Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Hits & Fights

Góly, zákroky, bitky...

Hordichuk (NAS) :box: King (STL) Oct 10, 2007

Obrázek
Obrázek


Davison (SJS) :box: Lapointe (CHI) Oct 10, 2007



Carcillo (PHO) :box: Boll (CLB) Oct 10, 2007

Kovalchuk (ATL) :box: Stafford (BUF) Oct 11, 2007



Sutton (NYI) :box: Belak (TOR) Oct 11, 2007

Pěkně Jarede, mladá krev v týmu Modrokabátníků se ukazuje v pěstních soubojích a právě v posledním duelu dal také svůj první gól v NHL.
:evil:

..par dni spät..ale tak nedalo mi to..aj ked sa to uz objavilo na niektorych hokejovych weboch, sup s tym aj sem, nakolko slo o velmi zaujimavu "brutalnu" situaciu a hraci, ktori sa po nechutnych zakrokoch ocitli na lade, môzu byt radi, ze odisli po vlastnych..

..vsetko vyprovokoval Tootoo, ktory si nechutne vysliapol na jedneho z kojotov a chudaka kojota, akoby este chceli dorazit dalsi predatori..cisto ako v divocine :? Tootoo sa nemohol cudovat, ze ho Weller nasledne knokautoval..pri podobnych, nechutnych situaciach, mam niekedy naozaj pocit, akoby sa na lade "pasol" zdivocely dobytok..

:box: tak dnes si berieme na paskal znameho divocaka Dereka Boogaarda, ktory si to v zapase proti hydinke rozdal az 2x :roll:

v prvom pripade sa staci mrknut na photo a nasledne videjko a musi byt kazdemu jasne, ako tento suboj Davida a Goliasa dopadol

Boogaard (MIN) :box: May (ANA) Oct 14, 2007

Obrázek



..no v druhom suboji to bolo viac ako zaujimave!..divaci v Anaheime buracali..

Boogaard (MIN) :box: Parros (ANA) Oct 14, 2007

Zidlicky (NAS) :box: Kunitz (ANA) Oct 17, 2007

na tomto pripade je jasne vidiet, ze z Mareka fighter nikdy nebude :)



Mayers (STL) :box: Wisniewski (CHI) Oct 17, 2007

odplata nenechala na seba dlho cakat



Winchester (DAL) :box: Boll (CLB) Oct 17, 2007

hehe, modrokabatnikovi sa :box: vlozky zrejme zapacili (nedavno co to riesil s Carcillom)

no Winchestera som si rad pozrel, lebo je to nas byvaly borec. Len skoda ze prehral :eek2: . A skoda ze od nas odisiel, teraz nemame poriadneho bitkara :|
cesky sympatak David Koci v inej :box: vymene

Koci (CHI) :box: Belak (TOR) Oct 20th 2007



a nieco pre tunajsich fandov -) arek :box: debil :)

Torres (EDM) :box: Warrener (CGY) Oct 20, 2007



no mohli viac poriesit :(
:!: Chara (BOS) :box: Koci (CHI) Oct 25, 2007



Lecavalier (TBL) :box: Hartnell (PHI) Oct 25, 2007



Roy (TBL) :box: Cote (PHI) Oct 25, 2007

:? ..bez komentara.... :cry:

cepi píše::!: Chara (BOS) :box: Koci (CHI) Oct 25, 2007
Tu bitku som videl v australskej televizii a to uz je co povedat. Som tu 3 tyzdne a to bolo jediny raz co som videl hokej v TV. Komentator zakoncil bitku slovami: "Aka surova hra." :D Zdeno mu riadne nalozil.
Obrázek Hits of the Week Obrázek

Smyth dobre odletel od Phaneufa :roll:
Opravdu good bylo, jak se Dacjuk vyhnul asi Murraymu, kterej pak narazil do spoluhráče.:lol:

Jinak opravdu pěkný hit byl Tollefsena, ten to samé udělal už Kotalíkovi, s tím rozdílem, že se převrátil vzhůru nohama na střídačku. :lol2: Měli bychom to nějak pojmenovat, tak co takhle: Tollefsenova bomba na střídačku
NHL Hits of the Week

Zdeno Chara - par jeho bitiek a hitov:

Boston :fight: Montreal..vecni rivali, vecni superi a vecne :box: (17.11 sa iskrilo jedna radost)

Chara :box: Latendresse



Alberts :box: Kostopoulos



Stuart :box: Kostopoulos



Stuart :box: Kostitsyn - skvela praca Stuarta :bitka3:

:cool: paradne videjka skorpione :good: pri niektorych zaberoch som nemohol :lol: s tymi javorovymi listkami vyzametal jedna radost (vid. aj photo ukazka) a chudak Brian Gionta :D naozaj mam niekedy pocit, ze pre Zdena su protihraci skakacim jojom :cool:

Obrázek
:box: Big Bad Bruins: 2007-2008 Edition :box:

Chriss Osgood :box: Patrick Roy; brankarska vymena sice starsieho vydania ale stale :cool:

NHL Hits of the Week - TOP 10 :hit:

Zrážka na ľade - Lupul má otras mozgu a narazenú miechu
NHL Hits of the Week - TOP 10 :hit:



3.Komisarek, 2.Ovechkin, 1.Bouillon zaujimave v prvej 3jke borci zo zapasu Caps - Habs :cool:
Ten zostril robil nejaky kreten, 100% zurnalista z vychodneho pobrezia a prevdepodobne fanusik rangers. Ten byber aj tak vypada hraci baletneho newyorskeho timu su tam skoro na kazdom videu. Aj ked oveckinov openice bol ozaj dobry. Este niekolko takychto hitov a mozno ho aj zacnem uznavat.
NHL Hits of the Week - TOP 10 :hit:



kosatky maju v prvej TOP3jke 2 borcov
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS