Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Jarome Iginla tucniakom

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Morrow, Douglas a teraz Iginla no slusne posiy len co je pravda :good:

no tak teraz ste horuci kandidat na SC, ale dufam ze vam to prekazime my :wink:
Tak Iginlu nam uchmatli Pens :-( Chia musi vymysliet nieco ine
IGINLA TRADED TO PENS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-O :-O :-O

Tak to je slušná práce.... :yes: :yes: :yes:
TSN píše:Jarome Iginla traded to PIT for PIT's 1st rounder in 2013 and college prospects Kenneth Agostino (Yale) and Ben Hanowski (St. Cloud State).
Směrem k Feasterovi se dá říct jediné :arrow: WTF?! Biggest troll job of all time!

Pittsburgh neskutečně vydělal a holt Igi bude obrovská posila, jemu bych :cup: přál, ale když je u vás, tak nemůžu. :ee: :cry:
niet čo dodať, perfektná práca... :klobuk:
Jedna věc je jistá, Pit letos SC na 100% nezíská :hehe: !
Prej se tady smi beztrestne nadavat.... Ale me je to totalne u prdele...
Mrdka jedna mala vychcana...najprv si to da na zoznam a potom ich odmietne. Nech sa dohodne sam so sebou.

:nervy: Chia musi byt na prasky.....dava si taku robotu s tym, a nakoniec prd z toho..

no nic aspon Dupuis spadne do tretej lajny a moj trejd s Joeom je zrazu uplne :ciga: ... :giggle:
"Výmena medzi Calgary a Bostonom, ktorú Flames preferovali, však bola na spadnutie. Oba tímy už boli na všetkom dohodnuté, no chýbala jedna zásadná vec – súhlas samotného hráča, ktorý má v zmluve klauzulu o nevymeniteľnosti. Iginla radšej uprednostnil záujem Penguins, kde sa stretne so Sidneym Crosbym, jeho spoluhráčom z útoku z poslednej olympiády. Výmenu nekomentoval a médiám bude čeliť až vo štvrtok na tlačovej konferencii"

:-O :shock: Obrázek :doh: :nasraty: :nervy: :nervy2: :buch: :popi: :| :? :cry: :verysad: :fnuk: :plac: :ee: :sorry: :bitka2: :bitka: :pc: :a_von: :wf:

na stole od nas mali: Matt Bartkowski, Alexander Khokhlachev and a first-round draft pick...urcite hodnotnejsi balicek, ako hodil PIT :slap:
Hanowski, Agostino - prve kolo draftu WTF?! :sisi:
faktor Sid opät nechutne zauradoval :thumbsdown:
cepi píše:ciste teoreticky, ak by Iggy skoncil u vas, to si môzete rovno prevziat :cup:
:thumbsdown:

CGY :ahoj: tento tim je odpisany na x,y rokov
niektore diskusne komenty cloveka hned z rana inak pobavia

"Velmi dobry tah, Iginla je drahy a za zenitom. Iginla si v Pittsburgu odohra svoje ako svojho casu Satan a pojde na zasluzeny odpocinok".

lol ale tento je dost dobry "Pittsburg mi uz pripada ako Miami v NBA"

utocna sila najbrutalnejsia, ale cez kvetinu by cesta mohla viest :hmm:
"Recently asked a member of Pens organization to give me top 10 prospects in organization. Neither Agostino nor Hanowski made the list. " :hehe:

ak ale PIT nevyhra :cup: a Iggy sa vrati po sezone do CGY, tak je to win pre Feastera :neviem:
Calgary sa dohodlo s Bostonom, no Iginla zatiahol rucnu brzdu, ze chce ist radsej do PIT

Dohoda medzi PIT a CGY je (vraj) taka, ze Iginla sa po sezone vracia do CGY

klepy? :neviem:
arek píše: ak ale PIT nevyhra :cup: a Iggy sa vrati po sezone do CGY, tak je to win pre Feastera :neviem:
A kdyz vyhraje a Iggy se vrati do CGY, tak to neni win???
Win je to pro nej na kazdej pad. Na PIT sere pes.
Ja jen doufam, ze nas team neztrati momentalni identitu, kde predvadime nejlepsi defenzivni job v lize. Myslim ze nejake goly tam uz pak usmudlame :ciga: Od Shera mistrovske dilo, ale co, kadr jsme meli beztak naslapany, stejne by zalezelo na hernim systemu a na discipline. Letos mame jedinou moznost, ale verte tomu, ze to lehky nebude..

Prodlouzi/neprodlouzi, kazdopadne je to jasnej win pro nas. Feaster mel dostat dvojnasobek a ne Agostina a Hanowskiho, kteri byli v nasem prospect poolu oba kolem 15.mista. Necekal jsem od nich absolutne nic, cili jako by se nic nestalo. Ja jsem byl presvedcen, ze bez zahrnuti Derricka Pouliota se nam o Iggym nemohlo ani zdat, cili tohle je totalni šok.
To jedine mi dava zmysel ze sa Jarome po sezone vrati. Ak sa tak nestane je to velmi hlupy trejd.
Atlantik píše: Prodlouzi/neprodlouzi, kazdopadne je to jasnej win pro nas. Feaster mel dostat dvojnasobek a ne Agostina a Hanowskiho, kteri byli v nasem prospect poolu oba kolem 15.mista. Necekal jsem od nich absolutne nic, cili jako by se nic nestalo. Ja jsem byl presvedcen, ze bez zahrnuti Derricka Pouliota se nam o Iggym nemohlo ani zdat, cili tohle je totalni šok.
Feaster je teraz na smiech celej lige, najprv spackal offer sheer s O'Reillyim (keby ho nedorovnalo Colorado tak by ho museli Flames dat na waiver!) a teraz vymenil Iginlu za beckovy a ceckovy prospekt plus draft medzi 25 az 30 miestom co tiez nemusi byt ziadna slava... Shero mohol pribalit aspon balik pukov aby aspon nieco s realnou sucasnou hodnotou Calgary ziskalo. Este som nepocul o trade kde hrac povie ze "zvazi" 4 timy ale fakticky nepodpise suhlas a nakoniec sa rozhodne pre 1 team a GM je uplne bezmocny.
cepi píše:niektore diskusne komenty cloveka hned z rana inak pobavia



utocna sila najbrutalnejsia, ale cez kvetinu by cesta mohla viest :hmm:
A preto majú Vokouna ako dvojku :psst:

Inak Igi musel dať zoznam 4 tímov, keby povedal rovno, že chce ísť len do PITT, tak by dostali Lames ešte menej :sarcasm:

A možno ani hodnota od Bostonu nebola nič svetoborné
Joe S. píše:Inak Igi musel dať zoznam 4 tímov, keby povedal rovno, že chce ísť len do PITT, tak by dostali Lames ešte menej :sarcasm:

A možno ani hodnota od Bostonu nebola nič svetoborné
Boston prej nabizel jen conditional 1st (IMO dukaz o tom, ze s Iggym se planuje jednat do budoucna a stejne tomu tak bude i u nas), coz mohl byt problem. Kazdopadne, Bobby Mac priznal, ze CGY chtelo balik Bostonu a nebyt dupnuti od Iggyho, tak by sel k nim. Rozhodl zrejme faktor Crosby..

Co se tyce Fleuryho a Vokouna, staci se podivat na to jak oba hrajou posledni mesic. A staci hrat kolem nich alespon trochu zodpovedne, ne jako loni. Fleury taky neni unavenej jako loni pri Johnsonovi..
:arrow: http://hfboards.hockeysfuture.com/showt ... 15&page=10

Nič vtipnejšie dnes na internete aj tak nenájdete. :rofl:
mitch píše:To jedine mi dava zmysel ze sa Jarome po sezone vrati. Ak sa tak nestane je to velmi hlupy trejd.
mitchi ty si uz asi totalne rezignoval :lol2: fanusikovia v CGY pouzvaiju asi podstatne ostrejsie vyrazy ako hlupy trejd :D
Feaster vytazil z toho trejdu jedno velke :ho*no: mali ste moznost Iggyho trejdnut uz minuly rok, ziskali by ste inu protihodnotu, ale toto je zly sen (zial aj pre nas kuva)

"He's a legend. He's a phenomenal player. He's such a great leader," Marchand said. "He's a guy you'd love to have on your team, one of those guys that's definitely a playoff player. If we get him, great; if not, that's how it is."

Yup, that's how it is.

:popi:
Tak mozna prece jen bude nefer hrat proti pens, nejak si nedokazu vysvetlit co tim jako calgary ziskalo....
Och chce se mi plakat štěstím, THIS IS GREAT DAY FOR HOCKEY. Jen ted nevim co muj bratranec, veliky fanda Flames a Iginly, ma sest jeho dresů, napsat sms jestli me jeden do června půjčí? :hmm:
Tak už jsem to rozdejchal, tudíž se k tomu pokusím vyjádřit trošku objektivněji a rozumněji. :giggle: Oh, wait, to asi nedokážu :neviem: ... Jeden z mých nejoblíbenějších hráčů je teď ze dne na den v týmu největšího rivala. :cry: :mad:
Nevím, co na to mám říct, neuměl jsem si Iggyho představit nikde jinde než v CGY a v Pičburgu už vůbec ne, nevím, co nastane až ho v tom dresu uvidím, už jen když koukám na jeho profil a vidím tam ubožáckej znak, chce se mi blejt, ale zároveň brečet.. :neutral:
Konkrétně k trejdu? Co říct? Feaster sucks? O tom není pochyb, každej ho teď má ještě za většího demen*a, ale Getzo má i ve svém pravdu, co napsal na chatu, vinit by se měli i majitelé Flames, Feaster chtěl Iggyho trejdnout už v loni a získal by imho o mnohem víc..
To nic však nemění na tom, že Feaster i nyní mohl získat víc než cca 26. pick, ze kterýho zase beztak veme nějakej bust a nějakého poláka a taliana z univerzit. :hroza:
Iginlu na jednu stránu chápu, kromě :butt: Crosby :fifik: Iggy, je tu faktor :cup:, který už pár let Iggymu nesmírně přeju, zaslouží si ho, ale přát mu ho i teď v peni*u? Ne, to nemůžu. :ee: A jestli je pravda to, že dal na seznam BOS a těsně před trejdem se rozhodl tam nejít, což pravda je.. :noway: Pens každopádně teď hodně nadupaní a jak Atlantik v únoru 2011 záviděl nám po tom trejdu Versteega, my, fans Philly a dalších rivalů Pičburgu, teď můžeme závidět tiše jim, ale snad Iggy v létě půjde jinam. :fucker2: :pray: Případně by SC mohl vyhrát BOS, resp. vyřadit pe*is. Karma is bitch! :serus:

Tož vše, hodně něúspěchů přejeme Pičburgu. :salute: Ďábly na Tučňáky v prvním kole!
Rono píše:jak Atlantik v únoru 2011 záviděl nám po tom trejdu Versteega, my, fans Philly a dalších rivalů Pičburgu, teď můžeme závidět tiše jim
Je tady jeden podstatny rozdil. Zatimco tenkrat byla moznost, ze se snad nekdy v prubehu PO potkame, letos nas prubeh PO muze zajimat jen z hlediska zapsani do sesitu.
Vzhledem k tomu, ze jako prorok jsem mizernej, ber to s rezervou, ale neco mi rika, ze nakonec ten :cup: jeste ziska, ale bude to s nekym jinym..
Tak Chiarelli to povedal jasne... "okolo obeda sme dostali spravu od Feaster-a ze mame deal... neskoro vecer mi bolo povedane ze hrac sa rozhodol inak"
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS