Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Free Tipers

Tu sú uložené tabuľky KTL a dôležité témy, ktoré je treba archivovať. V žiadnom prípade nemazať!!!

napis marosovi on pojde urciteaj lukas
Asi budu tipovat někde na serverech a něco vyhraju, když mě nikdo nechce :cool:
sak si napisal ze uz ste v time 2
A to můžeme hrát ve dvou jo? :lol2: Což o to, já bych nebyl proti, klidně budu tipovat dvakrát :frajer2:
nac stresovat :roll: do zaciatku sutaze este hoodne daleko, dost casu na prilakanie tiperov do svojho timu...inak gogo by mal byt tusim volny..co tak zostava ala nhlpro? :D jj Pali, to uz asi nemusis :D
Cepi, neprovokuj :P
cepi píše:inak gogo by mal byt tusim volny.. :D
Já tuším,že už volný není...... :pleaseantry: :angel: :dance:
Baffy píše:
cepi píše:inak gogo by mal byt tusim volny.. :D
Já tuším,že už volný není...... :pleaseantry: :angel: :dance:
baffyk zrejme ide v slapajach GM Tampy Bay :lol2: bere vsetko co je volne :lol: ale kvalitne.. :smile03:
cepi píše:baffyk zrejme ide v slapajach GM Tampy Bay :lol2: bere vsetko co je volne :lol: ale kvalitne.. :smile03:
Cepiku,takhle to nebylo,to s gogem,prakticky začalo už dávno v minulé sezóně......... :smile03:
to nemeni nic na veci, ze Vasa zostava vyzera byt dosti kvalitna :roll:

:backtotopic:

volni tipovaciuchtivi useri hlasit se, resp. vytvarat vlastne timy..3 minimum, 4 maximum :)
cepi píše:to nemeni nic na veci, ze Vasa zostava vyzera byt dosti kvalitna :roll:

:backtotopic:

volni tipovaciuchtivi useri hlasit se, resp. vytvarat vlastne timy..3 minimum, 4 maximum :)
A propóóóó s Phillym sháníme dost kvalitního tipera. Snad přemluvím Mekeho, to byste viděli, zač je toho loket :P
medik911 píše:napis marosovi on pojde urciteaj lukas
Ja už som u Spiders. :cool:
Blue Angels maju dve volne miesta v time tak sa hlaste :twisted:
Nebudeme to hrotit ... raději se budu věnovat eshopu a budu přispívat do tohoto fóra ... na tipování nebude už tolik času.
som volny zasa ak ma niekto bude chciet SS

p.s. som taky dobry, ako Majo Hossa na mojom avatare :cinka: :smile03:
Tak opet som volňy hrac tak ak ma niekto zaujem tak piste :D
Rozhodol som sa po dlhšom uvažovaní, že "tipérske korčule" ešte na klinec nezavesím a budem pokračovať v tipovaní NHL.Takže ak niektorý GM bude mať záujem o to, aby som tipoval za ich tým, tak nech mi napíše SS. :frajer2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS