Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FAMIGLIA CORLEONE

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

kajo: Já se mu taky divím, abych řekl pravdu :-D
Ale když jsem mu nabídl ať klidně jde, tak nechtěl :-)
A toho si vážím :-)
diky kajo :oslava: no tohle kolo jeste nejak doklepu, zkusim nasbirat nejake bodiky do individualky a pak se uvidi... Co se tyka odchodu, mel jsem nejake nabidky, ale uz behem 2. a 3. kola a to bylo moc brzy na to odchazet. No a ke konci 4.kola kdy uz bylo temer jasne ze do PO nepostoupime a Thrasher mi napsal, ze klidne muzu odejit, tak se mi uz nikdo neozval :D Asi se dostaly na verejnost zpravy o me loajalnosti k FC :lol2:
Stale si myslim,ze si ta niekto na PO vyberie,teda ak mas ty zaujem.

Zase ta loajalnost je v dnesnej dobe dost zriedkava a o to viac sa ceni. :smile03:
TT to je vsetko pekne, ale namiesto toho aby si riesil skutocnych, nie "interaktivnych" tiperov tak si to mal viac menej na haku, aj ked casu na ich ziskanie bolo viac ako dost, :thumbsdown: neviem, aspon ja som mal taky pocit..ak tak treba to dohrat so ctou, ale ked vidim, ze uz nenatipujes ani ty samotny :thumbsdown: ten nazov timu, zrejme nepadol na urodnu pôdu, respect zostal zrejme v Taliansku :D
Abych řekl pravdu, tak nemít přístup na net jin de než ve škole bylo dost limitující. To se teď mění. Teď začne éra FC 8-)
The Thrasher píše:Abych řekl pravdu, tak nemít přístup na net jin de než ve škole bylo dost limitující. To se teď mění. Teď začne éra FC 8-)
ted jako kdy?Teď ješte v tejto sezone,nebo teď v té další?Veď opäť ste v tom včera Sellyho nechali samého, nikto z vás dalších netipoval ,čiže žiadna zmena. :thumbsdown: Ono číta sa to dobre, keby aj váš tím znovu začal fungovať ako má a začali ste pravidelne tipovať, to by kvalite tipovačky v KTL len prospelo ,ide o to aby to neostalo len u rečí, ale aby ich následovali aj skutky.
milos76 píše:
The Thrasher píše:Abych řekl pravdu, tak nemít přístup na net jin de než ve škole bylo dost limitující. To se teď mění. Teď začne éra FC 8-)
ted jako kdy?Teď ješte v tejto sezone,nebo teď v té další?Veď opäť ste v tom včera Sellyho nechali samého, nikto z vás dalších netipoval ,čiže žiadna zmena. :thumbsdown: Ono číta sa to dobre, keby aj váš tím znovu začal fungovať ako má a začali ste pravidelne tipovať, to by kvalite tipovačky v KTL len prospelo ,ide o to aby to neostalo len u rečí, ale aby ich následovali aj skutky.
Tím jsem myslel od příští sezóny. V téhle sezóně už nemá cenu něco dohánět... :cinka:
Posledni dobou mam cold streak jak svina :thumbsdown: Jedina vyhoda je ta, ze jako tym jsme stejne v riti, takze to tak neboli...
Selly8 píše:Posledni dobou mam cold streak jak svina :thumbsdown: Jedina vyhoda je ta, ze jako tym jsme stejne v riti, takze to tak neboli...
Neboj, v PO se zase rozjedeš :-)
The Thrasher píše:Neboj, v PO se zase rozjedeš :-)
Vy ste postupili? :shock:
Ne, ale nevěřím tomu že Sellyho nikdo nechtěl, určitě si ho někdo nadraftoval :-)
The Thrasher píše:Ne, ale nevěřím tomu že Sellyho nikdo nechtěl, určitě si ho někdo nadraftoval :-)
ale draft sa nekona nakoniec :)
švolco píše:
The Thrasher píše:Ne, ale nevěřím tomu že Sellyho nikdo nechtěl, určitě si ho někdo nadraftoval :-)
ale draft sa nekona nakoniec :)
Jakto? :-)
The Thrasher píše:
švolco píše:
The Thrasher píše:Ne, ale nevěřím tomu že Sellyho nikdo nechtěl, určitě si ho někdo nadraftoval :-)
ale draft sa nekona nakoniec :)
Jakto? :-)

http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=3 ... 47#p163947
malo prihlásených tipérov.
Od příští sezóny se chystá Famiglia s kompletně změněnou sestavou, zůstávám jen já. My vám ještě ukážeme, co je to mafie!!
Obrázek
The Thrasher píše:Od příští sezóny se chystá Famiglia s kompletně změněnou sestavou, zůstávám jen já. My vám ještě ukážeme, co je to mafie!!
Obrázek
No som zvedavý na zostavu :wink: .Koho sa ti Thrasher podarilo presvedčiť, aby sa venoval okrem zápasov aj výpalníctvu a dalším mafiánskym praktikám. :D V každom prípade dúfam, že ste sa z minulosti poučili a popri vedlejšáku(či vedlejšák sú zápasy a hlavná činnosť praktiky mafie? :D ) vám zostane čas aj na zápasy a budete nastupovať v kompletnej zostave. :good:Porážať tím kde nastúpi 1 či 2 hráči na zápas,není taká sranda. :wink:
Neboj se. Od příští sezóny se nás budete bát :twisted: :frajer2: :D :oslava:
no to som aj ja zvedavy na tu zostavu, budes pod drobnohladom :D lebo dalsi user(i) typu NY Kindy tu nemaju co robit...
Neboj se, přivedu jedině uživatele typu ixo :lol2: :lol2: :lol2: :roll: :wink:
Doufam ze se FC bude v dalsi sezone darit podstatne lepe :D Budu vas sledovat jako pod drobnoledem takze ocekavam top vykony :thumbsup: :frajer2: :oslava:
Už se chystá poslední přestup, a napovím že to bude velký návrat, pokud to vyjde. Jedná se o hráče který už pod mým vedením působil, ne ve Famiglii, ale působil :-D

To znamená, že už jsme 3.
zeby badhed? :roll:
Čo by si na to povedal TT, keby sme s DIDIM prestúpili k tebe :?:
medik911 píše:zeby badhed? :roll:
Bez komentáře :-P
kanter píše:Čo by si na to povedal TT, keby sme s DIDIM prestúpili k tebe :?:
Hehe, když jsem nabízel, neměls zájem. Teď bohužel nemám zájem já...je mi líto. Už máme na 98% plno, a kdyby ne, tak DIDI má přednost, řekl si dřív :-)
298 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS