Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FAMIGLIA CORLEONE

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

:lol2: :lol2: co to asi znamena?:-D
The Thrasher píše:
kanter píše:Čo by si na to povedal TT, keby sme s DIDIM prestúpili k tebe :?:
Hehe, když jsem nabízel, neměls zájem. Teď bohužel nemám zájem já...je mi líto. Už máme na 98% plno, a kdyby ne, tak DIDI má přednost, řekl si dřív :-)
Ako chceš, ale potom náhodou nepíš, keď budeš niekoho chcieť :)
medik911 píše::lol2: :lol2: co to asi znamena?:-D
To znamená, že to nebudu komentovat...co by to asi mohlo znamenat :lol2: :lol2: :lol2:
kanter píše:
The Thrasher píše:
kanter píše:Čo by si na to povedal TT, keby sme s DIDIM prestúpili k tebe :?:
Hehe, když jsem nabízel, neměls zájem. Teď bohužel nemám zájem já...je mi líto. Už máme na 98% plno, a kdyby ne, tak DIDI má přednost, řekl si dřív :-)
Ako chceš, ale potom náhodou nepíš, keď budeš niekoho chcieť :)
TT toto si spravil osudovú chybu, kanter ti to natre, lebo si ho nezobral, nemal si si s ním začínať. :frajer2:
yzy19 píše:TT toto si spravil osudovú chybu, kanter ti to natre, lebo si ho nezobral, nemal si si s ním začínať. :frajer2:
To si řekneme po příští sezoně Obrázek
hmmm.ja viem co znamena to nekomentovanie:-D :!: :wink: :roll: :cool: :good: :good:
Pozerám TT že tu máš zvýšený záujem o tím :D Priam pretlak.
To jsem ani nečekal xD
V pondělí oznámím kompletní sestavu týmu!!!

ObrázekObrázekObrázek
TT,yzy,kanter,xmen? :lol3:
medik911 píše:TT,yzy,kanter,xmen? :lol3:
:lol3: :lol3: Zapomeň :lol3: :lol3:
Asi by to bylo lepší než TT,NY Kindy,Dawyd,cheatař, ale to fakt ne :-D
tak nic ;-D ale skusil som to :)
tak ale yzy a kanter, dva rookiova 1.najlepší (kanter) a 2.najlepší rookie (yzy) to neni zlé :D
yzy19 píše:tak ale yzy a kanter, dva rookiova 1.najlepší (kanter) a 2.najlepší rookie (yzy) to neni zlé :D
yzy :good: :good: :good: , ty pôjdeš do Golden´s ak nám ho povolia :)
Tak lidi, sestava pro příští sezónu:
Jako hrající GM, a stabilní hráč týmu, i když žádná velká opora - THE THRASHER!!! :lol3:

Dalším hráčem, respektive hráčkou je FREDDIE92!!! :)

Třetím členem týmu je .......... BLUESMAN!!!

A nakonec, jak by řekl angličan "The last but not the least", nováček, od kterého očekávám velké věci -> -> -> -> KISIN!!!
:roll: :good: :frajer2: tak drzim palce :) dievca a mafianka:-D :lol3: :fucker:
medik911 píše::roll: :good: :frajer2: tak drzim palce :) dievca a mafianka:-D :lol3: :fucker:
Pokrok nezastavíš :-D
Tak at se vam v te nasledujici sezone dari o poznani lip nez za moji ery v FC :)
Ten banner je super :good: Musím číťať Krstného otca,možno sa niečo strategicky naučím :D
Identities revealed ... :lol2:
Tak fajn, som zvedavý ako nám to pôjde, zostava sa mi páči, prvý elitný spammer, kvalitný prispievateľ, dokonca máme v tíme ženu :wub: a ja. :cool:
Freddie92-Tak to by si teda fakt mala prečítať Krstného otca, alebo aspoň niečo od Puzza, aby si vedela, do čoho ideš :D
"Štvrtého" som zhltla za deň :)
A som OT :)
V naší diskusi není nikdo z týmu OT :-D Zato ostatní můžou být OT velice lehce :-D
Selly8 píše:Tak at se vam v te nasledujici sezone dari o poznani lip nez za moji ery v FC :)
Bohužel "tvoje éra" tady byla značně ovlivněná tím, že jsem neměl absolutně čas hledat jiný lidi než kluke ze školy... :-(
298 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS