Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Nejvíce nenáviděný hráč vlastními fanoušky?

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Osobně jsem se zamyslel, koho asi tak za franchise history ve Philadelphii fanoušci nejvíc nenávidíme a překvapivě jsem se k jasnému jménu nedopídil.

Přitom například u Vancouvera to je asi jasné, že je to Messier.

A kdo si myslíte, že je VLASTNÍMI fanoušky nenáviděn nejvíce ze všech hráčů, co kdy nosili dres vašeho oblíbeného klubu?
Tak u nás to bude asi Phil Kessel.
BosBru píše:Tak u nás to bude asi Phil Kessel.
No, podle mě mu Marchand hodně konkuruje. :jn:

U nás netuším, kdo by to mohl být. Přijde mi, že ten tým je už dlouhou dobu tzv. líbivej, nekonfliktní. Ale určitě mě zajímá, jestli si někdo myslí opak o konkrétním případu.
Wat píše:No, podle mě mu Marchand hodně konkuruje. :jn:

U nás netuším, kdo by to mohl být. Přijde mi, že ten tým je už dlouhou dobu tzv. líbivej, nekonfliktní. Ale určitě mě zajímá, jestli si někdo myslí opak o konkrétním případu.
No, tohle téma je myšleno na to, koho vlastní fanoušci svého týmu nejvíc nenávidí. Pochybuju, že Bruins fans nenávidí Marchanda, myslím, že ho milují.

Pravda, asi jsem to nenapsal úplně dobře. Opravím.
Wat píše:No, podle mě mu Marchand hodně konkuruje.
Marchand bude určitě největším favoritem mimo Boston, případně Chára.
Napadl mě Keith Primeau, ale možná mě JKL nebo Pasha opraví a najdou někoho vhodnějšího na toto "ocenění". :giggle:
Rono píše:No, tohle téma je myšleno na to, koho vlastní fanoušci svého týmu nejvíc nenávidí. Pochybuju, že Bruins fans nenávidí Marchanda, myslím, že ho milují. Pravda, asi jsem to nenapsal úplně dobře. Opravím.
Aha, mně to právě přišlo divně sesmolený vzhledem k těm prvním řádkům, co jsi psal. Tak potom dinosaurus Šustr. A možná za trucování tehdy St. Louis. :)
U nás bol svojho času dosť neobľúbený Sergej Fjodorov, keď vyjednával o novej zmluve...Teraz je tomu inak a nájde sa desiatka argumentov, prečo by sa mohol vyvesiť aj jeho dres.

S Keithom Primeauom sa dá súhlasiť. Chlapík, ktorý nedokázal splniť draftový hype. Jednak nehral podľa očakávaní draftovej trojky, ale k celej veci prispelo aj to, že za ním boli vybrané veličiny typu Jágr, Weight, Tkachuk, Slava Kozlov, Zubov či Bondra a tí hrali...no, veď všetci dobre vieme.

Ak by som mal povedať za seba od doby, kedy pravidelne sledujem DRW, tak u mňa skôr pretrváva averzia k manažérskym postupom Kena Hollanda. Spomedzi hráčov som nemal niekoho, koho by som vyslovene neznášal. Naopak, práve taký Cleary, ktorého mnhoí hejtovali, mi prirástol za roky k srdcu a mal som ho vskutku rád.

Nenazývam to ako nenávidím niekoho, som príliš pokojný a dobrý človek na to, aby som niekoho nenávidel. :jn: :lol2:
rambo001 píše:Napadl mě Keith Primeau, ale možná mě JKL nebo Pasha opraví a najdou někoho vhodnějšího na toto "ocenění". :giggle:
Ne, asi Primeau, nikdo jiný neměl takový status. Neoblibených bylo z různých důvodů hodně hráčů, ale vždycky to bylo něco konkrétního v kariéře, ne celkový dojem z hráče. Třeba terčem aktuálním je dlouhodobě Ericsson. Jenže to není tak, že by ho lidi neměli rádi jako člověka nebo hráče, jeho neobliba je čistě kvůli jeho smlouvě, která topí celou obranu.

Mimo hráče bych uvedl asi Lewise.
Historicky těžko říct, ale u Kings fans je to určitě současný GM Rob Blake, kvůli svým několika odchodům za lepším, byť je mu nejspíš asi dost křivděno. A ještě bych tak přidal Roenicka, který se do LA zjevně přišel jen válet na pláži a ukazovat se mezi celebritami, což i nakonec víceméně přiznal a omluvil se.

Ze současného kádru je to určitě ex-kapitán Dustin Brown, i když letos zatím zacpal svým největším kritikům ústa.

Jelikož se hodně poměřuje cena/výkon nebo spíš momentální přínos, je největším favoritem Kopitar, ten má také slušnou řádku hodně hlasitých odpůrců. Letos byl zatím klid, ale už ty jeho dlouhodobě největší kritici zase začínají vylézat. A to samé platí i o Quickovi a třeba Gáboríkovi (u něj nemám čisté svědomí ani já). Ale pamatuju i dalších dost, namátkou Muzzin (dřevák), Modrý (taky dřevák, navíc pomalý), Cloutier (beachball), Frolov (líný), Cammalleri (chamtivý), Avery (netřeba komentovat, i když u něj nevím, zda až po odchodu z Kings) a v podstatě téměř každý bottom 6 útočník a bottom 2 obránce...
teraz to je asi brouwer , nedavno prvokolovy pick tom erixon, predtym ani neviem ze by niekto. calgary fans si vzdy myslia ze maju super hracov az na mna ja som vynimka.
za Ducks asi Justin Schultz. momentalne to bude asi drevak Holzer a Bieksa.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS