Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Mock draft vsetkych HF odbornikov

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Crouse
Neviem sa rozhodnut medzi Zachom a Provorovom :scare:

Ale ked to musi byt, Zacha
Myslim si, ze Flyers by mali brat ofenzivny talent, i ked Provorov je velke lakadlo, defenzivne prospekty maju vyborne a tu ich topanka netlaci. A z trojky Crouse, Zacha, Rantanen si podla mna vyberu Zachu, mozno trocha prekvapivo vzhladom na postavenie Crousea v rebrickoch, no som nazoru, ze lutovat nebudu.

Zacha
Odbornik :good: Skoda, ze ides do Edmontonu :-(
kajo píše:Odbornik :good: Skoda, ze ides do Edmontonu :-(
No jo, spociatku to bolo sklamanie, ale nakoniec to mozno nebude take zle, konecne pohli zadkami v Edmontone a mozno pridem do ako tak fungujucej organizacie . Este si povodit Oshawu, ovladnut Memorial Cup, v juni do obleku a v oktobri ma mate v NHL ako na koni :D
Connor McDavid píše:Myslim si, ze Flyers by mali brat ofenzivny talent, i ked Provorov je velke lakadlo, defenzivne prospekty maju vyborne a tu ich topanka netlaci. A z trojky Crouse, Zacha, Rantanen si podla mna vyberu Zachu, mozno trocha prekvapivo vzhladom na postavenie Crousea v rebrickoch, no som nazoru, ze lutovat nebudu.

Zacha
Zaujímavý názor. Podľa mňa všetci títo traja hráči majú vzhľadom na svoje predpokladané postavenie na drafte veľmi malý upside. Keď už, tak by som volil osobne na mieste Philadelphie Crousa. Inak racionálnou voľbou môže byť Barzal, ktorý v pohode môže do toho siedmeho miesta vydržať.
Zacha a Provorov maly upside? Tu mi nieco nesedi.
kajo píše:Zacha a Provorov maly upside? Tu mi nieco nesedi.
O Provorovi som nehovoril, ale o trojici Rantanen, Zacha a Crouse. Dokonca by som povedal, že Zacha z tej trojice ho má najmenší. Netreba zabúdať, že miera talentu u Zachu je značne nižšia oproti ostatným hráčom z Top 30 a niečo vypovedá aj to, že Craig Button (aj keď je to fakt dickhead :D ), ho vyradil pred MS U18 z Top 30 draftu. Dokonca nečudoval by som sa, keby Zacha aj vypadol z prvej desiatky draftu.

Čo však povedať chcem je to, že u Zachu nevidím nejaký priestor na zlepšovanie. Z neho určite bude dobrý a kvalitný hráč, u neho je skutočne malá pravdepodobnosť toho, že by nenaplnil svoj potenciál, len, holt, ten potenciál nie je taký veľký, aby z neho bol IMO legit 1st liner v každom tíme.
ThrashersFan píše:
Connor McDavid píše:Myslim si, ze Flyers by mali brat ofenzivny talent, i ked Provorov je velke lakadlo, defenzivne prospekty maju vyborne a tu ich topanka netlaci. A z trojky Crouse, Zacha, Rantanen si podla mna vyberu Zachu, mozno trocha prekvapivo vzhladom na postavenie Crousea v rebrickoch, no som nazoru, ze lutovat nebudu.

Zacha
Zaujímavý názor. Podľa mňa všetci títo traja hráči majú vzhľadom na svoje predpokladané postavenie na drafte veľmi malý upside. Keď už, tak by som volil osobne na mieste Philadelphie Crousa. Inak racionálnou voľbou môže byť Barzal, ktorý v pohode môže do toho siedmeho miesta vydržať.
Ja som iba fanusik, ktory ma rad NHL a vsetko okolo draftu ( scouting reports, rankingy, mock drafty...)
Je to len moj subjektivny a amatersky nazor, ktory moze mat daleko od pravdy a vsetko moze byt uplne inak.
Akurat ja osobne som o Zachovi pocul a cital pozitivne veci, no nepochybujem, ze ty do toho vidis viac. Nabuduce sa uz rozpisovat nebudem a svoj "zaujimavy" nazor si necham pre seba :)

Barzala uz draftovalo Jersey.
Connor McDavid píše:Ja som iba fanusik, ktory ma rad NHL a vsetko okolo draftu ( scouting reports, rankingy, mock drafty...)
Je to len moj subjektivny a amatersky nazor, ktory moze mat daleko od pravdy a vsetko moze byt uplne inak.
Akurat ja osobne som o Zachovi pocul a cital pozitivne veci, no nepochybujem, ze ty do toho vidis viac. Nabuduce sa uz rozpisovat nebudem a svoj "zaujimavy" nazor si necham pre seba :)

Barzala uz draftovalo Jersey.
Ja som to nemyslel pejoratívne. Ten "zaujímavý" názor som myslel s plnou vážnosťou, lebo to, ako si vydedukoval, koho by mala Philadelphia brať, má svoje rácio. A aj výber hráčov vzhľadom na ich pozíciu na drafte je logický. Fakt to bolo myslené ako pochvala. Napríklad je predpovedám, že Philadelphia siahne po Crousovi, a to aj napriek tomu, že vidím viacero zaujímavejších a nebojím sa povedať, že aj lepších hráčov na nižších pozíciach.

S tým Barzalom – áno, uvedomil som si to. Najprv som si myslel, že ste sa bavili o "reálnom" svete, až potom som si uvedomil, že ste to rozoberali v súvislosti s týmto mock draftom.
Connor McDavid píše:Nabuduce sa uz rozpisovat nebudem a svoj "zaujimavy" nazor si necham pre seba
Jen pis.. :nono2:
ThrashersFan píše:
Connor McDavid píše:Ja som iba fanusik, ktory ma rad NHL a vsetko okolo draftu ( scouting reports, rankingy, mock drafty...)
Je to len moj subjektivny a amatersky nazor, ktory moze mat daleko od pravdy a vsetko moze byt uplne inak.
Akurat ja osobne som o Zachovi pocul a cital pozitivne veci, no nepochybujem, ze ty do toho vidis viac. Nabuduce sa uz rozpisovat nebudem a svoj "zaujimavy" nazor si necham pre seba :)

Barzala uz draftovalo Jersey.
Ja som to nemyslel pejoratívne. Ten "zaujímavý" názor som myslel s plnou vážnosťou, lebo to, ako si vydedukoval, koho by mala Philadelphia brať, má svoje rácio. A aj výber hráčov vzhľadom na ich pozíciu na drafte je logický. Fakt to bolo myslené ako pochvala. Napríklad je predpovedám, že Philadelphia siahne po Crousovi, a to aj napriek tomu, že vidím viacero zaujímavejších a nebojím sa povedať, že aj lepších hráčov na nižších pozíciach.

S tým Barzalom – áno, uvedomil som si to. Najprv som si myslel, že ste sa bavili o "reálnom" svete, až potom som si uvedomil, že ste to rozoberali v súvislosti s týmto mock draftom.
OK, tak potom prepac za moju trocha prchku reakciu :)

AndyF píše: Jen pis.. :nono2:
OK :)
ThrashersFan píše:
kajo píše:Zacha a Provorov maly upside? Tu mi nieco nesedi.
O Provorovi som nehovoril, ale o trojici Rantanen, Zacha a Crouse. Dokonca by som povedal, že Zacha z tej trojice ho má najmenší. Netreba zabúdať, že miera talentu u Zachu je značne nižšia oproti ostatným hráčom z Top 30 a niečo vypovedá aj to, že Craig Button (aj keď je to fakt dickhead :D ), ho vyradil pred MS U18 z Top 30 draftu. Dokonca nečudoval by som sa, keby Zacha aj vypadol z prvej desiatky draftu.

Čo však povedať chcem je to, že u Zachu nevidím nejaký priestor na zlepšovanie. Z neho určite bude dobrý a kvalitný hráč, u neho je skutočne malá pravdepodobnosť toho, že by nenaplnil svoj potenciál, len, holt, ten potenciál nie je taký veľký, aby z neho bol IMO legit 1st liner v každom tíme.
Doteraz vsetko co som o Zachovi cital, bol pravy opak :giggle: Cize vysoky upside, no dost realna moznost, ze bustne.
Thrashersfan a aký vlastne ty očakávaš draft? Dajme tomu aspoň top 10ku. Nemyslím teraz tvoj mock draft, ale vidím, že do toho asi trochu viac vidíš a rozumieš. Aký tím by koho reálne mohol draftovať, ak máš nejaké relevantnejšie info, keď to máš nasledované bližšie? dik
Davvy píše:Thrashersfan a aký vlastne ty očakávaš draft? Dajme tomu aspoň top 10ku. Nemyslím teraz tvoj mock draft, ale vidím, že do toho asi trochu viac vidíš a rozumieš. Aký tím by koho reálne mohol draftovať, ak máš nejaké relevantnejšie info, keď to máš nasledované bližšie? dik
To fakt neviem. Jednak už NHL tak podrobne nesledujem (teda neviem, kde tímy tlačí topánka) a tiež kluby NHL ani náznakom nič neprezradia. Navyše, ja ani nijako nie som spojený s klubmi NHL, nanajvýš sa poznám s pár skautmi, ale to sú všetko európski skauti a aj keby mali významné slovo v rámci organizácie, tak draft je o konsenze hneď niekoľkých skautov.
kajo píše:Doteraz vsetko co som o Zachovi cital, bol pravy opak :giggle: Cize vysoky upside, no dost realna moznost, ze bustne.
Hm, to skôr sedí z Čechov na Zbořila. Zacha práveže aj herne máva konštantné výkony, s týmto nesúhlasím :neviem:.
Raantalen/Crouse /provorov....ale asi bych zvolil Crouse je to prototyp poweforwarda a je ready na nhl :klobuk:
Mame to medzi zachom a crousom dost vyrovnane tak sup-sup este hlasovat… vecer by som to chcel uzavriet a spustit CBJ, lebo zajtra som cely den mimo…
crouse
Já říkám Zacha. :frajer2: Typově mi sedí ke stylu Flyers, hraje na pozici, která se nám hodí... Osobně se však obávám, že to bude spíš bust než hvězda. Radši bych Barzala (pokud by byl k dispozici), ale ohledně toho Zachy mám prostě takový silný pocit, že na něho to padne. :D
Crouse
Nevím no, od roku 2000 jsem v prvním kole draftovali jen 2 hráče co nebyli ze severní ameriky, a to Pitkanena a Sbisu. Nemyslím že zrovna letošní draft na tom bude něco měnit a pokud bude na výběr Zacha/Rantanen/Crouse, tak to bohužel vidím na Crouse, i když bych raději Rantanena.
Ja bych jeste podotknul, ze coby BPA je mozna k dispozici i Provorov, ale po nasich "uspesisch" s rusakama je jeho draft dost nepravdepodobny.
OK, takze Flyers zo siedmeho miesta draftuju Crousea (8 hlasov), druhy Zacha mal 6 hlasov

ide sa na bus!

moj tip provorov
První pick kde jsem i já zvědavej na názory ostatních :-D Před půlrokem bych řekl Kylington, ale teď říkám Provorov.
Provorov
465 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO