Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Mock draft vsetkych HF odbornikov

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Strome
Zaspali sme....?

Marner
Mitch Marner
Strome ..TOR potrebuje centra
Strome
oplatilo sa cakat, od vcera vecera pribudli este 4 hlasy (aj ked vysledok neovplyvnili :giggle: )
takze hracom Leafs sa z pozicie #4 stava Dylan Strome (8 hlasov)
marner mal hlasov 5

ide sa na Carolinu a pick #5 !

moj tip Marner
Crouse (centrov maju plnu rit)
Crouse
Mitch Marner - bude hrát na křídle.
Marner
Marner
Crouse
kajo píše:Crouse (centrov maju plnu rit)
presne v to dúfam, Crouse
Crouse ti maji radi urostly chlapci a navic LW :klobuk:
Crouse? :sok: Seriously? :hmm:
Sa priznajte kolki to pisete v prvom rade ako wishful thinking a nie ako realne ocakavania :giggle:
Asi to nebude nahoda ze vacsinu hlasov ma crouse od fanusikov devils a flyers :giggle:
marner
petrik píše:Crouse? :sok: Seriously? :hmm:
Sa priznajte kolki to pisete v prvom rade ako wishful thinking a nie ako realne ocakavania :giggle:
Asi to nebude nahoda ze vacsinu hlasov ma crouse od fanusikov devils a flyers :giggle:
Bereš mi to z úst, ale nechtěl jsem spamovat tému. Crouse určitě nedostane přednost před Marnerem :ee:
Leo píše:
petrik píše:Crouse? :sok: Seriously? :hmm:
Sa priznajte kolki to pisete v prvom rade ako wishful thinking a nie ako realne ocakavania :giggle:
Asi to nebude nahoda ze vacsinu hlasov ma crouse od fanusikov devils a flyers :giggle:
Bereš mi to z úst, ale nechtěl jsem spamovat tému. Crouse určitě nedostane přednost před Marnerem :ee:
No na akú p*ču by bol Caroline center? v tom súhlasím s kajom
OMG, lebo este ziaden 18r center nebol nikdy po drafte "prerobeny" na kridlo...
ak si nechces o 2-3 roky buchat hlavu o stenu tak s takym vysokym pickom MUSIS brat BPA bez ohladu na poziciu na akej hra... ak ti to neskor vytvori na danej pozicii v time pretlak tak to mozes hocikedy poriesit vymenou...
ok no, zas co hovoris dava zmysel.. ved uvidime
petrik píše:Asi to nebude nahoda ze vacsinu hlasov ma crouse od fanusikov devils a flyers :giggle:
Ja si nerobim iluzie, Marner flyers urcite nezostane. Proste si myslim, ze Carolina by pickla Crousa :neviem: Ono, v niektorych mock draftoch uz som Crousa pred Marnerom videl, takze az tak off zrejme nie sme....
petrik píše:OMG, lebo este ziaden 18r center nebol nikdy po drafte "prerobeny" na kridlo...
ak si nechces o 2-3 roky buchat hlavu o stenu tak s takym vysokym pickom MUSIS brat BPA bez ohladu na poziciu na akej hra... ak ti to neskor vytvori na danej pozicii v time pretlak tak to mozes hocikedy poriesit vymenou...
Aj MacKinnon hral casto na kridle pocas prvej sezony, osobne si myslim, ze to nie je na skodu ak mlady pivot zacina v NHL na kridle pri nejakom skusenom centrovi. Marner jednoznacna volba pre Carolinu ak bude dostupny :)
#5 Hanifin :yes:
Ten uz bol.
To je sice hezký, ale asi nemůžu Marnera zařadit na 4. a potom na 5. pozici ve svojem žebříčku.
465 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG