Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Free Tipers

Tu sú uložené tabuľky KTL a dôležité témy, ktoré je treba archivovať. V žiadnom prípade nemazať!!!

som proti. Devils uz mame. Bolo by blbe mat podobne nazvy timov. To ako keby mas v NHL Blue Jackets a Green Jackets. :D
no mozu mat aj ini nazov ja som len dal napad loga
arek píše:som proti. Devils uz mame. Bolo by blbe mat podobne nazvy timov. To ako keby mas v NHL Blue Jackets a Green Jackets. :D
A takisto aj FIRE birds :roll:
arek píše:To ako keby mas v NHL Blue Jackets a Green Jackets. :D
A v MLB maju aj Red Sox a aj White Sox :frajer2: a nemaju s tym problem :D
Nech sa pre mna za mna volaju aj Ice Catz :lol:
:backtotopic:
kto by mal zaujem za nas tipovat, nech mi napise pm... 8)
skus napisat cibulovi..on je free teraz
som tieš VOĽNÝ TIPÉR
Kto chce ist hrat za EI? Mame jedno volne miesto.
Podmienky:
1. Pravidelne tipovat
2. Komunikativny z ostatnymi clenmi timu.
3. Zapaleny pre tim a tipovanie.

Edit: Uz nehladam nikoho
nazdar hladam team..:D no1 v drafte:D iba 15rokov velka nadej:D
Od začátku 5. kola hledám nové tipéry, beru kohokoliv, mám ale podmínky: pravidelně tipovat, mít o soutěž zájem a přispvat do topicu našeho týmu příspěvky. Takže kdo si nechce ujít skvělé tipování v našem týmu, ať se mi ohlásí prostřednictvím ss nebo icq.
Maky_MetalKickYourAS píše:nazdar hladam team..:D no1 v drafte:D iba 15rokov velka nadej:D

JJ, mlady, perspektivny :lol2: poviem nasmu majitelovi, nech ta zapise do zoznamu buducich nadeji, momentalne vsetko obsadene :good:
Zatial budeme sledovat tvoje vykony a nieje vylucene, ze v buducnosti sa mozes predstavit v jednom z najrenomovanejsich tímov KTLky :frajer2:
momentalne som na 1.kolo zapisany v momentalne najlepšom teame Spiders:P a som spokojny:) iba by to trosku chcelo rozbehnut v diskusii:) Ale cenim si zaujem:D :frajer2: :D
Hledam posledniho tipera do noveho tymu ktery jiz brzy vznikne. Jedina podminka je pravidelne tipovat. Zajemci piste ss
Maky_MetalKickYourAS píše:momentalne som na 1.kolo zapisany v momentalne najlepšom teame Spiders:P a som spokojny:) iba by to trosku chcelo rozbehnut v diskusii:) Ale cenim si zaujem:D :frajer2: :D
Rozbehnut v diskusii :D nesmies sa tomu cudovat, jak Chestet tak aj Fear sa vypracovali na obrovske hviezdy, Chester je teraz obrovska osobnost celej Ktlky a baby mu lezia pri nohach, pije najluxusnejsie pitivo :wink: prespava v 4 hviezdickovych hoteloch, vzdy s inou babou :D no a Milos , páni :D ked aj tomu stupne slava do hlavy, nevim nevim :D no a ja zarabam 40% z celeho nasho rozpoctu :D
Army men hladaju tipera,ktory bude pravidelne tipovat.Zaujemcovia hlaste sa.
Taktiež som VOLNÝ TIPÉR :cool:
no tak po skonceni kola george odchadza z timu takze tim mighty bulls hlada noveho clena timu tak kto ma zaujem nech mi napise pm
HLEDÁM SPOLEHLIVÉHO TIPERA KTERÝ BUDE TIPOVAT NA KAŽDÝ ZÁPAS, tak jestli někdo tady takový je tak at mi napíše pm.
PS: BERU I NOVÁČKY!!
Tym Famiglia Corleone hleda jednoho clena. Jedina podminka je pravidelne tipovani, jinak beru kohokoliv
Zajemci piste pm
BigPete je free tiper!!
Som k dispozícii keby mal niekto záujem. :twisted:
Tož já bych si i zatipoval... zvláště, pokud jde o NHL. Někteří mě znají a kdo mě nezná, ten mě pozná.
Reference? ... Minulý rok v tipovačce na NHLpro jsem byl po dvou měsících na stupních vítězů, bohužel jakožto tehdejší člen týmu NHLpro jsem nemohl nic vyhrát, takže jsem dal čas něčemu jinému.

Pokud bych se někomu hodil do týmu, stačí napsat :roll:
hej vy 4 co hladate tim sak vitvorte spolu ne??? napr napis pavel N. ty napis lukaosvi marosovi a este dakomu kto zhana a mozete byt tim
medik911 píše:hej vy 4 co hladate tim sak vitvorte spolu ne??? napr napis pavel N. ty napis lukaosvi marosovi a este dakomu kto zhana a mozete byt tim
Zase tak důležitý to není ... já bych tipoval, ale není čas to zajišťovat :thumbsup:
Tak lidi, už jsme v týmu já a Philly ... potřebujeme ještě dva, ale nějaký schopný, né náhodný tipery 8)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS