Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Mock draft vsetkych HF odbornikov

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Clayton Keller.
brown
Sergachyov
Gauthier (menom zapadne :jn: )
Keller
Sergachyov
sergachyov
Mikhail SERGACHEV :arrow: Canadiens

#10 - Colorado Avalanche

Můj tip: Jake BEAN
Logan Brown
Jost
Brown
Clayton Keller.
Jake Bean
Clayton Keller
ThrashersFan píše:Clayton Keller.
Je to asi BPA, ale pro Roye bude pravděpodobně too small, he. Opozitum Logan bYg Brown je, při tomto vývoji situace, mnohem více real - a vlastně by to nemusela být zlá volba. Mé osobní whishes budiž Sergachev. Bean mi nedává smysl. Černým koněm při tomto stavu může být i Bellows, případně již otestovaní akademici Thompson & Kunin. Loni, u naší druhé volby celkově, bylo zřejmé, že na toto Colorado slyší. Samostatnou persónou je Gauthier. Pravoruké pravé promising goalscorer křídlo je něco, co nám v systému citelně chybí. Pro všechny čtyři posledně jmenované ale platí to, že pokud-li by zde převládala neskonalá touha o jejich add, nebylo by od věci se posunout v hierarchii draftu o pár příček níže.
neviem si dost dobre predstavit ze by Roykic vybrali (navyse takto vysoko) niekoho s menej ako 185cm... fyzickymi parametrami su IMO az nezdravo posadnuti...

takze za tejto situacie by mi to vyslo na browna :neviem:
Logan BROWN - Colorado Avalanche

TOP10

1. TOR - Auston MATTHEWS
2. WIN - Patrik LAINE
3. CBJ - Jesse PULJUJÄRVI
4. EDM - Matthew TKACHUK
5. VAN - Pierre-Luc DUBOIS
6. CAL - Alexander NYLANDER
7. ARI - Olli JUOLEVI
8. BUF - Jakob CHYCHRUN
9. MON - Mikhail SERGACHEV
10. COL - Logan BROWN

#11 - New Jersey Devils

Můj tip: nabízí se McAvoy, ale Devils potřebují útočníky, takže Clayton KELLER
keller
Gauthier
Keller
Tak ako som chcel, aby sme vlani draftovali Barzala prajem si teraz Kellera, čo značí že ho určite nedraftujeme. Myslím, že to bude Brown, ale ten je už vybratý preto hovorím opäť Jost.
Keller
Keller
Keller
keller
465 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS