Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Desert Roses

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

kua,nemate niekto na neho kontakt? :x

ak bindo dnes nenatipuje,je vyhodeny z timu,nemam chut ho nahanat do tipovania! zacina sa hladanie noveho hraca...zaujemcovia,mozte pisat ss :)

sorry chlapi mal som problém s pc tak som sa chvíľu neukázal...kua vidím že som mal voliť druhého GM tento si ma neváži hehehe

snipy,netrep uz tolko prosim ta :P

fuuu sorry hadam som niečo dobehol mal som dost problemy s kompom no hadam to bolo prvy a posledny krat tak ak ste ešte nikoho zamna nezohnali tak ja by som bol rad aj nadalej v tomto týme

dostavas poslednu :!: sancu a nie ze sa to bude opakovat!!!....a stravame ti 30% platu

jo diki ÄŤo asi budem robit ale hadam preĹľijem aj stak ubohym platom:D

canes ako stale ciste jednicky :D tyu sa asi enzmenis :D

no tak to je po 1.krat po dlhej dobe :wink: ...a dneska su vsetci domaci favoriti,tak naco zbytocne riskovat? 8) ...btw, naco kontrolujes cudzie tipy?

no ide tu oto ze nemenis svoje myslenie:D a nemozem ci co?ja si stale tak pozeram ale len niektorych takych s ktorymi som som bol v time 8)

no,ved jasne ze mozes,ale ja si tiez mozem tipovat stylom akym chcem,ok? :wink:

a co zakazujem ti ho??? :shock: ja len hovorim z easi nikdy nezmenis svoj postoj k tipovaniu nic viac :neja:

chalani,uz je viac ako tretina za nami a my stale drzime krok s absolutnou spickou :o ...len tak dalej :cool:

canesman píše:snipy,netrep uz tolko prosim ta :P
ja a trepať? to si kde videl...ja vždy iba čistú pravdu ako panenská blana hehehe

btw dôležité bude ako skončíme a nie ako dlho sa držíme

tak vitam hosi,konecne som domov dosiel

chalani,nie sme na tom najhorsie, body by nam nemali uniknut tuto sezonu, ale treba zabrat a skoncit aspon 3. aby sme sli do hornej casti tabulky

jo jo škoda toho že bindo na chvíľu zaváhal :(

hm,zase nenatipoval,newiem co s nim stale je,uz ma stve

tak,sme na 3.mieste,vyborne chalani,teraz to uz len udrzat!

Budeme sa snazit. :D

mno jo škoda toho mohli sme byť aj trochu vyššie :wink:

idefix-ked budes na icq,tak napis, treba sa dohodnut...a platy do buducej sezony:

canesman-7 mil :D - 3. najlepsi tiper celkoveho hodnotenia si tolko zasluzi,ale sefovia budu prisni a budu vela strhavat :D

idefix-4 miliony- od idefixa sa po celkom uspesnej sezone caka este vacsi vzostup a ocakava sa,ze by sa konecne mohol na body dostat

bindo-2 mil-od binda sa tiez caka vzostup formy, zatial neukazal co v nom je, ale musi si dat pozor,lebo uz par krat sa stalo,ze nenatipoval

sniper-2.5 mil- stabilny clen, mal by plat vyssi,ale za urazanie GM ho ma taky,aky ho ma :D

:x daj pozor aby sa GM nieÄŤo nestalo...

sniperovi bol zvyseny olat o 0.5 miliona,z dovodu navstevy vypalnikov u GM :lol:

:lol: :lol: :lol: zaujimave riesenie vzajomnych citov :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
173 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS