Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Incident Thornton-Orpik,Neal-Marchand/ Thornton = 15 zapasov

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Aku vysku trestu ocakavate pre Thornton_a?

Můžete vybrat 1 možnost


Joe S. píše:Rovnako aj hráči Bruins sú vychcaní provokatéri a likvidátori
no hadam nechces od timu Boston Bruins aby to bol tim Macko Pu

Obrázek :stop2:
Joe S. píše: Ad Selly, k tvojej vete: "a jestli je pravda ze nekteri hraci Pens jsou vychcani provokateri, pak z toho zrejme pramenila Thorntova reakce." ... Rovnako aj hráči Bruins sú vychcaní provokatéri a likvidátori, viď balkanský prepinák Lucic a aj Parchand
My samozrejme nejsme svati a takovy Neal, Malkin a do urcite miry i Orpik(neni zakernej jako dva vyse jmenovani, ale chapu ze Boston nebo treba i Carolina ho maj proc mit v zubech) si obcas zaslouzi co proto.. Nicmene! Je zajimave, ze pokud jde o zapasy proti 27(!!!) teamum ligy, tak jsme co se tyce discipliny pomalu nejdisciplinovanejsi team ligy (loni zadna suspendace za celej rocnik, letos opet az do tohodle zapasu, k tomu celou sezonu klid, malo vylouceni a misconductu). Ti "vychcani provokateri z Pens" se zacnou vzdycky nejak projevovat az v zapasech s Bruins/Flyers a co si budeme rikat, Bruins i Flyers tomu jdou naproti, je tam nenavist a provokace i ze druhe strany ze vsech stran (Lucic, Chara, Marchand vs Rinaldo, Hartnell a jeste i Couturier specialne na Malkina). Jsme uplne jinym teamem proti Flyers/Bruins nez proti ostatnim, jen tolik k Sellyho poznamce.
Neviem ako ostatni, ale zrovna Lucic a Chara provokateri niesu..to ze zo ziadnej trenice nezbehnu s chvostom medzi nohami a pre ranu nejdu zrovna daleko z nich provokaterov nerobi.
Atlantik píše: Je zajimave, ze pokud jde o zapasy proti 27(!!!) teamum ligy, tak jsme co se tyce discipliny pomalu nejdisciplinovanejsi team ligy (loni zadna suspendace za celej rocnik, letos opet az do tohodle zapasu, k tomu celou sezonu klid, malo vylouceni a misconductu).
:nono: Pozor, je rozdiel medzi najdisciplinovanejsi (najslusnejsi) a najmenej vylucovany :)
XruC píše:Neviem ako ostatni, ale zrovna Lucic a Chara provokateri niesu..to ze zo ziadnej trenice nezbehnu s chvostom medzi nohami a pre ranu nejdu zrovna daleko z nich provokaterov nerobi.
:nono: viz napr. Charova rana Crosbymu do zubu v minulem PO(od toho momentu byl Crosby v cele serii nesvuj, vubec by me neprekvapilo kdyby to Bruins meli predem pred serii naplanovany), Lucic toho taky ma za sebou hodne..(osobne mi ale vadi ze vsech tady jmenovanych nejmene).
Skorpion píše: :nono: Pozor, je rozdiel medzi najdisciplinovanejsi (najslusnejsi) a najmenej vylucovany :)
Dejme tomu.. Muj point ale v tomto pripade stejne zustava. Stojim si za tim, ze pokud jde o zapasy proti 27 ostatnim teamum ligy, tak jsme uplne v norme (OK, nerikam ze jsme nejslusnejsi team ligy). Ten rozdil v chovani hracu je tam proste obrovskej.
Kedy XruC naposledy videl Cháru s Lučičom? :D Každý zápas samozrejme nevidím, ale z tých čo áno, v každom druhom nájdem niečo, čo mi aspoň od jedného z nich smrdí. Dokonca som si to v posledných rokoch začal všímať aj u Iginlu. Ani by som netvrdil, že ide o provokácie ako také, ak sa budeme naťahovať o slovíčkach. Skôr ide o to, s akým sebavedomím už berú rešpekt voči nim ako samozrejmosť. A keď dostanú, tak začínajú zapárať (v lepšom prípade) alebo prasiť. A to ja nemusím. Marchand vs. Vancouver (keď sa vrátim k Ohlundovým komentárom) by som nejak dramaticky nebral. Shit disturberi ako on, Roussel či Shaw mi v zásade nevadia, pokiaľ nerobia podobné podlosti/skraty aký sme videli u Thorntona.

Inak potvrdzujem tú Atlantikovu teóriu o Philly a Bostone vs. Pens. I keď sú samozrejme tímy, ktoré pre to hranicu prekročia - viď. Pens a naopak tie, ktoré nie. Tie sa potom delia na tie, ktoré proste majú na saláme a porazia ich vlastnými zbraňami a tie, ktoré si nechávajú doslova skákať po hlave...
Orpik uz zacal s korculovanim
cepi píše:Orpik uz zacal s korculovanim
Do Vianoc bude mozno aj hrat ak nebude mat ziadne vedlajsie efekty.... ako som predpovedal Orpik nastupi do zapasu ako prvy z 3 zranenych hracov
Je vubec velmi zajimave a libi se mi jaky uprimny zajem o Orpikovo zdravi tu mate.. :klobuk:
Mimochodem, Bylsma k tomu ze Orpik byl dnes na lede jen suše poznamenal ze nejde o znamku progresu, ale takovy je protokol lecby. Bruslil jen velmi lehce a otresove symptomy furt ma. Jeho navrat na led furt na neurcito..
Je to len šport a otras mozgu nie je žiadna sranda tak každý normálny človek musí byť red že už tak skoro je na ľade... my čo sledujeme Bruins žiaľ ten protokol poznáme viac ako by sme chceli... najprv ľahký tréning mimo ľadu- test ok > ľahké korculovanie - test ok> pridavanie dávok mimo ľadu a zatazovy test, ak všetko ok tak tréningy bez kontaktu na ľade s ďalším testom... a potom plný tréning so zaverevnym testom.

Za úplne ideálnych okolností to môže do Vianoc stihnúť no vďaka otrasnej divizii kde nemáte súpera si môžte s jeho návratom kľudne počkať do nového roka.

Podľa všetkého Loui ešte netrénuje a vzhľadom k našim skúsenostiam so Savvym aj za ideálnych okolností nečakám jeho návrat do konca roka resp. ppolky januára.
15 zápasov pre Thorntona...
Pokud je to pravda (nekdo rika ze je to jeste neoficialni), tak z me strany spokojenost. Je to konec-koncu v intervalu, ktery jsem volil i ve zdejsi ankete (navic jeho horni hranice). Good good.
cepi píše:ak by sa tu otvorila nejaka Thorn tipovacka skusim 12
hlasoval som medzi 11-15
spravodlivy trest

ked sa na to pozriem z ineho uhla pohladu, v konecnom uctovani vyznel zakrok na Ericssona daleko nebezpecnejsie ako Thornton_ov neospravedlitelny K.O....ako tu bolo spomenute, Orpik nakluse do zapasoveho kolotoca ako prvy....nech si to prelozi kto chce ako chce
15 zapasov je viac ako som cakal... dufam ze sa Shawn odvola az na arbitraz ak to Bettman potvrdi, ved treba vyskusat co na to povie nezavisly arbiter.
Ak sa tak stane, dúfam, že mu arbiter ešte naloží o 5 viac. Za opovážlivosť.

A pokiaľ ide o Orpika, ako by ten zákrok na Erikssona vyzeral, ak by sa Loui puku dotkol? Hokej je dnes hrou sekúnd a centimetrov, stalo sa. Viac k tomu nemám čo dodať. Hádam len to, že mi je Louiho nesmierne ľúto. S tým však blbými rečami nič neurobím. To nech si tiež každý vysvetlí ako chce...
nepatri to sice sem ale stoji za povsimnutie



takze nam sa nemôze nikto cudovat ked oko za oko zub za zub
Getzo5 píše:Hokej je dnes hrou sekúnd a centimetrov, stalo sa.
Tohle tu pises casto a ja jsem ochoten to akceptovat v souvislosti s tim, kdyz netrefis hrace uplne presne tak, jak chces.
Ale absolutne nesouhlasim s tim, ze hitujes hrace, kterej je proste bez puku. Vis prece ze bez puku ho nesmis vubec checkovat! Tak proste kdyz si nejses jist, jestli na puku je, nebo ne, musis tomu zpusob ataku taky prizpusobit.
Co se tyce vyse trestu, kdyz si to clovek prebere, odlozi anti-Pens brejle a vezme to jako "promysleny atak pri preruseni" je to nakonec asi akceptovatelny (i kdyz ja osobne bych spis byl kolem 10-12 zapasu, ale to je nakonec jedno).
Ovsem hrube nesouhlasim s tim, ze ten pytel sra*ek Neal dostal zapasu jen 5. :evil:
AndyF píše:
Getzo5 píše:Hokej je dnes hrou sekúnd a centimetrov, stalo sa.
Tohle tu pises casto a ja jsem ochoten to akceptovat v souvislosti s tim, kdyz netrefis hrace uplne presne tak, jak chces.
Ale absolutne nesouhlasim s tim, ze hitujes hrace, kterej je proste bez puku. Vis prece ze bez puku ho nesmis vubec checkovat! Tak proste kdyz si nejses jist, jestli na puku je, nebo ne, musis tomu zpusob ataku taky prizpusobit.
Co se tyce vyse trestu, kdyz si to clovek prebere, odlozi anti-Pens brejle a vezme to jako "promysleny atak pri preruseni" je to nakonec asi akceptovatelny (i kdyz ja osobne bych spis byl kolem 10-12 zapasu, ale to je nakonec jedno).
Ovsem hrube nesouhlasim s tim, ze ten pytel sra*ek Neal dostal zapasu jen 5. :evil:
Zo skúsenosti viem, že akokoľvek hlúpo to nakoniec takmer stále dopadne, mnohí defenzívny beci chodia do hitov na náhodu. Načasovať to správne nie je sranda. Orpika ani len nenapadlo, že Eriksson ten puk nezasiahne a išiel do hitu s takým očakávaním. Naivné? Možno, ale takto to býva neraz. Len o toto mi išlo.

S Nealom samozrejme súhlasím. Orpik brúsi stále, no to, čo spravil Neal je prasačina najhrubšieho kalibru alá široké lakte :antry: Kunditza... Veď presne takto, aj keď od kolena Simmondsa, sa zranil Giroux.
Ja dokonce myslim, ze Erikssonovi pred tim hitem ten puk dokonce lehce skrtnul o brusli (i kdyz za drzeni puku se to furt povazovat neda).. Ale ten puk tam proste v tu chvili byl a da se proto pochopit ze Orpik sel po hraci u ktereho predpokladal ze se k puku muze dostat. Cista prace.

Co se tyce Engellanda, je mi to uplne sumak co s nim bude.. Ale trochu me prekvapilo ze byl pozvan na in-person hearing a ze v uvahu prichazi 6+ zapasu.. Abdelkader mel hlavu dolu a neprislo mi to proto tak krystalove likvidacni, ale whatever.. Jak rikam, at si s Engellandem delaji co chteji, pokud je mi nekdo v nasem teamu ukradenej, tak je to prave on. Nase obrana funguje jako hodinky i bez neho (a 4 dalsich zranenych TOP4 beku...).
Atlantik píše:Ja dokonce myslim, ze Erikssonovi pred tim hitem ten puk dokonce lehce skrtnul o brusli
Ani nahodou, puk sel za nim, tohle neokecas.. Ja jsem ochotnej pripustit, ze puk sel asi jednu desetinu pred hitem pod jeho cepeli a ze se to dneska mozna povazuje za drzeni puku, ale v ciste definici to tak proste nebylo..
Atlantik píše:Co se tyce Engellanda, je mi to uplne sumak co s nim bude..
Podle me je to cista kopie Clarksona, kterej je navic technicky repeated offender, tudiz 2 zapasy by melo byt maximum.
AndyF píše:Ani nahodou, puk sel za nim, tohle neokecas.. Ja jsem ochotnej pripustit, ze puk sel asi jednu desetinu pred hitem pod jeho cepeli a ze se to dneska mozna povazuje za drzeni puku, ale v ciste definici to tak proste nebylo..
jo sorry, melo jit o cepel.. ja uz si to nepamatoval presne, jen jsem vedel ze k tomu doteku tam opravdu nebylo daleko (pokud tam i nakej "mini" primo nebyl)
Getzo5 píše:Ak sa tak stane, dúfam, že mu arbiter ešte naloží o 5 viac. Za opovážlivosť.
Viac ako 15 zapasov uz nedostane cize nema co stratit... podla niektorych novinarov sa nas GM, Shawn a jeho agent velmi nastvali ze sa informacia o dlzke suspendacie dostala skor do medii ako to bolo oznamene im.
Mne je jasné, že viac nedostane. :roll: Išlo mi o princíp.

Nechápem síce, prečo by to malo niekomu vadiť, veď sa tým nič nemení, ale budiš.
Tak Orpik uz pomalu zacina trenovat s kontaktem. Taky rekl jak se mu Thornton nekolikrat omlouval a jak mu to vsechno odpousti, dokonce ho nazval kamaradem.. Chape, ze udelal par veci kvuli kterym byli Bruins na neho vysazeni a ze nektere z nich lituje..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS