Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Mock draft vsetkych HF odbornikov

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Provorov
Zacha
Rantanen jak nikdy.
tipuju nekdo z duo Rantalen/Zacha a tady hlasuju pro Zachu :klobuk:
Provorov
rantanen
Rantanen
tak nebudeme to natahovat, do Busu ide Provorov s 5 hlasmi (druhy rantanen 3 hlasy)

Sharks time!

sa priznam ze pre mna osobne su sharks asi najnevyspytatelnejsi z top10, netusim ci by isli skor po utocnikovi alebo obrancovi a neprekvapil by ma v tejto situacii nikto z trojice rantanen-zacha-werenski...
tipnem obrancu a teda werenski
Já jsem zase přesvědčenej, že Werenskiho přenechají Coloradu, které beky potřebuje jako sůl takže volím Zachu.
Rantanen
Zacha
Werenski
Blackwood
Zacha
Werenski
Rantalen
rantanen
houston, mame problem...
3-way tie medzi rantanenom, werenskim a zachom, vsetci po 3 hlasy.
skuste este aspon niekolki zahlasovat a rozhodnut, sharks by som chcel uzavriet najneskor dnes do 12:00
petrik píše:houston, mame problem...
3-way tie medzi rantanenom, werenskim a zachom, vsetci po 3 hlasy.
skuste este aspon niekolki zahlasovat a rozhodnut, sharks by som chcel uzavriet najneskor dnes do 12:00
Ať Rono přehodnotí toho Blackwooda :giggle:
Pak volím Zachu.
OK, takze tym padom mame “vitaza” – podla HF odbornikov vsadia Sharks do buducna na Czech Connection a k Hertlovi draftuju Pavla Zachu (4 hlasy). Rantanen a werenski mali po 3 hlasy.

Up next – Colorado!

Teda priznam sa ze ak by nam zostali na vyber obaja, werenski aj rantanen, tak by som bol cely happy :) spokojny by som bol s hociktorym z nich.

Je pravda ze v obrane nas aktualne topanka tlaci najviac, ale to nam pre sezonu 2015/16 werenski len tazko poriesi. a pri pohlade do prospect poolu je u nas strasny nepomer medzi solidnymi nadejnymi obrancami (siemens, bigras, geertsen, atd) a strasne biednou zostavou forwardov, z ktorych jediny za zmienku stoji snad len Bleackley picknuty v prvom kole 2014. Ak o rok-dva skoncia tanguay s iginlom, nemame ich kym nahradit. Ja by som si (po dlhom vahani) teda asi vybral rantanena, ktory by mohol byt prototypom utocnika po akych Roy tuzi a pod kridlami buduceho clena siene slavy Iginlu by z neho mohol vyrast dlhodoby partak pre Duchenea, ku ktoremu marne zhaname permanent wingera uz 7 rokov… (a ze sme ich teda vyskusali pozehnane – mueller, fleischmann, parenteau, ror, tanguay, iginla a kopec dalsich… )

Takze za mna Rantanen
Zach Werenski
Werenski
Werenski, i ked petrikov prispevok vo mne vzbudil iste pochybnosti.
Connor McDavid píše:Werenski, i ked petrikov prispevok vo mne vzbudil iste pochybnosti.
Ved hej, na prvy pohlad neni o com – avs maju mizernu obranu a plnu prdel mladych top utocnikov, takze logicky musia draftovat obrancu nie?
Ale kto si da namahu a pozrie sa na to hlbsie lahko dospeje k uplne opacnemu zaveru z dovodov o ktorych som pisal vyssie. Obrancov uz mame nadraftovanych a ukazuju sa celkom perspektivne. A v utoku mame po tych nasich styroch core hracoch (z ktorych ROR mozno uz dlho nasim hracom ani nebude) straaasnu dieru, v pripade zraneni top6 forwarda nemame koho povolat z farmy, hravali tam exoti ako Mcleod a Talbot :slap: depth v utoku je pre nas porovnatelny problem ako ta biedna obrana, len s tym rozdielom ze v tej obrane uz aspon vidno svetielko na konci tunela v podobe siemensa/bigrasa/geertsena atd, ale v utoku nic…
465 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS