Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Radulov a NHL

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Radulov dal kosom ruskej zbornej pred MS prave v Rusku a udajne vyjednava o svojom navrate do NHL. Co myslite, ako to dopadne? Chcem vidiet ten tim, ktory ho podpise. Vela radosti im asi nenarobi.
Skoro vzdycky se nejakej blbec najde..
Je to jako zenska, co si mysli, ze nejakyho tydyta zmeni, ale on se nezmeni.
Skorpion píše:Radulov dal kosom ruskej zbornej pred MS prave v Rusku a udajne vyjednava o svojom navrate do NHL. Co myslite, ako to dopadne? Chcem vidiet ten tim, ktory ho podpise. Vela radosti im asi nenarobi.
ty by si ho bral do BOS? :sarcasm: Ja do EDM teda nie. Ale ako vravi Andy, nejaky blbec medzi GMs sa asi najde.
Jednoho znám. GM Red Wings ? Holly fucking Holland. Ten je schopen všeho :hehe:
Rozhodne by som ho do Bruins nechcel. Nie je to timovy hrac, nema pracovnu moralku. Ale takisto si myslim, ze sa niekto najde. Spominaju sa hlavne Red Wings a Avalanche
Skorpion píše: Spominaju sa hlavne Red Wings
Děkujeme. Nechceme :bee:
no, patrně to s nim nebude na Stanley Cup.. možná ani na postup do druhýho kola.. na druhou stranu nonplayoff teamu do play off jednduše svojí kvalitou pomoct může... i když z něj asi nikdy nebude core player, pořád to může bejt solidní žóldák, který nějakýmu týmu třeba na pár let pomůže, než například vyroste nějakej talent co ho nahradí, až se zase vrátí do Ruska...

já bych ho úplně nezatracoval... pro tým co chce pomýšlet na SC bych ho vzal asi jenom s hodně stabilním jádrem core hráčů, aby ty "správný hodnoty" v týmu převládaly, nebo preventivně nevzal vůbec.. ale pro tým co chce z non play off do play off.. pokud si vyloženě nezákladaj na soudružný týmový hře... whenever :neviem: (btw. neni to moc zasvěcenej názor, tu jeho ságu jsem nikdy nějak podrobněji nesledoval.. ale působí to na mě tak, že by mohl bejt dobrej asset pro spoustu týmů :neviem: )
Ja by som nemal problem ho u Avs vyskusat. Samozrejme nie ze hned long term/big money deal… ale jednorocna zmluva… :neviem:

Je mi jasne ze je to trouble guy atd, na druhu stranu aspon unho vidiet nejake emocie, tuzbu vyhrat za kazdu cenu. Jasne, castokrat to az prezenie, ale tie nase lemry prehrali 8 z poslednych 9 zapasov ked mali este realnu sancu postupit do PO a vo vacsine z nich vyzerali ako duchom nepritomni :!: ak by ich niekto ako radulov trochu nastartoval a strhol svojou impulzivnostou k odusevnenejsim vykonom… :neviem:
Skoro by som povedal ze takym pokusom nemame co stratit :neviem:
chlastat pocas play-off celu noc v bare... neviem, ci je to tuzba vyhrat za kazdu cenu :-D
Neuvěřitelný, že se reálně spekuluje o návratu tohohle tajtrdlíka do NHL. Podle mě na to nemá ani morálem, ani skillem.
Skorpion píše:chlastat pocas play-off celu noc v bare... neviem, ci je to tuzba vyhrat za kazdu cenu :-D
To taky umim, ja chci tez do NHL :oslava: :lol2:
Selly8 píše:
Skorpion píše:chlastat pocas play-off celu noc v bare... neviem, ci je to tuzba vyhrat za kazdu cenu :-D
To taky umim, ja chci tez do NHL :oslava: :lol2:
Ja už ani to neumím :? :?
petrik píše:Ja by som nemal problem ho u Avs vyskusat. Samozrejme nie ze hned long term/big money deal… ale jednorocna zmluva… :neviem:

Je mi jasne ze je to trouble guy atd, na druhu stranu aspon unho vidiet nejake emocie, tuzbu vyhrat za kazdu cenu. Jasne, castokrat to az prezenie, ale tie nase lemry prehrali 8 z poslednych 9 zapasov ked mali este realnu sancu postupit do PO a vo vacsine z nich vyzerali ako duchom nepritomni :!: ak by ich niekto ako radulov trochu nastartoval a strhol svojou impulzivnostou k odusevnenejsim vykonom… :neviem:
Skoro by som povedal ze takym pokusom nemame co stratit :neviem:
myslim si uplne to same o nas, nas tym holek by urcite ozivil.
petrik píše:Ja by som nemal problem ho u Avs vyskusat. Samozrejme nie ze hned long term/big money deal… ale jednorocna zmluva… :neviem:

Je mi jasne ze je to trouble guy atd, na druhu stranu aspon unho vidiet nejake emocie, tuzbu vyhrat za kazdu cenu. Jasne, castokrat to az prezenie, ale tie nase lemry prehrali 8 z poslednych 9 zapasov ked mali este realnu sancu postupit do PO a vo vacsine z nich vyzerali ako duchom nepritomni :!: ak by ich niekto ako radulov trochu nastartoval a strhol svojou impulzivnostou k odusevnenejsim vykonom… :neviem:
Skoro by som povedal ze takym pokusom nemame co stratit :neviem:
přesně takový hráče mám rád, sice to může bejt mimo hřiště idiot, ale na ledě ten tým strhne a navíc Radulov má i schopnosti na to, v důležitých momentech rozhodovat :)
The Rev píše:Neuvěřitelný, že se reálně spekuluje o návratu tohohle tajtrdlíka do NHL. Podle mě na to nemá ani morálem, ani skillem.
Skill ma, ale povaha.... co si mozes mysliet o cloveku, ktory ma kazdu sekundu inu naladu, neoznami nikomu, ze ide do USA, hoci ho povolali do repre. Povedal by, ze nechce, v poriadku, to je kadzeho vec, ale on nic. A ked sa uraci vratit, vyhovorka, ja som taky emocionalny, myslel som, ze nas vyzvu neskor.... .
Tahat tim nebude. V Rusku mu povolovali vsetko, hadat sa z rozhodcami, nadavat sefovi rozhodcov (pravda, vyprovokoval to Pluscev, ale predsa...), akje kludny, jeho vykon sa zhorsuje.. Ja osobne som rada, ze odide do NHL, v KHL mi uz lezie na nervy.
A CSKA nepomohol, aj so Slovanom ho celkom dobre zavreli (skoda tej kondicie, CSKA mohli prejst). Prilis drzi puk, v obrane hra zle.
Náhodou jsem na tento topic natrefil a jak vidím, tak si každý kopnul a po oznámení našeho podpisu s ním ani řádek :eek2:
Já kašlu na to co dělal v nějaké předpotopní KHL, co dělal v sovětské repre nebo v Nashvillu. Příjezd do Montrealu pro mě vše mazal, rok nula. Od té doby mě zajímá a zatím je pohádka. Je strašně brzy, ale ZATÍM to je spolu s Gallagherem dopředu jasně nás nejlepší útočník, vzadu vůbec nepropadá, bojuje o každý puk, maká a v každém střídání předvede něco zajímavého. Nesleduju fanaticky kolik kdo má bodů, tuplem ne tak zkraje sezony, ale že přidal první asistenci až včera mě překvapilo. Byl u spousty branek, spoustu třetích nahrávek, zkrátka je ofenzivně vidět víc než ukazují čísla, takže zásluh má spoustu.

Pokud takhle bude hrát i dál, tak je to pro nás neuvěřitelná výhra.

Go Radu Go!
lebo to sa potom riešilo inde a nie tu. A zjavne pre jeho predošlé excesy bolo jasné, prečo každý si myslel, že pokus radulova dostať sa do nhl dopadne fiaskom, čo ešte stále môže byť (však aj vlani ste v októbri lámali rekordy a šli tvrdo po :cup: )
Ani já z toho nebyl odvařený, to se přiznám, ale bral jsem to jak win or lose podpis, s výšku smlouvy to není low risk, ale délka na rok mě uklidnovala. Jasně že na úspěch si tipoval málokdo, já jen popisuju jeho dosavadní výkony, které jsou, jak jsem už řekl, zatím opravdu hodně dobré.
V NHL se už pohybuju nějaký rok, takže ani nemusíš dodávat, že se to všechno může změnit. Však já ani loni nad hlavu :cup: po tom rekordním začátku nezvedal, to bych ted neřešil.

Já jen chtěl objasnit jak to s ním je kdo Habs nesleduje a koho to zajímá.
ale zjavne zatiaľ prekvapuje a chce niečo dosiahnuť aj v nhl, tak svojim spôsobom to môže dopadnúť ako výhra v jackpote (a možno ak budete mimo hru, budete mať hráča na trejd na TDL)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS