Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Scorpions

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

treba aj vysledky aby solil prachy :D ........... ako si na tom s bannermi????

počkej tejden pak ti řeknu...

Dneska střed nebylo to zlý,akorát Robry netipoval tak ať je to dneska lepší...

androj píše:poÄŤkej tejden pak ti Ĺ™eknu...
tyzden no oki ........ dufam ze potom nepovies ze ich nemas :lol: :lol:

androj píše:Dneska stĹ™ed nebylo to zlĂ˝,akorát Robry netipoval tak aĹĄ je to dneska lepší...
no mas pravdu nebolo to zlé, ale mohlo to byť aj lepšie :D ........ a aj ja dufam ze dnes to bude lepsie :cool: ............... a hlavne zajtra, lebo mozme vela ziskat ale aj stratit :cry: ........ a ved tu chodime len mi dvaja na toto forum to co za system :twisted: ,,, chodievajte tu aj ostatny a aj nieco napiset :modlenie:

takze mam jeden ciel ........ dufam ze ktomu pomozete ..... a to taky ze musime skoncit pred eagles :) ......... a co mozno najvyssie ....... sice zakladna caste uz skonci teraz a dalej neviem ale tak dnes sa posnazte a nezabudnite este na jeden zapas COL-CGY tam chyba .......... ale asi na to nepridete ked sem nechodite :x

podla mojich vypoctov sme pred eagles ......... thanks ........ vlastne vcera tipoval len robry a ja :x .......mohli sme byt este lepsi 8)

No je to hroznĂ˝ jakej sem GM!!! :oops:
Uvidíme sezóna dedopadla na to,že sme nováčci špatně...

heeheh este ich nemas vsak???? :D .......... no tak ja tipujem uz 4 roky minimalne a mam stratu tak cca 18 000 SK , to nieje az tak zle bola az 23 000 sk strata ale na zaciatku tohto roka sa mi nejako darilo tak sa znizila 8) ......... no sezona nedopadla zle ale cakal som viac sa musim priznat ........ ale na prvu sezonu to bolo dobré, keď sme "novacikovia" :cool:

Já vyhraju 1 z 5 takže malinko minus... :cool:

no ved ale to nieje az take zleee :cool: ..... ja na istotu tipovat neviem a najradsej tipujem prekvapenia alebo šlágre kola a tak .... a kurz sa mi paci iba taky ktory je nad 2,00 8) a potom to tak aj vypada ze nic nevyhram skoro :D

Mě největší tutovky dycky nevyjdou-poprvé sázím na MU a ono PORT-MU-2-1...no nic a to co si řikam,že nevyjde tak většinou vyjde...
Hodně štěstí s týmem... :cool:

tak to mas celkom slusne :lol: .......... a ta posledna veta to co ma byt?

SkuteÄŤnost-novej GM!!!!!!!!!!!!!!!!
A teď co nejlepší Play-off

hehe este som neprijal post GM :lol:

To máš blbí už ať je to tam...
HOLA HOLA HOLA SKVÄšLEJ BANNER VOLĂ
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS