Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Desert Roses

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

tak BB zazaluje Dzertov za krive obvinenie, pretoze dobre meno este nemate a nie si daky premudrely? :wink:

vidim ze sa tu schyluje k vojne dvoch nadejnych pravnikov... to je na roky tato debata :lol: :lol:

uzavrieme to primerim 8)

hofno prímerie...chceme odškodné...buď 10b alebo nejaké tri milióny na platy...1,7 idefixovi bo to pekne rozbehol a mne 1,3 za to že som to takto "múdro" vymyslel :D

a odkial uz ma vedenie tie prachy cerpat?co si myslis, ze prezident klubu si utiera zadok desatdolarovkami?:D

vyborne chlapci,dnes perfektny vykon-35 bodov :cool: ...vyhrali sme dnesne kolo aj medzi timami aj medzi jednotlivcami,kde sme dokonca obsadili prve 2 priecky :cool: ...cely tim ziskava premiu 100 000 dolarov

ty vole, chlapi vam ide. Dnes neuveritelny vykon. :poklona: :taptap:

no,len treba ustalit vykony,raz pomaly o 10 bodov vyhrame kolo a druhy raz sme beznadejne posledni

Sorry sefe ze som vcera netipoval, ale nejako mi isiel strasne pomaly net, teda vacsinou ani nesiel. :?

v poho,aj tak sme ziskali plny pocet bodov-4,hlavne bude ak dnes natipujes :)

že šéfe... :haha: :skodoradostny: mno škoda že už sme iba o udržanie určite by sme to aj vyššie zamiešali :( ale pozerám že "šéf" :haha: :skodoradostny: dobre váľa

EDIT: 08.04.

ja som len raz kkt,ze som nenatipoval,sorry chalani, hm,toto ma asi odstranilo z boja o horne priecky

gm dostava pokutu 1 milion

zasluzi, lebo GM vam to dako v poslednom case yebe :D

co sa staras

ešte že bola tá pokuta hehehe...ale môžeš ju znížiť na 0.5mil...a nie že sa to bude opakovať hehehe

Tak skoncili sme druhi v nasej skupine. Myslim ze celkom slusne, ale od teraz uz len na titul. :D

jo,nebolo to najhorsie,ale mohlo to byt aj lepsie,do buducej sezony su ciele o dost vyssie

mno uvidíme ako sa to potočí v kádroch bo už sa v tom vôbec teraz nevyznám a nie potom...bude treba zachytiť nejak úvod aj keď neviem ako keď nik nevie(taký ako ja čo to nesleduje) ako kto bude hrať

chcem sa spytat či som ešte v teame lebo som teraz natipoval tak či nie zbytočne

Ano, si v time. Ale myslim, ze tipovanie Play off je uz len dobrovolne. Alebo tak nejako...
no troslu neskoro ne
ach jaj,skoda tohoto timu,to bola moja srdcofka :D
173 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS