Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Scorpions

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

tak ste zaregistrovany, vsetci clenovia si dajte do podpisu aspon nazov timu textovy a zvolte si GM ktory bude vas tim zastupovat a robit oficialne stanoviska aj pri vymene tiperov takze volte takeho kto sa o to naozaj postara inak mozete v podstate stratit hlas pri hlasovani. inak vas vitam a prajem vela stastia ;) farbu som vam vybral taku do oranzova ale tmavsiu ako FB tak hadam to bude prehladne :)

tak dakujeme .......... a tesime sa na tipovanie inak GM je Robry

aj ja vas vitam a dufam ze sa vam bude darit .
PS : len pre zaujimavost viem ze je do toho daleko ale do akej konferencii ich date?

VĂ­tam novy tim SCORPIONS dufam ze prispejete do zaujimavych bojov o popredne priecky , aj ked ako sme sa presvedcili zaujimave boje sa odohravaju nielen na poprednych prieckach .Tak teda Vitajte a vela stastia

Ďakujeme za úvitanie, ale aj tak potrebujeme ešte štvrtého člena do nášho tímu, takže kto má záujem nech mi napíše súkromnú správu.
Tak sem asi nejzkušenÄ›jší tak vše dobrĂ˝ do tipovánĂ­ aĹĄ sme aspoĹ
[quote="androj"]Tak sem asi nejzkušenÄ›jší tak vše dobrĂ˝ do tipovánĂ­ aĹĄ sme aspoĹ

Tak vidím,že tým tipuje celkem dobře,příště nemusíme hrát o udržení!!! :cool:

POKUD TO NIKOMU NEBUDE VADIT TAK ZAÄŚNU VYJEDNĂ

...

ta mohli by ste si urobyt tie banery ..
marek85 píše:ta mohli by ste si urobyt tie banery ..
To řikal GM,že %nákýmá uvidíme... :?:

[quote="androj"]POKUD TO NIKOMU NEBUDE VADIT TAK ZAÄŚNU VYJEDNĂ

Oznamuju,že se stávam GM týmu Scorpions :cool:
Netipujem špatnš,ale kdyby ostatní z týmu sem víc chodili,tak by se tým moh eště zlepšit...

to si sa akoze sam vyhlasil? :lol: :lol: :lol: :lol: .

to mu odkazal prezident klubu,nech sa vyhlasi,nechapes :P

canesman píše:to mu odkazal prezident klubu,nech sa vyhlasi,nechapes :P
a kto je prezident klubu?

no to je clovek,ktory riadi klub :lol:

ako povies :lol: .

androj píše:Oznamuju,Ĺľe se stávam GM tĂ˝mu Scorpions :cool:
Netipujem špatnš,ale kdyby ostatní z týmu sem víc chodili,tak by se tým moh eště zlepšit...

no tak ja tu chodim kazdy den ale ked nik tu nic nenapise tak to potom tak aj vyzera

Tak tu dycky něco nech a já odpovim...ťe ď bych se chtěl postarat o bannery...

androj píše:Tak tu dycky nÄ›co nech a já odpovim...ĹĄe ÄŹ bych se chtÄ›l postarat o bannery...
no ak chces tak mozes ..... sice si GM tak by si mal :D .... inak ak budes davat cisla ku menam tak chcem 27 alebo 56 alebo 9 :D ale nie daj mi tam cislo 9 ak budes davat aj cisla ........... dakujem

androj píše:Tak tu dycky nÄ›co nech a já odpovim...ĹĄe ÄŹ bych se chtÄ›l postarat o bannery...
pisal si to v pondelok, teraz je stvrtok vecer a tim bannery stale nema :lol:

androj ako si na tom s tymi bannermi ??? ..............

:!: :!: :!: :!: chcem len podotknut ze sme boli uz aj prvy a teraz sme 7 prepadavame sa .......... ide to dole vodou ale dufam ze sa vschopite aj ja a ze skoncime aspon 2. v nasej tabulke :D ........

TO jo a příští rok tabulka o titul...a pak... :D
Helejte Bill Gates se nás rozhod sponzorovat tak uvidíme možná začne solit prachy!!!
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS