Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ako som tvoril svoj KTL team alias jak se budze volac?

Tu sú uložené tabuľky KTL a dôležité témy, ktoré je treba archivovať. V žiadnom prípade nemazať!!!

Taky přidám :-D
Vezmeme to postupně.

Nejprve to byli Tippers of the Dark Side. To byl v té době výplod dětské fantazie, a hlavně inspirace u Star Wars (Ovšem obliba SW mi zůstala) :-D
Obrázek

Když se mi ten název přestal líbit (Jo, stupidní důvod ke zrušení týmu...) přenechal jsem ho jinému majiteli, a založil Army Men. V té době jsem doslova hltal válečný filmy, a naprosto dokonalá mi přišla herní série Army Men s plastovými vojáčky v hlavní roli. Tenhle tým už byl v podstatě profesdionální, a konkurenceschopný, mezi největší celebrity v něm působící zařazuji Mr. Perfecta a Excelenta :-D Bohužel jsem neměl na Army Men čas, vedení jsem přenechal Badhedovi a ten nechal tým zaniknout...Teď se ovšem vracíme v plné síle 8-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek

V současné době vedu tým Famiglia Corleone. Založit nový tým jsem se rozhodl v době, kdy jsem si myslel že už budu mít doma natrvalo net. Rozhodoval jsem se mezi několika názvy, z nichž nakonec zvítězili Puzovi Corleonovci :-) . (Do teď je mi docela líto že jsem si ani nevzpomněl na Army Meny a možnost je obnovit :-( Vzhledem k tomu žýe jsem krátce po začátku soutěže přišel o domácí přístup k netu, tým neměl od začátku nárok na větší úspěch...
Obrázek
Tým Spiders vznikl na základě toho že bylo v každém týmu plno a tak mi bylo nabídnuto od komise tuším od janika založit nový tým.
Byli jsme 4 tipeři kteří nemohli sehnat volné místo v žádném týmu,byl to milos76,BigPete a coloradcan který věrně hají barvy Spiders až do ted. :)

A proč název "Spiders"? Byl jsem inspirovaný filmem Spiderman, který se mi v té době hodně líbil... :D
název Spiders mi přišel takový dynamický, a to se mi líbilo a ještě líbí. :D
nazov blue angels napadol jednemu z prvych clenov BA kelemantia :) . Je to odvodene tusim od skupiny modrych albatrosov, ktori robia rozne exhibicne predstavenia a kelemu sa asi pacia :D , tiez sa volaju Blue Angels :yes:
je nutne vysvetlovat steelers B ? :lol2:
Fortune píše:je nutne vysvetlovat steelers B ? :lol2:
jj, vůbec mě nenapadá jak to vzniklo :sad2: :sad2: :lol3:
.:Mike:. píše: Byli jsme 4 tipeři kteří nemohli sehnat volné místo v žádném týmu,byl to milos76,BigPete a coloradcan který věrně hají barvy Spiders až do ted. :)

A proč název "Spiders"? Byl jsem inspirovaný filmem Spiderman, který se mi v té době hodně líbil... :D
název Spiders mi přišel takový dynamický, a to se mi líbilo a ještě líbí. :D
Z môjho pohladu to bolo trochu ináč.Ja som hladal zmenu a novú motiváciu v tom čase, (dnes si myslím ,že to bol logický krok a aj tie dalšie ked som menil tímy ako ponožky :D aby som odkukal prácu GM a získal skúsenosti pred založením nového tímu :smile03: ) a mal som aj iné ponuky ale projekt nového tímu ma zaujal a ked dostal meno po mojom 2 najoblúbenejšom filmovom komiksovom hrdinovi z detských čias po Supermanovi Spidermanovi, bolo rozhodnuté, že do toho pôjdem. :D Tomu dresu a názvu som nemohol odolať. :D

Ked som sa rozhodol že založím nový tím tak som premýšlal ako ho nazvať a napadali ma viaceré viac či menej, dobre znejúce názvy a spomenul som si na čas, ked som tipoval za tím, pomenovaný po Spidermanovi a rozhodol sa pomenovať nový tím, po mojom najoblúbenejšom seriálovom hrdinovi z mladších čias Supermanovi(najviac sa mi páčilo seriálové stvárnenie Deanom Cainom).Ked už som sa rozhodol, že to bude po nom, tak som premýšlal nad názvom a napadlo ma, že lepšie ako Superman či nejak inak sklonovaný názov tohto mena, by mohlo znieť Kent ,čo bolo jeho civilné meno Clark Kent.Okrem toho som si hovoril, že ten názov bude taký neutrálny a zavádzajúci , že nie každému hned dojde čo za ním je. :D A tak si zachová určitý kus tajomnosti. :smile03: Takže Kent bol jasný a ešte to chcelo druhý názov k tomu, ktorý by tam sedel.Tak som premýšlal nad viacerými názvami a cepi mi v jednej pm poradil , že kedže je to hokejové forum, tak by to mohlo byť niečo spojené s hokejom napríklad Hockey.A to mi do toho názvu dobre zapadlo a zapáčilo sa mi to a tak vznikol Hockey Kent. :frajer2:
ja som zalozil 2 timy...prvy bol profutbal stars a bol zlozeny cisto z profutbalistov... cize tam moc o originalitu neslo... a potom po case,ked sme chceli do timu nabrat aj tiperov mimo profutbalu ma napadla myslienka premenovat tim,spolupracovali sme spolu s idefixom zalozili tim Desert Roses (skor premenovali stary tim)... a ten nazov?...ani neviem,viem,ze sme rozmyslali jedno poobedie s idefixom na icq a mna napadlo nieco s pustou... nemalo to nic s tou pesnickou od stinga,ak by ste na to narazali :) ...

pre zaujimavost stare bannery:
Obrázek

Alternatívne a mnou preferovane logo bolo:
Obrázek

Obrázek

je mi celkom luto za tymito timami, hoci nepatrili nikdy medzi najlepsie, ba dokonca ani nadpriemerne, no ale chapete,nostalgia :D ...a je mi luto aj za idefixom,skoda,ze tu uz nechodi :(
najlepsi bol tim Green Sheeps BSE :hufi: :haha: :wowo:
v tom mal prsty luis, nemylim sa? :) .... mne sa pacil aj FF Debils,zase Luisov vytvor :D
ked sme už pri tých tímoch tak spomeniem KK Hawks celkom pekny nazov boli to tiperi z kežmarku pokial dobre viem akurat sa tu dlho neohriali... no a potom by som sa velice rad dozvedel skadial pochadza naše Best Bibbers a čo presne to bibbers znamena ak mi to vie vysvetliť niekto:D
Hannu píše:ked sme už pri tých tímoch tak spomeniem KK Hawks celkom pekny nazov boli to tiperi z kežmarku pokial dobre viem akurat sa tu dlho neohriali... no a potom by som sa velice rad dozvedel skadial pochadza naše Best Bibbers a čo presne to bibbers znamena ak mi to vie vysvetliť niekto:D
bibber -> pijan, opilec, ožrala
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS