Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Others videos

Góly, zákroky, bitky...


hahahahahaha co to bolo? Ak by ich nechytili tak sa tocia okolo seba dovecera.

dost drsna bitka co

aj toto je dost drsne :D http://www.youtube.com/watch?v=9z8l9d2o ... ed&search=

http://www.youtube.com/watch?v=jZMEE7tl ... ed&search= najlepsi je ten titulok :D:D...a to skandovanie:"my chceme hokej" :cool:

a Ronie the Killer http://www.youtube.com/watch?v=4nttgE3R ... ed&search=

dost dobre sarvatky :D :lol:

NHL Best of The Week (aktualne) :good:

..neviem, kam som to mal zaradit, kedze ide o skutocne vystavnu zbierku hitov, zakrokov, golov, tak som to supol sem..pri niektorych kuskoch budete len :o no ja som mal dost :good:

..!..je tam aj kolotocovy svk gol z dielne Ziga Palfyho :cool:

odporucam :!:
toto videjko sice nesuvisi absolutne s NHL, ale musel som to sem supnut..v hlavne ulohe Igor Murin.. :doh: :lol:

:arrow: Jak nedostat branku
cepi píše:toto videjko sice nesuvisi absolutne s NHL, ale musel som to sem supnut..v hlavne ulohe Igor Murin.. :doh: :lol:

:arrow: Jak nedostat branku
tak to je good :lol: :good:
NHL Best of The Week

Oslavne video Iginlu k prekonaniu hist. rekordu najviac zapasov za flames. Mne sa velmi lubilo tak som ho pastol.

http://flames.nhl.tv/team/launch.htm?ty ... 123&catid=
Chlapci aj taketo veci sa stavaju v NHL



clanok najdete TU Ten trener Buffala je fakt hrdina, ale este by ma zaujimalo, ako sa moze veteran z Vietnamskej vojny dostat ku koucovaniu NHL.
XruC píše:Chlapci aj taketo veci sa stavaju v NHL

clanok najdete TU Ten trener Buffala je fakt hrdina, ale este by ma zaujimalo, ako sa moze veteran z Vietnamskej vojny dostat ku koucovaniu NHL.
:o tak to je krutý!!
Útok na hráča súpera mal nariadiť tréner

Obrázek

Na kouča Marca Crawforda padá podozrenie, že ukázal na Steva Moora so slovami: „Musí za to zaplatiť!“

Až po vyše troch rokoch sa hokejová verejnosť v Severnej Amerike dozvedá, čo bolo v zápase NHL Vancouver Canucks - Colorado Avalanche pre domáceho útočníka Todda Bertuzziho podnetom na brutálny faul na centra tímu hostí Steva Moora. Kanaďan Bertuzzi v tretej tretine zozadu zrazil svojho krajana a hlavu mu zatlačil na ľad. Skrvatený Moore zostal bezvládne ležať, odniesli ho na nosidlách.

V nemocnici mu zistili zlomené tri krčné stavce, otras mozgu i ďalšie zranenia. Pre 26-ročného hráča Colorada sa hokejová kariéra v NHL predčasne uzavrela, ale jeho právnici vytrvalo bojujú ďalej, aby vysúdili náhradu za stratené príjmy.

Tim Danson, právnik z Toronta, tvrdí, že bývalý tréner Vancouveru Marc Crawford po druhej tretine za stavu 6:2 v kabíne svojho mužstva napísal na tabuľu meno Moore, číslo jeho dresu 36 a zvolal: „Musí za to zaplatiť!“ Mal na mysli Moorov útok na najlepšieho hráča Vancouveru Markusa Näslunda v predchádzajúcom vzájomnom stretnutí mesiac predtým.

Výzvy sa chopil najsilnejší z domácich hráčov Bertuzzi a Moorovi sa kruto pomstil. Mužstvo Canucks nakoniec vyhralo zápas 9:2, ale to nikoho nezaujímalo. Diváci sa strachovali o zdravie Steva Moora.

Vedenie NHL potrestalo Bertuzziho 17-mesačným trestom, na plate stratil 500-tisíc dolárov. Do zostavy Vancouveru sa vrátil až v sezóne 2005/06.

Hrozil mu aj žalár, no keď sa k útoku priznal, od prvostupňového súdu vo Vancouveri dostal iba podmienečný trest s povinnosťou verejnoprospešných prác. Keď Moore a jeho advokáti nepochodili ani na súde v Denveri, ďalšiu žalobu podali v Toronte. A pridali nové argumenty.

Moore žiada 38 miliónov

Keď v sezóne 2005/06 Vancouver nepostúpil do play off, generálny manažér Dave Nonis prepustil Crawforda a Bertuzziho vytrejdoval na Floridu.

Crawford dnes koučuje mužstvo Los Angeles Kings s trojicou Slovákov - Višňovským, Nagyom, Handzušom. K obvineniam z navádzania na útok proti Moorovi sa nechce vyjadrovať: „Dnes k tomu niet čo povedať. Mám teraz dosť problémov s tímom Kings, na to sústreďujem svoju pozornosť.“

Bertuzzi podpísal po minulej sezóne dvojročnú zmluvu s Anaheimom na osem miliónov dolárov a na tému dávneho incidentu sa s novinármi taktiež nebavil.

Podľa denníka Vancouver Sun žiada teraz Moore na súde od Bertuzziho a klubu Canucks 38 miliónov dolárov (sme)



nazor nech si urobi na to kazdy sam, od tej chvile mam Bertuzziho v :butt:
Je to ozaj hroza co spravil Bertuzzi ale to je tazko to bola pomsta Bertuzziho najlepsieho kamosa poslal na zem dost hrozne tak to sa dalo cakat to su emocie cepi.
Sidney Crosby vs. Alexander Ovechkin: The Rivalry

Best of the Week

:cool:
barrki píše: :cool:
nemalo chybu :slovakia2:

:!: Na stránke prestížneho amerického denníka New York Times a takisto aj na stránke About.com sa objavil odkaz na video s oslavami na martinskom zimnom štadióne. Na videu je vidieť oslavy po víťaznom zápase MHC Martin nad HC Košice (32.kolo / 7.12 / 4:1)

zopar z nestrannych zahr. ohlasov:

"Yeah, After each game the players think of some way to say thank you to us, fans.
Its fantastic"


"My god! Imagine if they actually accomplish anything of substance. This is quite moving".

Tak docela pěkné videjko :D
210 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO