Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FAMIGLIA CORLEONE

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

Tak ackoliv jsem stale bezdomovec, musim se po delsi dobe ozvat. To uz normalne neni mozne, tak krasne rozjete kolecko, ale stejne jsme to posrali. Uz chvilkama citim neco jako bezmoc, ale to bude asi tim ze v soucasnosti mam nervy na dranc. Uprimne bych si pral, kdyby ted nase vysledky byly tim co me trapi nejvic :D ALe doufam ze ve 4.kole uz to prolomime a nejake bodiky ziskame :good: Tak pojdme na to mafiani, je treba zacit palit ostryma :lol2:
Teď už konečně zaberem, to pujde hoši! FC JEDEE! :-D
Tak panove sorac, nejak jsem si neuvedomil ze v Cechach je uz o hodinu vic :oops: :roll: takze prrvni zapas se mi zrejme pocitat nebude
Oj tak sleduju vcerejsi vysledky a byli jsme nejlepsi :cool: jak rika dr.Zoidberg...hoorayyyy :D Pekny posun z 9. mistecka na bronzove, jen aby jsme ten zaver klasicky nepotento... Jinak ti Chorche's me uz teda pekne lezou na nervy :D taky by jednou mohli skoncit za nama :lol2:
Taky mě štvou :-D
Merry Xmas Everybody!!
tak dneska z moji strany katastrofa, malem shotout, trefil jsem 2 zapasy a co jsem se tak dival na ostatni cleny naseho tymu tak je to podobne, jen TT trefil tusim 5 zapasu :thumbsup: takze nas ceka asi pekny propad do rici
tak uz bydlim, ale jsem zatim bez netu, tak snad budu aspon schopny v praci natipovat :D
Já sem taky přechodně bez netu, takže tipuju přes mobila...zase :-D
Ale nemělo by to bejt na dlouho... :)
Ale horší je, že nemůžu sledovat jestli všichni tipovali a kdyžtak připomenout...
Obrázek :smile03:
Sorry lidi, poslední 2 dny sem úplně zapomnel natipovat :(
Tak panove konecne, po mesici a pul mam znova net tak se tomu muzu opet naplno venovat :clap: Snad se moje i celkove nase vykony zlepsi a pujdeme nahoru :good: ono za posledni 2 dny trefit z 15ti zapasu 1 je uz secsakramentske umeni :roll:
Tak nevim jak dlouho uz ji mame, ale vsiml jsem si ze mame novou ikonku... a vypada to ze zatim nosi stesti, jestli jsem dobre pocital tak jsme vrabcaky postrileli i v odvete, ale jisty si nejsem, nejak jsem nenasel tipy minesoty a z naseho tymu jsem nasel jen tipy svoje a Thrasherovy :sad2: :lol2: Takze bud jsem slepy anebo rozhodci v zapase neustale vylucoval :lol:
Na to že sme tipovali jen dva je to hustýý :-D :-D :-D
Tak dnes jsem byl naprosto zoufaly a naflakal 6 remiz bohuzel byla jen 1 :bitka3: Asi zacnu tipovat kuzelky nebo kulicky :lol2:
:-D Vydrž :-D
The Thrasher píše::-D Vydrž :-D
Ale jo, snad to prekonam :lol: Co jsem tak porovnaval tabulku jednotlivcu a tymu tak na to jak bidni jsme individualne tak mame jako tym relativne dost bodu :cool:
PS co je stema dvema??? cheatar zostra zacal, ale posledni dobou tipuje jak Kindy, takze vubec :beee: s takovou to vidim ze v letosni sezone uhrajem krasnych 0 bodou :x :D
Já je v pondělí ve škole srovnám, to si piš :-D
The Thrasher píše:Já je v pondělí ve škole srovnám, to si piš :-D
Asi si je srovnal malo, dneska zase nenatipovali :x :lol2: A kdyz se k tomu prida muj uctyhodny vykon 1 trefa z 8mi zapasu tak to z toho asi body nebudou. A to uz sem si zacinal myslet ze bysme nejaky ten cestny bodik mohli v tomhle kole ziskat, ale uz je to asi v riti :thumbsdown: Svet se sice nezbori, ale je to skoda a ostuda, takovou bilanci se muzeme chlubit asi jenom my :lol2:
Ber to z tý lepší stránky...zase jsme originální :lol:
Ale serou mě, to jako jo...kdyby aspoň nenatipoval každej v jinej den, ale oni pokaždý nenatipujou oba v jeden den, ideálně když je tam hodně zápasů...to je na zabití...
Tj my originalitou primo hyrime :lol2: ale nestacim se divit, ze bysme i tak uhrali s chorchakama bod :-O Jinak je skoda ze jsem nenaflakal remizy jak predevcirem to by byla jasna vyhra :D
To je normální...když je nedáš, sou, když dáš, nejsou...nic novýho :evil:
Skoda chlapi ze jste natipovali pozde, mohli jsme vyhrat... Uz jsme posledni, ale ztrata na 5.misto jeste neni velika, chce to zamakat, mit stesti na soupere a treba se k nejakemu tomu bodiku dopracujeme :wink:
Tak tu mame panove posledni kolo, jde nam sice o :ho*no: a sezona je v :v_hajzli: ale chtelo by to na zaver ukazat, ze taky umime :D Kdyz teda chcem ale zatim se nam moc nechtelo :lol2:
Pekny vykon selly :good: .Na to,ze ta ostatni v time nechali v stichu.Ja byt na tvojom mieste by som v takom time nezostal.
298 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES