Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zrcadlo návštěvnosti

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

martin83 píše:ve Phoenixu 11547 :!:
:good: :wave: ... že by si v Arizoně přecijen na hokej zvykali :hmm: .. to číslo má furt daleko k dokonalosti i spokojenosti.. ale určitě je to pozitivní zlepšení ... jenom ten výsledek :slap:
Za tieto čísla posielali Atlantu do Winnipegu :grc: (myslím aj tie čísla Phoenixu). Tu sa oslavuje :hroza:
dnes tri zapasy, na všech dobra navštěva, nejméně na Anaheim, ale i tu už se to zveda, vlednu chodilo okolo 13500, po dobrych vysledcích už ale i dnes na nudnou Minnesotu přišlo 15264 no a nejvíce samozřejmě na Chicago-Columbus a to 21828 diváků, nejlepší obecenstvo NHL opět potvrdilo svoji vyjimečnost.
Když už si píšeš ty statistiky... Není letos takovej trend.. že na nudnou Minnesotu chodí víc lidí kvůli Suterovi s Parisem? Nebo jsou zvýšené návštěvy proti tomuhle klubu jenom občasné anomálie... :?:
tato rubrika skoncila? :neviem:
Omlouvam se za nekolikadenni vypadek zpusobeny, krásnými osobními zalezitostmi, ale od soboty opět jedeme denně
Dnes přišlo nejméně diváků v Honda center na Calgary, 15839, což ale nehodnotím jako propadák, na Ducks chodilo na startu i méně, ale vyborné vykony táhnou nové příznivce, nebo spíš příznivce uspechu :D
Ocenujem vyprodanou Pepsi center, poprvé od home opener, navíc pod přísným dohledem členů Eurolanche invasion 5. No jo, ale má to jeden háček, 18007 diváků tam bylo, ale při golech Chicaga byste si mysleli že se nacházíte v United center...
Vítěz dne: los Angeles :klobuk: Dnes na Flames byla ve Staples center prekonána i oficiální kapacita. Výhře 6:2 přihlíželo 18 248 diváků, zlepšené výkony a nevšední střelecké potence Králů táhne.
Zklamání dne :thumbsdown: No pro mě jasně Columbus, je sobota, přijede tam Detroit, idealní příležitost na vyprodání Nationwide a ono nic! Jen 17957. Sice na poměry tohoto chřadnoucího klubu je to hodně, ale když polovina stadionu fandí red wings...kde jsou fans Jackets? Vymírající druh! Jiskra naděje je pouze v naznaku herního zlepšení..
NHL má už za sebou polovicu skrátenej sezóny, ktorá nasledovala po dlhých týždňoch výluky. Tá však súťaži veľmi neuškodila a vyzerá to tak, že fanúšikovia už ani nemyslia na to, že nejaké nezhody v rámci kolektívnych vyjednávaní existovali.

Celkovo tímy zapĺňajú svoje arény na 96,7 % kapacity, čo v priemere na zápas predstavuje návštevnosť vo výške 17 662 divákov, čo je o 3,6 % viac ako počas ročníka 2011/12. Návštevnosť vo februári bola dokonca najvyššia v ligovej histórii pre daný mesiac – 17 625.

Oproti minulému ročníku si polepšili aj celonárodné televízie v Spojených štátoch amerických a v Kanade. NBC pociťuje až o 29 % viac záujmu, kým NBS Sports Network o 23 %. Hokejová noc v Kanade od CBC zaznamenala 16% nárast na východe a 12% nárast na západe krajiny.

Od pobrežia k pobrežiu vysiela NHL niekoľko regionálnych televízií a aj tie zažili lepšie čísla ako pred výlukou. 28 z 29 meraných klubov zažilo stagnáciu alebo vylepšenie a 25 z nich ukazujú minimálne dvojnásobný nárast. Do meraní nebola zaradená televízia TSN Jets, ktorá na lokálne báze vysiela duely Winnipegu (fbsportsk)
Martin, neviem či sa snažíš byť nasilu vtipný alebo čo, ale to tvoje neobjektívne hodnotenie je až priam do očí bijúce. Aby nejake´sklamanie dňa bol Columbus, to je choré a šialené, keď tu zároveň vypisuješ ódy na 12 tisícovú návštevnosť v Glendale...

Hnus :nechutne:
Dnešní noc přinesla další výžívný den. 10 z 9 zápasů hlásilo vyprodáno, včetně Floridy (díky invazi fanoušků Habs).

Vítěz dnes: Chicago :klobuk: Po první prohře v regularu okusilo Chicago hned na to i první domácí prohru po šedesáti minutách. Na Oilers přišla do United center zatím rekordní návštěva dosavadní zkrácené sezony NHL. 22020 :klobuk: Další tisíce pak doma v různých typech pyžam a plechovkami Heinekemu sledovali zápas u televize.

Zklamání dne: Colorado :thumbsdown: Nemůžu jinak když tady v Pepsi center byl jediný nevyprodaný zápas noci. Ale 16040 zase není až tak strašné číslo. Jsou do toho započítáni i členové páté invaze Eurolanche,kteří zápasu přihlíželi.
martin83 píše: Jsou do toho započítáni i členové páté invaze Eurolanche,kteří zápasu přihlíželi.
Ti ale nebyli platici, takze byli spis pritezi systemu :hehe:
Je viac,ako ziaduce sa vyjadrit k Jakubovmu prispevku ..just saying :ciga:
Dodatek k dnešní návštěvnosti v Pepsi. Bylo mě rečeno, že členové výpravy Páté invaze Eurolanche neplatili, čili se do čísla 16040 nepočítají. Děkuji userům, kteří mě na toto upozornili :thumbsup:
Dnešní den přinesl pouze dva duely ale s oběma můžeme být naprosto spokojeni, hlasatelé na stadionech oznamovali nádherná čísla. V Los Angeles na Calgary 18 118 a v Ottawě na atraktivní souboj s Medvědy dokonce 20256. A to prosím v pondělí. :klobuk:
Vítěz dne: Phoenix :klobuk: No nemůžu jinak než tu vyzvidnout opět Coyotes. Zájem o hokej v Arizoně se jednoznačně zvedá, pro NHL asetrvání zde je to jen dobře. Dnes, v utery na Kings přihlíželo vyhecovanému rematchi posledního finále Západu uctyhodných 15 075 diváků.

Zklamání dne: Dallas :thumbsdown: 15661 není až takový propadák, ještě loni by tohle číslo v Dallasu vyvolalo potlesk. Chci tu spíš poukázat jak neatraktivní a pro diváky mimo Nashville je tým Predators. Styl který tento tým produkuje, čili bránit, mořit soupeře a jen vyčkávat na chybu, pak udeřit a zalít to betonem, to prostě nikde krom jejich areny lidi nenažene. Systém k z*lití. Tym se v současnosti drží pod čarou a jen at tam zustane. I kvůli Preds jsou dnes Stars na stupni poražených v návštěvnosti
Dnešní tři zápasy byly přesně jak jsem předpokládal vyprodané. Pro ty, kteří nejsou tak dobře orientovaní na mapě návštěvnosti to tu vypíšu. Mtl-Ot 21273, NJ-Phi 17625, Cgy-Det 19289 :klobuk:
Dnešní den přinesl kopici 11 zápasů, hned sedm bylo vyprodáno, tu jsou winnners a losers.

Vítěz dne: Tampa Bay :klobuk: Herně je to mizérie, dnes s Islanders to byla hrubá mizérie, nedat doma gol Islanders to chce odvahu před vlastními fans. I přesto Lightning maji zatím stále plno, i dnes přišlo 19 204 diváků. Nebo 19204 masochistů?

Zklamání dne: Columbus :thumbsdown: Organizace a fans Blue Jackets, stydte se :!: Na Blackhawks a poté co Jackets zacali sbírat body přislo na zápas jen 15009 :!: Ostuda ligy, ve všude propíraném Phoenixu by také přišlo víc. Oraganizace Columbusu je ostuda NHL!
Dnešní noc přinesla tři zápasy a ještě než začali lidi přicházet na stadion, věděl jsem, že bude vyprodáno. Aby ne, když se hralo v hokejových baštách. Phily zaznamenala 19971, Edmonton 16839 a Calgary tradičních 19289 :klobuk:
Nepatří to sem moc, jako cokoliv v souvislosti s hokejem z Evropy. Ale nalezl jsem dnes v denním tisku tabulku návštěvnosti zahrnující největší návštěvnosti v Evropě. Dám to sem pro zajimavost a jako důkaz vyjimečnosti a ukázky toho, že NHL je prostě liga lig.

1. Bern 16 330
2. Minsk 14299
3.Eisbaren Berlin 14034
4.Kolin nad Rynem 12 199
5.Petrohrad 11917
6.Manheim 10796

Hned tri kluby z Německa :hmm: Jinak nic moc čísla, když vezmu ze se jedná o nejlepší..ale ten Bern mě zaujal a zaslouží pochvalu. Tak ono obecně podle mě švýcarská liga je hodně kvalitní a podle mě jednoznačně nejprofesionální liga v Evropě na té nejvyšší urovni. O tom svědčí že i během vyluky si ji zvolilo mnoho hráčů NHL, včetně Patricka Kana.

A ještě poznámečka: mnoho lidí nevím proč říká, že ta ruská liga je po NHL druhá nejkvalitnější, že se ji snad v něčem nedej bože i přibližuje :lol: Schálně jsem tam našel průměrnou návštěvnost zápasů té ruské ligy v zakladní části. Připomínám, že to navíc bylo v sezoně, kdy více jak polovinu základní čáasti zdobili tuhle ligu hráči z NHL...no a průměrná návštěvnost na zápase činí... 6106 :!: čili asi tolik kolik je nejnižší návštěva na zapase v NHL ( a to vyjimka zapas Phx-CBJ). Pro srovnání lonská průměrná návštěvnost na NHL v základní části byla 17200...
martin83 píše:no a průměrná návštěvnost na zápase činí... 6106 :!: čili asi tolik kolik je nejnižší návštěva na zapase v NHL ( a to vyjimka zapas Phx-CBJ). Pro srovnání lonská průměrná návštěvnost na NHL v základní části byla 17200...
No ono ťažko dostaneš priemernú návštevnosť 17 000 na štadiónoch s kapacitou pod 10 000.
Dnes se hrálo 13 zápasů, bylo z ceho vybírat tedy...Hned 10 bylo vyprodaných.

Vítěz dne: Florida :klobuk: Sice tu nebylo vyprodáno, ale já je musím vyzvednout. Na tenhle tým lidi chodí s tím, že stejně neuvidí výhru. Navíc zde hráli Islanders, jejichž fanoušci těžko tu na Floridě zvednou návštěvnostu jako kdyby přijeli Rangers, Hawks či jiné velké týmy. Přesto dnes přišlo 17 627. To je paráda, samozřejmě že zase viděli prohru, ale aspon smrst z 0:3 na 3:3 během prá minut třetí třetiny mohla potěšit

Zklamání dne: Columbus :thumbsdown: Zase a zase a zase musim napsat tento tým. Je sobota večer, po celé lize se plní stadiony jen tu v Ohiu, v primetimu přijde na Phoenix jen 14231! To je k zblití toto! Neatraktivní hra, nudný tým, jen betonují a betonují, sice ted i body sbírají ale na návštěvnosti se to jaksi neprojevuje. A dnes zápas za stavu 0:0 došel až na nájezdy. Bllue Jackets měli za 65 minut hry doma jen 23 střel!! A když jejich kouč Richards po zápase řekne: je to jednoduché, když soupeři vůbec nedovolíte skorovat vyhrajete. A takovýmhle týmům stačí taky neskorovat a diky najezdum muzou vyhrát. Hnus, prostě humus made in Columbus. Bůh žehnej týmům jako je Chicago.
dnes byly vyprodané všechny zápasy nedělního programu, tak jsme spokojeni
Než nastavíme dnešní zrcadlo, chci poděkovat uživateli ThrashersFan, mému velmi dobrému kamarádovi, že včera mě zaskočil za mě a napsal zde co bylo potřeba nebot ja pykal 2dnový ban za nevhodné správanie se v mchatu (urážky Rona Hainseyho).

Vítěz dne: Tampa Bay :klobuk: Už jsem je jednou zminoval a musim znovu v Tampě už to vypada ze at sezona dopadne jakkoliv bde celou zkrácenou sezonu vyprodáno, dnes proti Philadelphii to nebylo jiné, opět 19204.

Zklamání dne: Anaheim :thumbsdown: Jestliže Tampa hraje kdovíjak, a má stale plno, jak to ze fantasticky hrající Anaheim, v podobných zeměpisných šířkách nemuzu zatim moc nalakat fanoušky? Dnes domácí duel s rivalem ze San jose privábil ubohych 14441. Chceme zlepšení! Ale bandwagoneri zrejme spí a šetří lístky na play off
Vítěz dne: Carolina :klobuk: tady jsem se bal ale nakonec to predcilo ocekavani, i vzhledem k tomu ze prijel nejmene atraktivni souper vychodni konference. nakonec prislo krásných 16349.na pěti stadionech prislo v devitizápasovém programu více, ale toto si zaslouží zdvihnutý palec
ZKLAmání dne: ISlanders :thumbsdown: Velky zdvih, jsou na dosah play off, boj s Ottawou ktrea je pred nima ale vice jak 10668 lidi stejne neprislo. Toto je chyba pane Wangu. A mozna i proto prisel masakr Isles ve treti tretine kdy Ottawa obrátila zapas z 1:3 na 5:3 ve svuj prospech
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES