Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Desert Roses

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

radsej bud tisko,lebo aby nahodou aj za tebou neprisli traja 2 metrovi vyholeni martincania :lol:

uz sa trasiem :lol: :lol: :lol: :lol:

sniper,este nejake dalsie vyhody pozadujes?? :D

chalani,dnes super vykon,mne sa podarilo uhadnut zo 6 tipov 3 remizy a sniper podobne :cool: ...konecne sme vyhrali kolo,len tak dalej :cool:

chlapci,toto je nasa posledna spolocna sezona za tim Profutbal Stars...chcel by som ale predbezne vediet,s kym by som mohol ratat do buducich sezone KTL...(boh vie ci ja tu vobec budem,kam ma vietor zaveje :D )...ale predbezny zaujem,kto by chcel zotrvat v tomto time?myslim, ze sme sa vcelku uchytili a patrili sme medzi timy v strede tabulky,rozhodne sme hanbu nespravili...rozhodne by som bol rad,ak by pokracoval IDEFFIX, sniper a bindo este vedenie nevie ci predlzi zmluvy,lebo neprejavuju moc zaujem o ktl, najma bindo uz par krat nenatipoval,co sa vedeniu nepacilo, chlapci,chce to trocha aj prispievat do nasej temy a sledovat vyvoj :wink: ...ale cakam na vyjadrenia vsetkych vas troch

Ja pokracujem. :)

ano vidite dobre,nas tim sme premenovali, teraz to uz nebude len cisto profutbalisticky tim a mozu do neho kludne ist aj neprofutbalovi uzivatelia :) ...zostava ostava rovnaka,jedinou zmenou bude novy banner a nazov :) ...platy ostavaju nezmenene, hlavny sponzor HEWLETT PACKARD vsak rusi spolupracu s nasim timom a tak hlavnym sponzorom sa stavaju arabske aerolinie FLY EMIRATES........
Obrázek

No kedze sme sa premenovali, tak som vyrobil nove signatury pre nas tim.

Bindo:

Kód: Vybrat vše

http://img54.imageshack.us/img54/3427/bindouj8.jpg
Obrázek

canesman:

Kód: Vybrat vše

http://img89.imageshack.us/img89/6176/canesmanch2.jpg
Obrázek

idefix:

Kód: Vybrat vše

http://img62.imageshack.us/img62/5721/idefixdx7.jpg
Obrázek

Sniper:

Kód: Vybrat vše

http://img120.imageshack.us/img120/381/sniperyx5.jpg
Obrázek

Tak dufam, ze sa nam bude darit aj s novym nazvom ... :)

Timova Hymna- Sting-Desert rose

timove farby- zlta, hnedá, cervena

GM:canesman

kapitán tímu:idefix

hlavny sponzor: Fly Emirates

dalsi sponzori: Burger King, Allianz, Pilsner Urquell, COOP Jednota, HILTON Hotels

ciele timu: do 2 sezon sa dostat na prve tri miesta v tipovacej súťaži

domaca hala: Emirates Colloseum

sidlo: Abu Dhabi :D

canesman: ty si blááááááááááázon :lol: inak perfektni nazov, uplne coolovy. Mate moju osobnu pochvalu od velkeho Derryla :D

dik derryl,akurat toto je tvoj 666. prispevok :wink: ...vazime si to :)

canesman píše:dik derryl,akurat toto je tvoj 666. prispevok :wink: ...vazime si to :)
No to mas pravdu, že 666, ale po pár dnoch to už platiť nemusi, už som mal okolo 900 a stale mi ubudavaju :D
Ale mam rad take tvrde nazvy a po Drexel Dragons podla mna druhy najlepsi nazov v KTLke, tento tim si budem po FB a Eagles vsimaĹĄ, ohromne vylepsenie oproti Profutbal Stars :cool:

clenovia timu,doplnte si na 22.3. zapasy,milos sa pomylil, napisal o 4 zapasy menej a vacsina to skopirovala

Pochybujem ze si to stihnu zmenit. :?

aspon ze ty si zmenis,tak budeme snad my dvaja aspon bodovat :)

idefix píše:Pochybujem ze si to stihnu zmenit. :?
sorry za OT,ale idefix,toto je asi tvoj prvy avatar Avril,ktory sa mi paci :cool:

kokos som tu 15min hľadal našu tému hehehe ale dobrý názov a aj avatar :wink: ak môžem tak pokračujem ďalej ale požiadavka je zase navýšenie platu keďže sme stále lepší a lepší hehehe

to som rad sniper,plat sa ti zvysi,ak tu prides castejsie ako raz za mesiac :D

kajo píše:sorry za OT,ale idefix,toto je asi tvoj prvy avatar Avril,ktory sa mi paci :cool:
Hehe, aj mne. :D

POZOR, canes, chcem ta upozornit, ze exkluzivnu zmluvu s plzenskym pivovarom ma tim Best Bibbers, cize ziadam napravu, inak ta pozeniem pred sud :wink: .

a?mozno je vas hlavny,ale nam tiez dodava aj ked je vedlajsi :wink: ...aj vo formuliach boli taki sponzori :D

canesman píše:a?mozno je vas hlavny,ale nam tiez dodava aj ked je vedlajsi :wink: ...aj vo formuliach boli taki sponzori :D
ale exkluzivne znamena, ze sponzoruju len nas :wink:
a to sa tyka aj inych sponzorov BB, take su zmluvy :!:

Mily Joe S. Ten pivovar ponukol spolupracu nam, cize dal on nam peniaze bez akehokolvek podnetu zo strany Desert Roses. Z toho vyplyva, ze Desert Roses len uverejnilo reklamu, ktoru si u nas pivorar zaplatil a preto nemozes zalovat nas, ale len pivovar. Pripadne porusenie zmluvy moze byt len zo strany pivovaru a nie zo strany Desert Roses.
:D :D :D

idefix,nechcel by si byt pravnik?lebo toto sa ti podarilo :D

kajo píše:idefix,nechcel by si byt pravnik?lebo toto sa ti podarilo :D
Mozno sa mi to raz podari. :wink: :D

A este pre Joea S. Tim Desert Roses zvazuje podanie zaloby na tim Best Bibbers za poskodenie dobreho mena timu Desert Roses.
:D
173 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES