Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Desert Roses

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

tak,od buducej sezony sa obnovuje tim profutbal stars...a snad uz bude uspesnejsi :D ...zatial su v zostave:canesman,idefix (na 99%-cakam potvrdenie) a master...4 clen je v stadiu rokovania,ale uz asi vieme,o koho pojde,takze chalani,vitam vas opat :D ...a prosim vas,koho by ste chceli za GM-respektive,kto by nim mal byt?

:roll: tento tím mi tu najviac chýbal :lol: škoda, že už neexistuje FF Debils, to by zas bol prestížny súboj :)

myslis, ze futbalistom pojde tipovanie NHL po prepadaku v KTL MS GERMANY 2 006 :?:

joe, stat sa moze vsetko! nemame sice vysoke ciele, ideme do sezony skromne-ale pozri sa-tuto sezonu dominuju v rebricku jedntlivcov povodne skor futbalisti-ty a joman...to pred sezonou tiez skoro nik necakal...a pozrite sa napr. na steelers,niekolko sezon boli s odstupom posledni a teraz ako sa prepracuvavaju, systematickou pracou,to su aj nase ciele :D

ja sa pekne prepadam do priemeru :(

a kto je ten tajomny 4. clen

vsetci sa vcas dozvedia :wink:

ale 4.1. zacina 4. cast

canesman píše:joe, stat sa moze vsetko! nemame sice vysoke ciele, ideme do sezony skromne-ale pozri sa-tuto sezonu dominuju v rebricku jedntlivcov povodne skor futbalisti-ty a joman...to pred sezonou tiez skoro nik necakal...a pozrite sa napr. na steelers,niekolko sezon boli s odstupom posledni a teraz ako sa prepracuvavaju, systematickou pracou,to su aj nase ciele :D
presne tak :) ja som rád, že viem, v ktorých kluboch hrajú Slováci :lol: lebo ako vravím, strašne som po lockoute stratil prehľad, ale tipovanie mi (ani neviem ako) ide :)

tak veľa šťastia prajem :)

Joe S. píše:ale 4.1. zacina 4. cast
neboj sa,v najblizsich hodinach sa dozvies :)

GM moze byt canesman, to bude najlepsie.

A nas ciel je titul. :D

vitam staronovy tim a som rad ze sa nam sutaz pekne rozrasta. :cool: ale som zvedavy ci sa eman vrati spat do EI a ako sa po tom ako z minuty na minutu odisiel z timu k nemu postavia spoluhraci. o DD nemam strach lebo uz zaviazali JOWEho

idefix píše:GM moze byt canesman, to bude najlepsie.

A nas ciel je titul. :D
ty si daky skromny :D

btw-chalani-pouzijeme stare bannery alebo idefix,ty si v tom dobry,zrobis daco nove?

Mozem nieco skusit, ale na zaciatku by ste mohli pouzivat tie stare.
Inak, co by si na takom baneri chcel mat ?

chlapci,ak vam to nebude vadit,budem nasim GM,ale ak by ste ktosi cheli byt GM,v pohode povedzte,dohodneme sa...ja by som vas ziadal hlavne o jednu vec, na 4.1. musite uz mat za nas tim natipovane zapasy a prosim vas davat pozor a skontrolovat si,ci ste na dany den natipovali...tot vsetko...LETS GO STARS :D

tak pozerám že som už veľmi očakávaný člen tajomne skrývaný ako najväčší tromf hehehe nemusíte mi nosiť žiadne honosné dary stačia jedny hodinky s vodotriskom a budeme si vyrovnaný hehehe

btw ako si to predstavuješ takto sa nominovaĹĄ na GM? uĹľ predtĂ˝m ako sme kompletnĂ­? toto nie toto mi zaváĹ

ty dabel, s tebou zmluvu tozviazem ak budes GM urazat :lol:

Takze chlopi, napiste mi sem vasich oblubenych hracov + oblubeneho brankara ( nemusia byt len z NHL ) + vase cislo. Potrebujem to na tie banery.
Canesmana uz mam, este neviem presne ako budu tie signatury vyzerat, ale bude to urcitu dlhsiu dobu trvat, lebo nemam momentalne vela casu.

Robo Švehla, Sandis Ozolinš, Sergej Fjodorov, Nicklas Lindstrom...golman Vladimir Dzruila...číslo 11

Z dovodu mojej lenivosti budu mat vsetci clenovia PRF stars rovnake signatury. Povodne som chcel, aby sme mali rovnake len pozadie, a kazdy tam mal iny obrazok, ale nechce sa mi to teraz robit. Takze som dal vsade Cama Warda z Caroliny. Dufam, ze nevadi a hadam sa vam budu pacit. Ked mate nejake pripomienky, tak napiste, mozem to este opravit.

canesman:

Kód: Vybrat vše

http://img219.imageshack.us/img219/1459/canesmangg7.jpg
Obrázek

idefix:

Kód: Vybrat vše

http://img219.imageshack.us/img219/3072/idefixqn0.jpg
Obrázek

sniper:

Kód: Vybrat vše

http://img135.imageshack.us/img135/505/snipervo7.jpg
Obrázek

Masterov este nemam, lebo neviem ake chce cislo. Potom ho dodatocne doplnim. Ked chcete, tak si tie signatury mozete uploadnut priamo na server Hokejfora ( ked este je ta moznost ), lebo imageshack niekedy vynechava.

Pre Snipera som spravil este jeden sig s Fjodorovom. Hadam to bude dobre. :)

Kód: Vybrat vše

http://img223.imageshack.us/img223/2088/sniper02it0.jpg
Obrázek

sorry za oft, ale neda mi to...
idefix este si pamatam ako si zacinal s robenim userbarov a bannerov, vtedy si o tom pisal na prf. Vidim ze si sa dost zdokonalil a dnes je z teba uz majster :cool: . Pekne, len tak dalej

ty voleee,idefix,tak to je krasa!...inak,chalani,pracujem na sponzorovi, uvidime koho sa mi podari dotiahnut :lol:

canesman mas prilis velky podpis, radsej si ho daj prec, lebo teraz tu uz dost provokuju henti spammeri, tak admini teraz nemaju trpezlivost :)

nemam velky,mi matejko vravel, ze v riadku mozem mat
173 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS