Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Mock draft vsetkych HF odbornikov

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

honziss píše:To je sice hezký, ale asi nemůžu Marnera zařadit na 4. a potom na 5. pozici ve svojem žebříčku.
ale samozrejme ze mozes - tu nejde o tvoj rebricek, ide o to koho si myslis ze dany team pickne v situacii ze hraci ktorych sme odhlasovali predtym uz su off-the-board... ;)
petrik píše:
honziss píše:To je sice hezký, ale asi nemůžu Marnera zařadit na 4. a potom na 5. pozici ve svojem žebříčku.
ale samozrejme ze mozes - tu nejde o tvoj rebricek, ide o to koho si myslis ze dany team pickne v situacii ze hraci ktorych sme odhlasovali predtym uz su off-the-board... ;)
Tak to jste mi zkazili celou legraci. :-(
honziss píše:
petrik píše:
honziss píše:To je sice hezký, ale asi nemůžu Marnera zařadit na 4. a potom na 5. pozici ve svojem žebříčku.
ale samozrejme ze mozes - tu nejde o tvoj rebricek, ide o to koho si myslis ze dany team pickne v situacii ze hraci ktorych sme odhlasovali predtym uz su off-the-board... ;)
Tak to jste mi zkazili celou legraci. :-(
samozrejme kazdy si moze robit pararelne svoj rebricek a tiez ho moze nakoniec zverejnit..uvidime kto bude najblizsie
petrik píše:Crouse? :sok: Seriously? :hmm:
Sa priznajte kolki to pisete v prvom rade ako wishful thinking a nie ako realne ocakavania :giggle:
Asi to nebude nahoda ze vacsinu hlasov ma crouse od fanusikov devils a flyers :giggle:
Úplne nereálne to nie je, ale dobre ja sa priznávam mňa si odhalil :lol2:
Takže do top 5 to pôjde na 99% podľa mňa takto: ARI - Marner, TOR - Strome a Hanifin sa zvýši Canes.
Flyers vezmou Zachu, i kdyby brali 3. Uz byl nekolikrat suspendovanej. True Flyer..
pockam este do 12:00 na nejake hlasy (je to zatial dost vyrovnane) potom to uzavriem a prejdeme na devils...
OK, takze to uzatvaram, Carolina si z 5. miesta vybrala Mitcha Marnera, dostal od HF odbornikov 6 hlasov

tento honzissov vyrok:
honziss píše:To je sice hezký, ale asi nemůžu Marnera zařadit na 4. a potom na 5. pozici ve svojem žebříčku.
som tiez bral ako hlas Marnerovi (inak by bola s Crousom remiza 5-5)

ideme na pick #6 - New Jersey Devils

moj tip: Barzal
Barzal
barzal
Ok, Barzal :pray:
Mathew Barzal
Barzal
nj Barzal
Barzal..uzatvorit NJD a ist k flyers :slintac:
kajo píše:Barzal..uzatvorit NJD a ist k flyers :slintac:
no - vyzera ze pri tomto picku sa to uz neskomplikuje... :) ale tak patri sa nechat priestor nech sa mozu viaceri vyjadrit. necham to 24h a zajtra na obed spustime philu (tam uz zacnem byt seriozne zvedavy :hmm: )
8:0 zbytečný :neviem:
bud CAR nebo NJD vezme Barzala,pokud ne tak to budu hodne rad prekvapen :wave:
no tak teda dobre, naozaj nema zmysel to natahovat... devils pisem Barzala a moze zacat show... :D

ideme na pick #7 - Flyers :petrik:

moj tip - Crouse
Lawson Crouse jednoznačně.
Zacha
Zacha
Provorov
Crouse sa prepadne. U flyers to vidím na jedného z dvojice Rantanen/Zacha, ale volím Zachu. Budú mať beast Voračeka #2 :slintac:
Davvy píše:Crouse sa prepadne.
hlavne ze ste ho tlacili uz caroline :giggle:
petrik píše:
Davvy píše:Crouse sa prepadne.
hlavne ze ste ho tlacili uz caroline :giggle:
veď som sa priznal, že si ma odhalil :lol2: ďalší sa nepriznali, ale tiež si ich odhalil :lol:
465 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS