Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ALL-STAR

Tu sú uložené tabuľky KTL a dôležité témy, ktoré je treba archivovať. V žiadnom prípade nemazať!!!

ja len 50% zatial :x
Výhra bude naše :wink: Zatím jsem koukal a vyšly mi tři zápasy, snad k nim ještě něco přibyde. Doufám, že to nezmrví plichty :oslava:
Podme chlapi musime ty antitalenty dorazit :box: :yes: :cool:
vidim, ze to tu zije jedine "vychodom" :oslava:
cepi píše:vidim, ze to tu zije jedine "vychodom" :oslava:
Protože za západ mluví činy :!: :yes:
presne ako napisal boss :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

docela debakel chlapci z dalekeho vychodu :razzi:

:oslava:
a boss valcuje dalej :poklona2:

nejake to SUVcko ako najuzitocnejsiemu tiperovi zapasu All-Star ti dovezu coskoro :D
Na 19 bodov rozdiel to uz ano :razzi: :razzi: takyto priebeh som urcite necakal,hehe s janikom sme si tu uz ratali vcera nuly a dnes krasny to vysledok 11 bodov rovnako ako cepicek,najlepsi to hrac vychodu.Super natipoval najma boss takze velka gratulacia :good: Takze konecne sa naplno ukazala sila zapadu a dufam uz ze je jasne ktora konferencia je lepsia a viac nabita :cool:
Co se da delat, ale muze za to JoeS, ktery po prvni tretine vykrikoval to je nase, z pet flasek vylil jontaky a napumpoval tam rum, Cepi jisty si nasim vitezstvim to odsouhlasil, navic jsme si o prestavce lehce poradili se zbytkem zasob :lol: a pak uz na hokej nemel nikdo ani pomysleni :D
krasny timovy vykon, boli sme o triedu lepsi :clap:
no jo, netrafili sme spravnu hladinu alkoholu v krvi... :oops:

ale aspon som dostal svojej povesti vdaka ktorej som bol nominovany a zapisal som najmenej bodov zo vsetkych :D
JoeS. Teba uz za asistenta nechcem mat :beee: :lol2: ten nadmerny prijem :oslava: tekutin nas dorazil :oslava: dokonca nas po zaverecnom klaksone museli usporiadatelia vynasat na nosidlach, tak sme dopadli :oslava:
hehe, super aliby, co poviete pani :clap:
No to je strašný :cry2: taková nakládačka :thumbsdown2: co jsme dostali !! To by jsem rád věděl kdo za to může ?? :bitka2: Chyběla nám absolutně souhra,zápaďáci taktizovali jak při finále play off :32: no a taky náš GM si to může jít hodit ... viděl jsem jak spí za brankou :sleep2: ty vole Cepi příště tu výhru medvědů tak neoslavuj... :hufi:
Gratulace všem zápaďákům :pleaseantry: ....počkejte příště :butt:
Pánové, všem díky za krásný zážitek při All-Star Game KTL :champions: Doufám, že nebudu příští rok chybět a opět se setkám s těmi nejlepšími. :ejha: Zároveň mě velmi těší, že jsem ukázal, že nejsem v týmu jenom do počtu, stejně jako u Čičinek a že doufám naplňuji alespoň přinejmenším očekávání, proč jsem byl před sezónou osloven a angažován. :cool: Navíc díky všem svým spoluhráčům. :smile03:
A nyní opět koncentrace na KTL, protože nejdůležitější je vítězství v celé sezóně :groupwave: :winner1:
pekne pekne, zverenci moji :D ....ale som inak skoro objavil tuto temu :oops: .... tusil som, ze eagles skoncia s vypraskom, proste, je to jasne, na nas nemaju, to uz nemoze byt nahoda :D
no pekne sme im nalozili :cool:
:lol: :lol: kokso DR vam pekne rozkopali ri*e :lol2: :lol2:
aspon uz mam 2-1 na vitazstva v all stars game , len prvy krat este za vychod mi to nevyslo :D proste presun na zapad bol naj :lol:

a ukazalo sa ze FB a IC su top timy
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES