Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Duchenov "milimetrovy" offside (golovy)

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

:hahano:
cepi píše: :hahano:
Tak jestli to neni uznany proto ze to tecovali protihraci a bralo se to jakoze jsou v drzeni puku oni.
Anger píše:a bralo se to jakoze jsou v drzeni puku oni.
tak v tom pripade by musel :ninja: sudi signalizovat vyhodu pri postaveni mimo hry a Duchene sa mal z obranneho pasma Preds pakovat, co je samozrejme blbost, ake drzanie puku
cepi píše:
Anger píše:a bralo se to jakoze jsou v drzeni puku oni.
tak v tom pripade by musel :ninja: sudi signalizovat vyhodu pri postaveni mimo hry a Duchene sa mal z obranneho pasma Preds pakovat, co je samozrejme blbost, ake drzanie puku
Oboji, co pisete, je samozrejme nesmysl...
AndyF píše:Oboji, co pisete, je samozrejme nesmysl...
tak nam to :andy: vysvetli
co tu riesit
Obrázek
cepi píše: tak nam to :andy: vysvetli

Anger se snazil naznacit, ze by snad mohlo jit o "zahrani puku do pasma hracem Nashvillu" :sisi:
Coz je snaz teoreticky mozne, ale samozrejme nesmyslne...
A ty oponujes, ze v tom pripade by mel snad carovy neco signalizovat a to uz je nesmysl uplne..
rozumiem ti, ja som sa chytil Angerovho " v drzeni puku", cize som riesil jeho post, ved to video hovori jasne
Coloradu v tejto sezone môzu pomôct uz jedine ti :ref: :jn:
cepi píše:rozumiem ti, ja som sa chytil Angerovho " v drzeni puku", cize som riesil jeho post, ved to video hovori jasne
Coloradu v tejto sezone môzu pomôct uz jedine ti :ref: :)
Ja vim, ceho jsi se chytil..
Sudi signalizuji, kdyz se jedna o regulerni offside a davaji cas na vyklizeni pasma... Pokud ovsem puk zahraje do pasma protihrac (Angerova verze), nemusis prirozene ani nic vyklizet a hrajes dal..
tak sory hosi ale ja si to jinak nedokazal vysvetlit :)
Anger píše:tak sory hosi ale ja si to jinak nedokazal vysvetlit :)
to je ok, tu je vysvetlenie
petrik píše:zdovodnenie NHL - nepiskal sa offside lebo rozhodca posudil ten tec obrancu preds ako jeho umyselnu prihravku dozadu :rofl: :slap: :hehe:
:oslava:
cepi píše:
Anger píše:tak sory hosi ale ja si to jinak nedokazal vysvetlit :)
to je ok, tu je vysvetlenie
petrik píše:zdovodnenie NHL - nepiskal sa offside lebo rozhodca posudil ten tec obrancu preds ako jeho umyselnu prihravku dozadu :rofl: :slap: :hehe:
:oslava:
tak podla pravidiel by to sedelo, keby to rozhodca takto posudil. lebo
pravidla zneju, ze o ofsajd nejde v pripade, ze braniaci hrac zamerne zavezie alebo prihra puk do vlastneho obraneho pasma v case, ked je tam superov hrac ale to sa nestalo, takze islo o jasny ofsajd, pochybenie rozhodcu a gol nemal platit

myslim ze kazdemu bolo jasne ze to nebol umysel, skor to zdovodnenie beriem ako take alibi
Takze jsem mel defakto pravdu :)
ciarovy dostal mikrospanok :sarcasm: to zdovodnenie je uz asi len vyhovorka, aby nevyzerali ako uplni idioti.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES