Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Incident Thornton-Orpik,Neal-Marchand/ Thornton = 15 zapasov

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Aku vysku trestu ocakavate pre Thornton_a?

Můžete vybrat 1 možnost


Loui byl v drzeni puku? To snad nemyslite vazne? :lol2:
Tiez neviem, kde to vidia. Chudak Loui, v Bostone jeden z mala sympatickych hracov a toto neprajem nikomu (druhy otras za posledny mesiac :? )
Anger píše: A kdyz sel Thorton na Orpika tak ja se bez kecu priznam ja tam nic strasnyho proste nevil aby ho odvazeli na nositkach ale jeste se na to parkrat mrknu.
https://vine.co/v/hQmwr2aI5BX/embed/simple
dejf píše:
Anger píše: A kdyz sel Thorton na Orpika tak ja se bez kecu priznam ja tam nic strasnyho proste nevil aby ho odvazeli na nositkach ale jeste se na to parkrat mrknu.
https://vine.co/v/hQmwr2aI5BX/embed/simple
Ano podrazil ho zezadu bylo to prasacky zakerny.Ale kde se stal ten uraz kvuli kterymu ho vezli na nositkach to teda nevidim.
Jako promiň, ale když dáš třikrát pěstí do hlavy ležícímu člověku, tak se občas stane, že ten druhej hned nevydejchá. Je mi jasný, že třeba ve Warriorovi s frajerem Hardym to vypadalo efektně, ale ve skutečnosti to tak prostě nefunguje.
dejf píše:Jako promiň, ale když dáš třikrát pěstí do hlavy ležícímu člověku, tak se občas stane, že ten druhej hned nevydejchá. Je mi jasný, že třeba ve Warriorovi s frajerem Hardym to vypadalo efektně, ale ve skutečnosti to tak prostě nefunguje.
Me prijde, ze mu dal jen 2x a navic jen ta druha mohla mit jakejs takejs vliv.. Ale samozrejme pravdu vi jen on a ja mu samozrejme preju, at to bylo jen preventivni.

Jako zajimavost bych jeste uvedl, ze po zapase rikal Thornton, ze sou vlastne kamaradi, ze spolu trenovali v lete a ze jen delal svou praci..
No tak to neví nikdo z nás. Pronger byl taky jen zasažen vysokou holí, kde se všichni báli o oko a nikdo nečekal, že skončí kariéru kvůli otřesu mozku. Navíc mi hádka, jestli měl být odvážen nebo ne, připadá mimo. Prostě to byla prasárna, za kterou má být poprávu potrestán.
Takhle blbě se nedávnou vymlouval Duda, když dostal 5 zápasů zá výskok při hitu. Tak zas brečel do novin, že ten hráč další zápas hrál, tak nechápe, proč dostal takovej flastr.
AndyF píše: Jako zajimavost bych jeste uvedl, ze po zapase rikal Thornton, ze sou vlastne kamaradi,
To sem sice nepatří, ale Chára s Šatanem byli taky prej kamarádi do minulého roku. :)
Thornton mal skrat ale niektorí to tu popisujete akoby ho mlátil hokejkou... áno mal úmysel ho udrieť hoci Orpik nejavil záujem o bitku ale dal mu 'len' 2 údery do hlavy žiaľ trafil to na K.O.... Orpik vyzeral na ľade na blato ale hneď večer ho pustili z nemocnice a letel s Pens domov takže až tak zlé by to nemalo byť....

čo sa týka stupňa 'zakernosti a spinavosti' tak Neal by mal dostať rovnaký test ako Shawn... ale dobre poznám slepú spravodlivosť NHL takže ma neprekvapí ak nedostane nič lebo to bol "incidental contact"
Kdyby nebyl Shanahan tak marnej a tyhle incidenty tvrdě trestal jak se má, nic takového by se nedělo (nebo alespoň ne tak často). Takhle z něj má každej jen p*del a na ledě si dělá kdekdo co chce protože ví, že za to dostane pár zápasů a seberou mu pár drobnejch.

Navíc, Neal má to štěstí, že hraje za Pens a patří k těm "nedotknutelným". Proč? Protože jeho absence by narušila produktivitu M a C a výrazně by oslabila tým. Thornton je asi jasnej.. Je to totiž jen bitkař co to v hlavě nemá v pořádku. Tohle je dnešní NHL. Takhle to vidím já.
dejf píše:Prostě to byla prasárna, za kterou má být poprávu potrestán.
No pokud to nekde v tom co jsem napsal zapadlo, tak s tim samozrejme souhlasim.
FLYERS FAN píše:
Parda píše:
Skorpion píše:Orpik si to snad nabuduce rozmysli lepsie.

Neal by mal dostat minimalne tolko, kolko Thornton. Resp. este viac.
:lol: co si má rozmýšlet? Eriksson je nedotknutelný? Trefil ho čistě, pokud ho chtěl nějaký bruin pomstít, tak jedině stejným hitem nebo bitkou. Do bitky se ale Orpikovi nechtělo (jeho volba), tak přijde bezmozek Thorton a ve stylu Bertuzziho ho zmasakruje? Vzpamatuj se.
Neal na Marchanda taky prasárna, ale tady nejsem nestranný, protože mám na toho hobita svůj názor :bee:
Haha, ked Chara znicil vasho hobita tak ste hovorili inak
Nevím o čem mluvíš, nepamatuji si, že by čára "zničil" nějakého našeho hráče takovým způsobem, těch zápasů bylo tolik... Jen doufám, že nemyslíš Paciorettyho.
dejf píše:To sem sice nepatří, ale Chára s Šatanem byli taky prej kamarádi do minulého roku. :)
Garbutt a Penner tiež spolu trénujú v offseason.

Penner sa už vyjadril, že mu v lete jednu rupne keď to nebude čakať. :lol2:

Katie Strang ‏@KatieStrangESPN 14h
Talked to Thornton few weeks ago for fighting story. Articulated his views on "the code", honor and karma. Seems pretty prescient right now...
Kower píše:Thornton mal skrat ale niektorí to tu popisujete akoby ho mlátil hokejkou... áno mal úmysel ho udrieť hoci Orpik nejavil záujem o bitku ale dal mu 'len' 2 údery do hlavy žiaľ trafil to na K.O.... Orpik vyzeral na ľade na blato ale hneď večer ho pustili z nemocnice a letel s Pens domov takže až tak zlé by to nemalo byť....

čo sa týka stupňa 'zakernosti a spinavosti' tak Neal by mal dostať rovnaký test ako Shawn... ale dobre poznám slepú spravodlivosť NHL takže ma neprekvapí ak nedostane nič lebo to bol "incidental contact"
Možno mu zavolá tak ako Milanovi a postačí sa zahrať na neviniatko...
CatsFan píše:Je to totiž jen bitkař co to v hlavě nemá v pořádku.
:nono: tak s tym celkom nesuhlasim, som to spominal vo svojom poslednom poste
samozrejme ze u nas je od inej roboty, ako od produktivity, ale je to typ hraca ktory to vie aj s hokejkou, do kazdeho zapasu, striedania da 120% a aj vdaka nemu patri nasa 4 lajna medzi tie, ktore dokazu superom zamotat hlavy a skorovat
AndyF píše:po zapase rikal Thornton, ze sou vlastne kamaradi, ze spolu trenovali v lete a ze jen delal svou praci..
zas to netreba zlahcovat ako keby to mal Shawn na salame

„Dufam, ze Brooksie je v poriadku, urcite som nechcel, aby to takto dopadlo. Cítim sa strasne“
"Líbí" se mi slova Thorntona po zápase, že to tak nechtěl a jak doufá, že bude Orpik v pořádku... Bože, co je to za kecy :grc: ? Bylo to nechutný a nepatřící do hokeje, víc k tomu není co dodat! Doufám, že za to dostane pořádnej flastr. Na druhé straně Nealovo koleno do hlavy Marchanda byla taky "chuťovka" - jen o stupínek níže než Thornton :grc: ! Takže bych také očekával adekvátní trest od Shanahana - jestli ale přijde, to je otázka...
Jinak v tom hodnocení zákroku Orpika na Erikssona stojím na straně Andyho - Švéd nebyl jasně v držení puku, a proto jasný faul! Což ovšem v žádném případě neopravňovalo Thorntona k té debilitě, co později provedl.
FLYERS FAN píše:Haha, ked Chara znicil vasho hobita tak ste hovorili inak
Ty musíš mít minimálně 2 metry a víc než metrák váhy, když považuješ Paciorettyho za hobita... Jinak nemá cenu tvůj příspěvek komentovat.
cepi píše:
CatsFan píše:Je to totiž jen bitkař co to v hlavě nemá v pořádku.
:nono: tak s tym celkom nesuhlasim, som to spominal vo svojom poslednom poste...
Myslím, že CatsFan to napísal s dávkou irónie. Že proste tak sa na to pozerajú tak to tak je.

Ak zostrelíte hráča, ktorý nie je práve fyzický vybavený a patrí k šikovnejším hráčom súpera, alebo dokonca k jeho hviezdam, k tomu ho znova zraníte, tak si vás logicky niekto podá. A ako stay at home d-man, očakáva sa, že sa s tým vysporiadate. Hviezdni hráči sú vždy chránení. Orpik odmietol Thorntonovu výzvu a mal na to právo. Thornton dostal dve minúty a muselo to v ňom pekne vrieť, takže nejaká dohra sa dala očakávať. Hádam si nikto nemyslel, že to Thornton nechá len tak plávať. To, čo sa spravil potom ale už do hokeja nepatrí. Žiaľ, stalo sa. Dostane na ix zápasov stopku a ak nie je totálne vyšlahaný ču*ák, tak sa z toho poučí.

Osobne by som im naparil poriadne stopky a to všetkým, ktorí zaútočia na hráča na zemi. Sa nám to nejako rozmáha. Keby som sa volal Shanaban dal by som im to pekne vyžrať. Svinstvá podobné Bertuzzimu už patria pred civilný súd, s tým už NHL nemá čo robiť. Tieto veci s hokejom nemajú nič spoločné, tak ich tak treba trestať.

Obrázek
Obrázek
Btw. za tento hit dostal Kronwall 5 minute interference major a game misconduct.
Tak ako si odviedol Thornton svoju pracu pre Boston, tak by mal urobit aj Shanahan pre celu ligu a dat jasny signal, ze taketo zakroky v NHL nechce (a nemyslim teraz len Thorntona, ale aj Nealovo koleno a Orpikov hit). Obavam sa, ze ak tak neurobi, v buducnosti takych zakrokov pribudne a derby PIT-BOS sa zvrhne na MMA. :antry:
Captain Crunch píše:Myslím, že CatsFan to napísal s dávkou irónie. Že proste tak sa na to pozerajú tak to tak je.
Ano, také proto jsem psal nespisovně. Těch úrazů je víc a víc. Ovšem, řeší se jen ty "velké týmy". Já bych tu nedělal z Thorntona, Neala, Bertuzziho a jiných prasata. Problém nejsou oni ale Shanahan a celá ta komise, co uděluje tresty. Proboha kdyby se přísněji trestalo, tak toho tolik nebude. Každý je schopný jen toho, co mu je dovoleno. Na tomto něco bude. Kdyby měli všichni stejný metr, byl by ten hokejový svět zase o něco hezčí.
To je zas pekna blbost...tak len preto, ze je nam to dovolene a odpustene, budeme sa spravat k superom bez ucty, respektu a zostrelime ich pri kazdej prilezitosti? Podiel viny by som urcil rovnomerne 50/50.
jedno je iste uz teraz, rivalita, ci nevrazivost medzi Bruins a Pens, je opät o nieco intenzivnejsia :petrik:
kajo píše:To je zas pekna blbost...tak len preto, ze je nam to dovolene a odpustene, budeme sa spravat k superom bez ucty, respektu a zostrelime ich pri kazdej prilezitosti? Podiel viny by som urcil rovnomerne 50/50.


No právě PROTO se to nemá nechat dopustit ne? Proto se tohle NEMÁ nechat dovolit. Ale děje se to. Proto mi ta věta přišla výstižná. Já si prostě myslím, že když by se tohle tvrdě trestalo, tak by se to ani tolik nedělo. Podívej se i na juniorské ligy. I tam to začíná vřít. Napadají mě teď z hlavy E. Gudbranson a jeho incident a pak P. Cormier. Prostě je toho víc a víc.
CatsFan píše:
Captain Crunch píše:Myslím, že CatsFan to napísal s dávkou irónie. Že proste tak sa na to pozerajú tak to tak je.
Ano, také proto jsem psal nespisovně. Těch úrazů je víc a víc. Ovšem, řeší se jen ty "velké týmy". Já bych tu nedělal z Thorntona, Neala, Bertuzziho a jiných prasata. Problém nejsou oni ale Shanahan a celá ta komise, co uděluje tresty. Proboha kdyby se přísněji trestalo, tak toho tolik nebude. Každý je schopný jen toho, co mu je dovoleno. Na tomto něco bude. Kdyby měli všichni stejný metr, byl by ten hokejový svět zase o něco hezčí.
Spousta lidi ale uz treba povazuje ty tresty, typu 5 zapasu, za prilis velke.. :neviem:

Je treba se zamyslet nad jednim aspektem. Lidi, kterym zalezi na tom, jak team skonci neni mozna tolik, aby stalo za to udrzet hokej uplne "cisty"
Je otazka, zda v okamziku, kdy se takove zakroky z hokeje uplne odstrani, jestli neprestane byt ten sport pro nektere nestabilni fandy atraktivni. Vsak vite, ze spousta lidi hokeji vubec nerozumi a od sveho hotdogu kouknou na led az v momente, kdy se zacnou mlatit pestma, nebo hokejkama.
Hraci to vedi a ta dan za miliony je prave to riziko zraneni.
habs píše:Líbí" se mi slova Thorntona po zápase, že to tak nechtěl a jak doufá, že bude Orpik v pořádku... Bože, co je to za kecy ?
od Shawna to urcite kecy nie su, od nejakeho bezmozga typu McSorley ma na mile daleko a som presvedceny o tom, ze takyto skrat sa mu stal po prvy a urcite aj posledny krat

Shawn Thornton proslul jako férový bijec. Přesně takový, jakého je Národní hokejová liga ochotna akceptovat. Umí hrát hokej, pere se čestně, dodržuje kodex, respektuje soupeře a vždy v prvé řadě myslí na ochranu svých spoluhráčů. Mezi soupeři si Thornton vybudoval velký respekt. Jenže teď přišel incident, který
vše maže.

done
Taky je potreba si vsimnout, ze za ty roky sve hry jeste nebyl nikdy suspendovan!
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO