Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

All Stars Game

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

ASG mi tento rok pripadá ako čistá paródia. Nezmyselná "podmienka", že každý tím musí mať svoje zastúpenie a finálna nominácia je k smiechu. Bohužiaľ sú v lige mužstvá, ktoré nemajú hráča hodného ASG no aj tak tam tento rok majú zastúpenie. Týmto ASG stráca originalitu a pravý status All-Stars-Game. Nebudem konkrétne menovať ale niekoľko jedincov v ASG nemá vôbec čo robiť. Ako som hovoril je to čistá paródia a vôbec to nekorešponduje s predchádzajúcimi zápasmi hviezd, kde to o hviezdach bolo a hlavne ich skille. Teraz tam natlačili zopár hviezd a bohužiaľ museli zachraňovať stav s nováčikmi, mladíkmi (ktorých tam je prekvapivo dosť) priemernými a dokonca aj podpriemernými hráčmi. :neviem:
danco95 píše:ASG mi tento rok pripadá ako čistá paródia. Nezmyselná "podmienka", že každý tím musí mať svoje zastúpenie a finálna nominácia je k smiechu. Bohužiaľ sú v lige mužstvá, ktoré nemajú hráča hodného ASG no aj tak tam tento rok majú zastúpenie. Týmto ASG stráca originalitu a pravý status All-Stars-Game. Nebudem konkrétne menovať ale niekoľko jedincov v ASG nemá vôbec čo robiť. Ako som hovoril je to čistá paródia a vôbec to nekorešponduje s predchádzajúcimi zápasmi hviezd, kde to o hviezdach bolo a hlavne ich skille. Teraz tam natlačili zopár hviezd a bohužiaľ museli zachraňovať stav s nováčikmi, mladíkmi (ktorých tam je prekvapivo dosť) priemernými a dokonca aj podpriemernými hráčmi. :neviem:
Nj sem tam si z nostalgie pozriem neaké staré '97 a podobne ALL star game intro a to bolo o niečom úplne inom, skoro všetko legendy, HOFameri a dresy pod strechami...
Tak já mám taky ten pocit, že v těch dobách by hráči ASG jen tak neodpískali, nějaké omluvenky, ´nechce se mi´, ´už sem na rybách´ apod.. Celý ten koncept se nepodařilo udržet, po masivním nástupu evropských hráčů a zrušení V vs. Z (resp. dřívějších) konferencí se zkoušel ten Amerika vs. Svět, či co to a kompletně se duch ASG vypařil. Nebo aspoň mně to tak přijde, americký divák si to asi užije, hlavně ti domácí. Já se jenom teď podíval na výsledek, facepalm a raději sem to hned zavřel.
btw Teemu na hardest shot nebyl :-(

http://theahl.com/2015-skills-comp-p195731" onclick="window.open(this.href);return false;
Ohlund píše: Nj sem tam si z nostalgie pozriem neaké staré '97 a podobne ALL star game intro a to bolo o niečom úplne inom, skoro všetko legendy, HOFameri a dresy pod strechami...
Pockej za 20 let, treba bude nekdo ze vcerejska taky HOFamer.
AndyF píše:
Ohlund píše: Nj sem tam si z nostalgie pozriem neaké staré '97 a podobne ALL star game intro a to bolo o niečom úplne inom, skoro všetko legendy, HOFameri a dresy pod strechami...
Pockej za 20 let, treba bude nekdo ze vcerejska taky HOFamer.
No to som takisto nepochopil co vyplodil :D
Ale kazdopadne ASG uz je pakaren....
AndyF píše:
Ohlund píše: Nj sem tam si z nostalgie pozriem neaké staré '97 a podobne ALL star game intro a to bolo o niečom úplne inom, skoro všetko legendy, HOFameri a dresy pod strechami...
Pockej za 20 let, treba bude nekdo ze vcerejska taky HOFamer.
ale zrejme ich bude menej :neviem:
AndyF píše:
Ohlund píše: Nj sem tam si z nostalgie pozriem neaké staré '97 a podobne ALL star game intro a to bolo o niečom úplne inom, skoro všetko legendy, HOFameri a dresy pod strechami...
Pockej za 20 let, treba bude nekdo ze vcerejska taky HOFamer.
Písal som že vtedy boli legendy skoro všetci a malo to neakú úroveň.
Určite aj z tých hráčov čo hrali včera zopár bude.. ale Gudró, Faulk, Síbrúk, Vrbata, Girgenson, Hopkins tam nemali čo robiť... Eliáš asi len za zásluhy.. ved má 20b v tejto sezone. Nemôže to byť all stars zápas ked je tam až tak vela priemerákov... tak ako písali aj predomnou.
Zrovna Elias je dost pravdepodobny HOF, i kdyz nekdo bude tvrdit, ze je na hrane. Ale osobne si myslim, ze tam jsou daleko vetsi "drevaci".

Jinak v roce 1997 bylo 20 HOF, tak uvidime kolik jich napocitame za 20 let :jn:
Ohlund píše:
AndyF píše:
Ohlund píše: Nj sem tam si z nostalgie pozriem neaké staré '97 a podobne ALL star game intro a to bolo o niečom úplne inom, skoro všetko legendy, HOFameri a dresy pod strechami...
Pockej za 20 let, treba bude nekdo ze vcerejska taky HOFamer.
Písal som že vtedy boli legendy skoro všetci a malo to neakú úroveň.
Určite aj z tých hráčov čo hrali včera zopár bude.. ale Gudró, Faulk, Síbrúk, Vrbata, Girgenson, Hopkins tam nemali čo robiť... Eliáš asi len za zásluhy.. ved má 20b v tejto sezone. Nemôže to byť all stars zápas ked je tam až tak vela priemerákov... tak ako písali aj predomnou.
Souhlasim toho prumeru je tam hrozne moc.Elias ten me dorazil uplne.Ten si uz par let hraje ten svuj nevyraznej prumer.Chtelo by to srovnani soupisek treba z roku 2001 :)
ja ani netusim kto s kym bol v spolocnom time a ako to cele vysledkovo dopadlo :butt:
skvela vec zaradit tuto traposinku tesne po Winter Classic, ktory je daleko zaujimavejsi
hracom, ktori na to z vysoko kladia sa vôbec necudujem, radsej doliecit mensie sramy niekde na dovolenke v teple, ako sa tam bezvyznamne paprndekovat
a tie shitne dresy tomu nasadili ceresniku na torte
:hroza:
v poslednich letech to stoji za nic, kdysi to bylo lepsi. Napriklad 2000 je docela narez :-D

http://www.hockey-reference.com/allstar ... oster.html" onclick="window.open(this.href);return false;
O ničem utkání :thumbsdown: Chci zpět WEST vs EAST a tvrdej souboj žádnej sranda hokej prostě aby to bylo součástí sezóny kde budou hrát jen ti nejlepší žádný VOTE FAN :hroza:
Napadlo me to tu zminit:
V MLB se hraje ASG mezi konferencema a vitez urcuje domaci vyhodu pro finale. Myslim, ze by to hokejovymu taky dost pomohlo.
Big Buff v disciplíne "fastest skater" tak na to som tuším zvedavý najviac z celého ASW :kajo:
Napadlo me to tu zminit:
V MLB se hraje ASG mezi konferencema a vitez urcuje domaci vyhodu pro finale. Myslim, ze by to hokejovymu taky dost pomohlo.


Jinak jsem doufal, ze by mohli Scotta dat i na neco jineho, nez na nejsilnejsi strelu.. Ty idioti ani po tom vsem nepochopili, ze jsou na nej lidi nejvic zvedavy :hroza:
Čím si vlastne Scott získal takú pozornosť ludí? Nejak som to prehliadol.
AndyF píše:Jinak jsem doufal, ze by mohli Scotta dat i na neco jineho, nez na nejsilnejsi strelu.. Ty idioti ani po tom vsem nepochopili, ze jsou na nej lidi nejvic zvedavy :hroza:
:nono: To určujou kapitáni týmů, koho kde nominují, takže i on.
tomasinho píše:To určujou kapitáni týmů, koho kde nominují, takže i on.
Člověk se učí celý život..

Takže ani on to nepochopil :giggle:
Tak budúcu sezónu ASG v Staples Center, LA.
danco95 píše:Big Buff v disciplíne "fastest skater" tak na to som tuším zvedavý najviac z celého ASW :kajo:
Huh? Za mojich čias býval Byfuglien asi najlepší korčuliar v Atlante.
Larkin fajn, i když by možná bylo zajímavější, kdyby kandidáti na individuální soutěže mohli být i mimo výběr, stále by mě totiž zajímalo, jak by si vedl rychlostně třeba Helm, který je imo rychlejší než Dylark... (akorát teda by asi nevybral zatáčku)
Mně se tento systém moc líbil, mělo to grády :-D . A John Scott... To myslím nepotřebuje komentář :-D :cool:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES