Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Panthers

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

Hm a co ti vies , mozno aj hej :) mozno aj pomoze :)

nooo neska slabota........ada lepsa jak my všetci dokopy :)

Stano Krista , vzdycky jak sem dojdes porad natipuj neska si taknespravl a 4 zapasy si porad nestihol :(

ja viem...dopiiipal som to....ale nestihal som....tak teda celemu kolektĂ­Ă­vu chalani sorry :)

pohodes , sak to sa zmeni , aspon uz vies :) a to preto som bol taky bo potrebujemem strasne body a nedari sa nam :(

sak vidim Ĺľe to neni bohvieÄŤo....... :(

pravda je Ĺľe to je na pi..

No a se mnu je to este orsie ako na PI.. :?

vieš čo ja už sa radšej s ničim neotravujem

Co nechapem Stanik , uved ma do deja :D

Stanik neska sa konecne podarilo super zabodovat , konecne neska super podany vykon celeho timu ...parada chalani :)

no sak konecne pekny vysledok...........keby nam to tak islo castejsie :)

cibi pozeram že chytaš formu ako remen....aj v individualnom hodnoteni si vysoko......len tak dalej...a prepracuj sa aspon do prvej desiatky :)

no myslim ze az taku formui zasa nemam :D

sak jasne...skromnost nadovšetko..bože ja som taky somar...keby nezabudnem tak mam o 6 bodikov viac...no ved co už...musim si davat večši pozor

TAK TAK VIDIS , BOL BY SI NESTRACAL V PREVJ 20-TKE aztak moc , no jo co uz :(

tak ale to bokom..je play off tak ideme na to...no ne? :)

No jo anejako si pekne vystartoval do PO tak len tak dalej stanik :)
Hm normalne mi to tu obcas chyba v mojom time ked si to tu tak citam , a pamatam sa ako sme vystartovali ake velke bodove manko sme stiahl a ako sme ste atakovali bodove miesta :( .........Ach jo zivot je zmena :( ..........jak sa spieva v pesnicke jednej ......IZBA UZ LEN SLABO VONIA VYPRCHANYM SNOM , UZ TU NIEJE NIKTO LEN JA TROCHU SOM .........:( :( .......cel by som sa este raz stat GM a s mojim timom zabrat ach jo ........idem dalej ....Zatial sa majte PANTERI !!!!!
tak pozvolavaj salema stana atd a mooze to byt taka ko to bol;) :wink:
Medo rad bych ale chalani by uz asi neprisli ....a sak .... uvidime
nikdy neveis do kedy sa neopytas nic tym nestratis:)
222 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG