Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Panthers

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

Sak Hej stanik snad mas pravdu :) snad sa este preberiem a premiesam este poradie an poprednych prieckach

sssssaaamozreme..je to otazka ÄŤasu....sak aj ja mavam vypadky :D

Tak ale ja nie a nie sa rozbehnut :ä neviem chlacpi , nejako nam to nejde sak sme az 5 ako tim , no hamba :( asppon ze vi traja ste na tom bodovo rovnako a utocite na tie prednejsie priecky .Stanik , neska sem od teba 8 bodov :lol:

vieš čo nebudeme už zufat ved ono to dojde ked to budeme najmenej cakat a ked to budemne moooooc potrebovat :)

Neviem preco ale mam pocit ze ja by som sa mohol uz prebrat teda mohlo by to prist uz teraz

stando ked to tak citiš tak je to dobre.....ved talent nato maš.....a čo teda ..budeme prvii???

a sak snad hej , ja by som proti ani nejako moc nebol , ale sme 5 a to sa mi nepaci :(

veru ani mne...musime to zmenit.....a zničit našich superov :x

Hm mozeme ich znicit akurat nasimi dobrymi vykonmi a to s mojimi vykonmi mozem ist nicit akurat tak seba :(

.......dobre...ale niečo ti poviem...žiadny panter sa nebude lutovat....ked ti to nejde tak makaj a zlepši sa :twisted:

hh no pekne tak ja sa teda zacnem uz snazit no :)

to som chcel poÄŤut....musime mat stale dobru naladu a optimizmus v krvi :cool:

No dobre tak ak dnes chytim tiket tak budem mat aj optimizmus aj dobru naladu :)

a ked ho nechytiš??

Ked nechytim tak podam zase az 26 a budem sa snazit dobre pdavat aspon tu :)

Hm chlacpi nechcem nic hovorit :( ale kde su tie nase silacke reci o prvych miestach teraz :(...nmejako nam nejde karta sakra :(

to neska bol len chvilkovy vypadok stando...to bude už len lepšie a lepšie :)

To akoze , ale ......skratka to 5 miesto nam nesedi musime nejaku taktiku skusit

tak povedz ako by si si to predstavoval

Ja nevem , X-kova taktika sa moc neviplaca , skratka nejako sa dohodnutna tych tipoch , nejaka dohoda a zvazenie co preco dat a tak ......

no to je docela rozumne ale...no neviem...trebars......je to dobry napad...... :) a bolo by super keby sa skončila ta naša kolisavost vykonov

sak hej lenze mis a tu asi nikdy nezideme vsetci takze to mozne asi nebude

ved t je to o ÄŤom som nechcel hovorit.....ale sak nevadi...staÄŤi sa snaĹľit a ked boh daaa...

Sak jasne no nehajme sa prekvapit mozno uz zajtra budeme prvy :) a mozno aj posledny :(

presne tak..je to nevyspitatelne......ale my by sme si to zaslužili nemysliš???
222 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG