba ještě za působení ve Wsh říkal, že lidi co chodí v Americe na hokej by nikdy nevyměnili hokej za lístek na NBA a naopak. Jasně jde o rizikový zápas noci, ale nebojím se. Edmonton přece jen je mnohem zajímavějším týmem než byl Columbus a Nashville, navíc se i ve Phx najde prá Kanadanů co se přijde podívat. Můj odhad je že pod 8 tisíc nepůjdeme, a spíš se dotkneme cifry 9000. Cokoliv mimo toto rozmezí bych považoval za zklamíní či nádherný uspěch
Dánsko - Mexico .. nároďáky fotbal... tohle se v Arizoně moc často nevidí .. takže tam si určitě najde cestu i hodně hokejových fanoušků :bitka3: nehledě na komplikovanější dopravu.. neboť obojí se hraje v Glendale :bitka3:
Vítěz dne:Phoenix :klobuk: Tak překvapivě je tento tým na straně vítěze. Co na tom, že se hrálo ve všední den i co na tom, že se o kus dál hrálo NBA Phx se slavnými Lakers a jeste někde nějaký fotbal dánsko-mexiko. Na Oilers do Jobing.com přišlo neuvěřitelných (ano, neuvěřitelných pokud mluvíte o návštěvnosti NHL v Arizoně..) 12955 diváků :!: Toto mě vyrazilo dech, nad očekávání super výsledek. Já to říkám a říkat to budu stále Coyotes musí zůstat! Tak pane Jamisone, ted jste na řadě vy.

Dnes tedy nemáme zklamání dne, ostatní tři duely hlásily vyprodáno. Tu je alespon zajímavé čtení :arrow: http://www.nhl.cz/CZ/30590/navstevnost_ ... llasu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
*článek je ale příliš optimistický, a toto nadšení bych brzdil, některé týmy mají odehráno pouze třeba i jen dvě domácí utkání a z toho nepoznáte, jak se bude na ně chodit dál. Jako příklad uvádím Islanders, autor píše že je tam nárust o 2,5 tisíce..Ano to je pravda, ale Isles odehráli zatím jen dva zápasy, home opener s NJ o víknedu, kde bylo pochopitelně skoro vyprodáno a druhý zápas s Tampou, v pondělí, ale na americký státní svátek, kde přišlo i díky volnu přes 15 000......No a ještě poznámka. V MSG je zase pokles o rovnou tisícovku, ne proto ze fans nemaji zajem o Rangers, ale stále z důvodů probíhající rekonstrukce MSG. NYR proto ted na hokej snížili kapacitu o rovnou tisícovku z 18200 na současných 17200
V New Jersey maju 13 sellout v rade :clap:


NBC Sports Network’s Wednesday Night Rivalry game (Chicago-Minnesota 1/30/13) is the third-most watched regular- season game in network history with 827,000 viewers
Vítěz dne: New Jersey :klobuk: Tak toto je další parádní překvápko. Vyprodaná hala Devils v základní části ve všední den, mimo zápas s Rangers :!: Marně vzpomínám kdy jsem tohle viděl. Dnes se tak stalo. 17625! K dokonalosti chybělo už jen zdolat Isladers. To ale nepřišlo, hosté ukradli vyhru v prodloužení.

Zklamání dne :thumbsdown: Columbus. Už podruhé v týdnu jsou na černé listině. Jen ukázka toho, že v Columbusu je zle. Sice přišlo víc liddí dnes na Blues, než na Stars, ale 11 155 považuji za slabotu, navíc nic moc nezažili, Blues nedali domácím ani čichnout. Díky bohu aspon za rvačky, to by snad mohlo fans pozvat i na další zápas. Ale jinak..bída Blue Jackets, bída, bída a nic než bída :!:
Vítěz dne: Carolina :klobuk: Jedna z nejméně hokejových oblastí už je podruhé v sezoně tu oceněna. Dneska na Ottawu přišlo do RBC 18680 diváků, jinak řečeno vyprodáno! A navíc oslavovat mohli i na konci při výhře 1:0 nad Sens, nebezpečným týmem z Kanady. A navíc se slavil i po více jak roce shutout pro Dana Ellise. Rozhodl to Staal, naštěstí Eric.

Zklamání dne : :thumbsdown: Anaheim. Při pohledu na tribuny to tak nevypadalo, ale v Hondě to dneska skončilo velkým zklamáním. Ubohých 13007 diváků přihlíželo výhře Ducks 3:1. Jasně Minnesota je velice neatraktivní, ale i tak mohlo přijít víc. Už jen proto, že Tři hvězdy zápasu pak hází hokejky divákům.
Wild mě docela zklamali :thumbsdown: Po příchodu Pariseho a Sutera bych nečekal, že uvidím v kolonce s diváky něco jiného než vyprodáno. Nj kde jsou ty časy kdy trhaly rekordy. A neatraktivní nejsou. Hokej sice nic extra, ale jména jako jsou Parise, Suter, Heatley, Koivu nebo Granlund prostě musí lákat.
Ještě dneš nastavíme dnešní zrcadlo, reakce na Lea: kdepak Minnesota nikde netáhne. To totiž není o jménech na soupisce, ale o jménech týmů. Dám příklad: do Phoenixu přijede Minnesota a pak Toronto. A vsadím cokoliv chcete že na Leafs přijde mnohem víc lidí, at mají tým jakkoliv. Je to tradice, značka, historie. Wild mohou mít Pariseho a spol, ale stejně nepřilákají.

Vítěz dne: Anaheim :klobuk: Včera slabota a dnes na stupni vítězů. Lidi zřejmě a pochopitelně táhl více dnešní duel, kalifornské derby s Kings. Rivalita se ještě znásobila když kings vyhráli stanley cup. I proto ani nepřekvapuje dnešní návštěva 17436! Byla překročena i oficiální kapacita Honda center (17174). Ducks jedou i hokejově, vyhráli dva zápasy doma ve dvou dnech, hezky se na ně kouká, Bruce :klobuk:

Zklámaní dne: :thumbsdown: Bohužel je to Phoenix. Sobota večer, co dělat ve Phoenixu, než jít na NHL? Bohužel si to řeklo jen 12151 lidí. Víc už přišlo v pondělí na Edmonton. Podpisal s ejistě i slabý start Coyotes do sezony. Bohužel.
Kopat do Columbusu by ti šlo. (ostatně jako všem :)) Ale aby si je pochváli? To ne, viď? :wink2:

!!!17612!!! :cinka:
Rozhodoval jsem se..ale nakonec vyhrali Ducks..V columbusu hrál Detroit a to je ve většíně aren v lize záruka vyprodaného stadionu, což tady dnes nebylo, a navíc pokud bych odpočítal fanoušky Red Wings, kdoví na jakém bysme pak byli čísle...
:blabla: :blabla: :blabla: Zkrátka a dobře - Všichni na nás stále něco máte. Ale my si to budeme pamatovat a až vyhrajeme ten Stanley cup tak vám to vrátíme hned dvojnásobně. :) :wink:
Dawe4 píše:Ale my si to budeme pamatovat a až vyhrajeme ten Stanley cup tak vám to vrátíme hned dvojnásobně. :) :wink:
Jakej lék budeš používat, aby ses dožil aspoň 150 let? :joe: (ale ani to nemusí stačit)
Vítěz dne: Buffalo :klobuk: Na zápas s Panthers byla překročena oficiální kapacita areny. Ta je 18690, ale zápasu s Pantery přihlíželo 18831 diváků. Viděli další Vanekovu show, ale nakonec museli zkousnout prohru 3:4. naopak zhruba 3000 lidí u televizních obrazovek na Floridě mohlo oslavovat..

Zklamání dne: Islanders :thumbsdown: Zase tak uplně strašné číslo to není, hrálo se po obědě, ale i tak považuju 11558 diváků za zklamání, zvlášt když se tam představil poslední finalista play off a rival z New Jersey. Jestli, je odradili ty ohavné dresy domácích, to už statistiky neuvádí. Každopádně ti co přišli viděli galapředstavení :moose:
Niečo pre experta na návštevnosť. :giggle:
@station_nation: 9,508 at the Coyotes game last night. Quebec Remparts averaging 10,908 per game this season.
Getzo5 píše:Niečo pre experta na návštevnosť. :giggle:
@station_nation: 9,508 at the Coyotes game last night. Quebec Remparts averaging 10,908 per game this season.
Vidím to tak, že "vítěz dne" bude Phoenix a "zklamání dně" Quebec.
kdyby se to bralo podle jednotného měřítka pro celou NHL.. tak by se tenhle blog hádam vůbec nemusel psát... :lol2: tenhle blog má smysl právě vzhledem k okolnostem :cool: ... tabulku návštěvnosti není tak těžký si dohledat a to že Phoenix figuruje v červených číslech vyjma sobot po skoro celou základní část, asi není pro nikoho zrovna novinka
Jistě, ale tak Qubec je rájem pro hokej. O tom žádná, to nelze srovnávat s Arizonou. Já jsem se k tomu dostal dnes až později, a jsem rád za různé reakce a odkazy na návštěvnosti jinde. Dnes to vidím následovně:

Vítěz dne: Phoenix :klobuk: Jasně, možná to zní směšně, že nejvetší ocenění zaslouží 9508 lidí co si našlo cestu dnes do Jobing.com, ale já nemůžu jinak. Zápas s Wild jsem již včera viděl jako hodně rizikový, a proto je pro mě toto číslo velice milým překvapením. Navíc zase se hrálo v pondělí a k tomu tam zavítala Minnesota, která je podle mě pokud jde o atraktivitu a zájem na cizích stadionech jedním z pěti nejméně atraktivních týmů ligy. Ti nikde nikoho moc nepřivábí ( s výjimkou zápasu v New Jersey, ale to až v příští sezoně).

Zklamání dne: Colorado :thumbsdown: Hodně velká slabota. Avalanche zatím doma nehrají vůbec špatně, Milan Hejduk hraje 1000.zápas kariéry, navíc všechny v dresu Colorada, před zápasem mu gratuluje Joe Sakic, další ikona...ale ani to nestačí na to aby přišlo víc lidí, než mizerných 13441. Je tu něco špatně v Denveru, a ne jen tuto sezonu, jde o dlouhodobou ztrátu zájmu.
Vítěz dne: Washington :klobuk: Capitals zabředávají víc a víc do sra*ek, dnes podlehli i Torontu. Přesto fanoušci (zatím) týmu dál věří a chodí. I proto ocenujeme znovu plný dům, čili 18506 diváků.

Zklamání dne: Islanders :thumbsdown: Do Nassau přijel jeden z nejsledovanějších týmů, Islanders se zatím start do sezony vydařil o to větší je pro mě zklamání z dnešní návštěvy. 11318 diváků bych pochválil kdyby na Long Island přijel Nashville, takto je to ale těžké zklamání, už aby byli v Brooklynu
Vítěz dne: Montreal :klobuk: Tak derby s Bruins, jejich arcirivalem, to přiláká vždy plné Bell. I dnes tomu tak bylo, tradičních 21273 opět přišlo. Klobouk dolů dávám také proto, že od výluky v roce 2005 byl v Montrealu nevypprodán jen jeden jediný zápas!! Opět budou bojovat s Hawks o největší návštěvnost sezony. Jejich handikepem je ale nižší kapacita než mají v Chicagu...

Zklamání dne: :thumbsdown: Už podruhé v krátké době je to Colorado. Na Ducks dnes přišlo do Pepsi jen 13 776 diváků. A bude hůř, Avalanche klesají ke dnu, Ducks je dnes uplně smazali. V nenávratnu jsou časy, Lavina vyprodala pres 400 zápasů v řadě. A pryč na hodně dlouho jsou i časy, kdy Lavina patřila ke špici této ligy.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS