Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Panthers

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

No podla toho ako sme slapali aby sme neboli posledny aj mozno hej , no uvidime .

sak teda...jak sme stahli hentych.......to bol podla mna velice pekny kusok......to neÄŤakalasi nikto z nas

Hm sak hej , to bol pekny kusok , inak saalem ako to vidis ty ?? uz si sa tu dlhsiu dobu neukazal

mno sak ty vies preco..blba nalada a tak..sry...kurna ja to vidim tak ze nhl je kktna..len tolko:Dkazdy zapas je 50-50...to je to...takze vsetko je o stastii..ja som dnes dal na x.uvidime co to poviem..mno..raz si hore raz si dole..co :D uvidzime:Da podal man budeme medzui najlepsimi.na naas estepride.a nebude neskoro.nebojte chalani.mi to zvaldneme..

Super CHALANI dnes sme sa konecne priblizili na rozdiel jediineho bodu a musime uz konecne nejako prist aju an prve miesto ...mame na tooo GOOO !!!!! Stanik nejako ti dochadza para :) cos a deje ?? :)

no to sa deje necitim sa dobre a to sa prejavuje aj na mojich takychto vykonoch...no nič...musim sa posnažit a dostat ten šmrnc ako sa hovori 8)

Kurna stanik dve kola dozadu si bol z nas styroch este naj a teraz si z nas styroch tez NAJ ale Horsi :) ale ne nic v zlom ja ssom bol doteraz najhorsi

sak ano....no sak uvidim co bude dalej......ma to mrzi ked som na konci pelotonu... :wink:

neboj stanik aj ja som bol doteraz

ale vieš čo sa mi pači......že je jedno či sa mi dari alebo nedari...ale stale držime spolu :)

sak to ten tim PANTHERS to sa skratka musi podporovat jeden z druhym :wink: :cool:

sak teda a tak to ma byt......keby to tak bolo v kaĹľdom time...jaj...to by bolo

ako myslíš v každom tíme......

tak nejako metaforicky aj v realnom Ĺľivote

...

este okrem vas dvoch je dakdo v time..bo kde pozrem furt len vy dvaja

ale tie duchaplne konverzacie najma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ako chalani to je nasa tema a nasa vec o com kecame nemyslite , tak poprosim bez zbytocnych komentarov

no stando pozeram že neska ti to vyšlo....a aj krsnemu...gratulujem :) nech to vydrži

Thanks ale co z toho ked sme v taulke az na 6-tom mieste :(

no aj ja som si všimol že ostatni mali nejako moc bodov.....mali by sa spametat

Myslim ze jediny do by sa mal spamatat sme mi a troska zabrat

no sak aj my... :!: :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: a konecne ukazat nasu pravu tvar.....a nasi dvaja kolegovia sem aj dojdu volakedy??

Hm stanik co vravis na moj new COOL :cool: obrazok ?? ....Oni ?? Hm Saalem mozno ale krstny asi nie

Akoze chlapi nic v zlom ,ale co maju znamenat tieto nase vykony ?? :?

no mali by sme sa jednoznačne zlepšit...bohviečo to teda nieje.......stanik pekny obrazok ale ten ti asi k lepšim vykonom nepomože :) držme sa teda
222 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS