Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Evil Insiders - Evil Kent

Tu sú uložené tabuľky KTL a dôležité témy, ktoré je treba archivovať. V žiadnom prípade nemazať!!!

WildCelt píše:Open sa musi v hrobe obraciat
ale co Dado, ten sa uz musel prekrutit na 2x
WildCelt píše:Open sa musi v hrobe obraciat
nastastie len vo virtualnom :? :D
Dean nemá žiadny nárok na EI, nakoľko GM tohto tímu je stále martin83 a nemôže Dean len tak, z ničoho nič, prebrať kontrolu nad tímom.

Ak by bola schválená fúzia a EI zanikli, tak by Dean si nemohol prebrať tím EI, nakoľko názov tímu by odporoval pravidlám o názve a kopírovaní názvu tímu.

Ak by však nebola schválená fúzia, tak vtedy by Dean mohol prebrať tím EI, resp. zmeniť názov MB na EI.

Lenže, nie je žiadny dôvod na to, aby nebola schválená fúzia. Komisia asi veľmi rada onanuje aj nad ústrižkami Rudého Práva z čias komunizmu, keďže aj tie sú historické a tradičné. Aktuálny tím EI nemá nič, okrem názvu, spoločné s jedným z prvých tímov KTL. Ani logo nie je totožné.

Ďalšia vec je tá, že nikde v pravidlách sa nepíše o tom, že by sa nemohli tímy spájať, takže žiaľ, plačete na nesprávnom hrobe a vhodné by bolo skôr si priznať chybu, že ste na toto nemysleli a neošetrili to a nie teraz zakazovať z nejakých morálnych princípov typu "lebosatonepatrí", ktoré aj tak neboli porušené.
omg :hroza: ja uz vazne niekedy pochybujem...to vazne nemate co robit ludia??
vsetci mate pravdu, lebo na toto pravidla neexistuju :scare:
ThrashersFan píše: Ak by bola schválená fúzia a EI zanikli, tak by Dean si nemohol prebrať tím EI, nakoľko názov tímu by odporoval pravidlám o názve a kopírovaní názvu tímu.
:arrow: snáď si si domyslel, o čo ide
ThrashersFan píše: Lenže, nie je žiadny dôvod na to, aby nebola schválená fúzia. Komisia asi veľmi rada onanuje aj nad ústrižkami Rudého Práva z čias komunizmu, keďže aj tie sú historické a tradičné. Aktuálny tím EI nemá nič, okrem názvu, spoločné s jedným z prvých tímov KTL. Ani logo nie je totožné.
Onanujete tu jedine vy :arrow: Obrázek

EI nemá nič? plánovaná záchrana zahŕňa, že tím bude pod vedením jedného z členov, ktorí sa dajú považovať za symboly klubu

a čo, ťa dadúšik vyslal robiť opozíciu, keď sám sa bojí vyliezť z diery? :sarcasm:
WildCelt píše:vsetci mate pravdu, lebo na toto pravidla neexistuju :scare:
Neexistují, protože nikoho nenapadlo, že by nějakej ****** chtěl vymýšlet takovéhle věci... :)
trasher - z moralneho hladiska ziadny martin NEMA narok na EI, ako moze mat na nich pravo ked prihlasi tim len na oko a nesnazi sa prenho nic urobit :?: :?: ste uz normalni :?: to nevidite ze proste sa dohodli ze zaregistruje tim a potom mu ho prenecha len tak :?: to je proste neakceptovatelne :!:

okrem toho zabudate ze komisia ma pravo riesit vzniknutu situaciu ked nastane, nie sme profesionalna organizacia ktora by mala osetrene vsetko, to ovsem nema v podstate nikto a vela veci sa riesi az ked sa vyskytne dana situacia, zrejme nikto nepocital s tym ze niekto prihlasi tim ale necha ho tak len aby zamedzil aby sa toho timu ujal niekto kto ten tim realne chce rozbehnut :!: :!:

jedine co beriem ze sa snazis zastat je to ze si z toho isteho timu ako Dado....

ako som povedal Dado mal poziadat o uznanie timu Evil Kent a verim ze by s tym nebol problem, logo a aj nazov su fajn inak a nemuselo sa tu hrat divadlo ako sa hra... :!:
Pani, ked sem pride Dado, to bude sranda... a najma slohy... na to KTL tak lahko nezabudne... :lol2:
dado by mal teraz pohotovo prepnut na plan B, premenovat kentov na Ice Kent a snad by sa promptne nasiel niekto co by bol ochotny zachranit aj IC :modlenie:
petrik píše:dado by mal teraz pohotovo prepnut na plan B, premenovat kentov na Ice Kent a snad by sa promptne nasiel niekto co by bol ochotny zachranit aj IC :modlenie:
má to jeden háčik, Ice Cats nie sú víťazmi KTL, o tých isto nebude mať záujem :lol2:
To je prdel :cool: :rofl: Celkem souhlasim s Ivanovym prispevkem, vzdyt jde o zabavu. Dado zase nemusi vymyslet takove ptakoviny a normalne manazovat Hockey kent. No na druhou stranu je aspon sranda a oziveni viz petrikuv koment :good: :wave: Pocitam ze letosni sezona bude jeste o neco zajimavejsi nez ta predchozi :oslava:
Chalani, je to hra, obycajna hra... kruci, nerobte z toho vedu... :)
paneboze chalani, odkedy sa robia z takychto sprostosti take velke halo? :thumbsdown:
skusim byt strucny, aby som neodradil petrika od citania :D

:?: Komisia, odkedy nam vadia podobne nazvy? Preco sa zamietol vznik Evil Kent? Vadi niekomu, ze existuje Blue Angels a Blue Flyers? Vadilo niekomu este prednedavnom, ze existovali Steelers A a Steelers B? Mne teda nie. Ak to uzivatelia chcu, tak budis. Zamietal by som jedine uplne identicke nazvy alebo hanebne nazvy (napr. keby niekto chcel zalozit tim Blue Angels Fu*kers :D ) Trosku nadhladu chalani pri tom rozhodovani...

:?: Na druhej strane, odkedy tu existuju nejake cachre-machre s licenciami na predaj? Tu sa vsetci natahujete, kto komu moze predavat. Povodna idea KTL bola, ze sa tu zide partia chalanov, vytvoria sa timy a kazdy sa zabava tipovanim. Ak odisli stari useri, nahradili ich novi, s tym, ze ak bol nejaky nazov timu volny, tak ho mohli pouzit bez problemov, aby sa udrzal pri zivote a KTL mala nejaku "tradiciu". Ale nemyslim si, ze dani useri, ktori zacali ten nazov a logo pouzivat ziskali aj nejake dusevne pravo na obchodovanie s nim. Neviem si predstavit, zeby sa teraz vratili Openfire, eman alebo Matejko a vehemetne by sa zacali dozadovat o stiahnutie timu, alebo aby im bol vrateny. Pride mi to ako nonsens, napriek tomu, ze oni zakladali ten tim. Ale casy sa menia, useri sa menia, timy sa menia. Takze z tohto pohladu si ani neviem predstavit aby martin83 predaval nejaku licenciu Dadovi. Proste, ak chce tipovat s Dadom, nech ide k nemu do timu. Ak chce mat Dado tim Evil Kent, nech ho ma. A teda ak nikto nebude mat zaujem o meno a logo Evil Insiders, tak kludne si ho moze vziat tiper, ktori o ten tim bude mat zaujem.

Tolko by som k tomu povedal, ako byvaly clen Komisie. :frajer2: Odvadzate podla mna dobru pracu, ale niekedy treba udrziavat aj ten povestny odstup od problemu. :good:
a ja navrhujem stretnut sa na skype a vyriesit to v dobrom, chlapsky a nie detinsky..ale je to vobec mozne? :eek2:
Dado píše:
Ak aj napriek tomuto vsetkemu sa rozhodnete ist podla vymyslenych pravidiel a totality, oznamujem nasledovne:
:arrow: definitivny odchod z KTL
:arrow: definitivny odchod z HFka
Akože sorry, ale toto sú vyjadrenia ufňukaného 5ročného ufňukaného decka, ktorému zobralo iné dieťa lopatku na pieskovisku. :roll:


A kde máš vulgárne útoky? :roll: či myslíš to, keď som ti kontroval, keď si mi vulgárne nadal minule prvý? Tak potom fajn :cool:
nechutné, choré a už aj zdlhavé...
a tentokrat nebudu ani pravnici? ani banery?
akože sorry dado, môžme sa dohodnúť na jednom..?
skús reálne popremýšľať, či toto je z tvojej strany férový postoj? Ak tak veľmi chceš tipovať, mať svoj team a byť jeho GM, potrebuješ tieto cirkusy? Však skús vziať vec za rozumný koniec, nie zakaždým s krvavými očami bojovať a mať vždy svoju pravdu. Vezmi si MB, alebo HK a skús byť nad vecou. Budeš GM, budeš mať team a všetci budú spokojní. Ponúkam ti myslím veľmi rozumný kompromis. Tak veľmi ide o to, ako sa bude team kde budeš volať..? Ak áno založ si nový a pomenuj ho po svojom, je tak ťažké urobiť menší ústupok a netlačiť na pílu..?
Ja osobne som z toho dosť znechutený a nesmierne ma to otravuje. Má to byť v prvom rade o zábave, či nie..?
Dado píše:Are mi uz napisal, ze KTL riadi Komisia, ktora si moze robit co chce a nemusi to byt ani v pravidlach, takze povazujem celu vec za uzatvorenu.
sak ale co je na tom prekvapive? Riadime sutaz, to vam mame ustupovat alebo co? Ty tiez na svojom eurolanche webe robis co chces, admini HF tiez robia co chcu a komisia KTL ako spravca ligy tiez moze robit co sama uzna za vhodne, co je na tom nespravne?
Dado píše:Are mi uz napisal, ze KTL riadi Komisia, ktora si moze robit co chce a nemusi to byt ani v pravidlach, takze povazujem celu vec za uzatvorenu.
ak si to vzal za uzavreté, čo sa týka útokov na komisiu, tak som rád...
možností mať team a byť jeho GM máš stále dosť, tak nad tým skús popremýšľať... :frajer2:
Komisia si ale nerobí, čo chce. Komisia rieši vzniknuté problémy ad hoc, ak nastane situácia, z ktorej niet východiska.Tak tomu bolo aj minulú sezónu, aj sezónu predtým, keď som v Komisii nebol a sám som z pozície obyčajného tipéra navrhoval riešenie jedného problému, aby mohla súťaž pokračovať BEZPOBLÉMOVO ďalej.

Nechápem jedno, prečo nemôžeš prispieť k skvalitneniu súaže a miesto toho hľadáš problémy tam, kde vôbec nie sú :?: Prečo :?:
Dado píše:Ked nieco riadim, tak sa nespravam diktatorsky. Ked uz stanovim a zverejnim nejake pravidla, tak sa ich snazim dodrziavat. Ja riadim Eurolanche, no nikdy som nikomu nic nespravil. Mohol som ludi ukradnut o peniaze, na ucet mi bolo zaslanych cez 1000 eur za styri roky a nikdy som nepozuil na svoje ucely ani cent. Nikdy sme nemali o tom ziadne pisomne potvrdenia a nebolo to ani v pravidlach... Ale vsak v pohode. Mate pravo hoc aj KTL vymazat a dat tam po*no. Je to vase.
a ja ked nieco hram, tak sa nespravam tak, ze tu hru rozvraciam a narocky robim konflikty.
asi ako pisal Ivo
Dadovi som poslal nieco podobne, edtival som
cepi píše:ja sa do toho montovat nechcem, teda v ramci KTL, kedze uz nie som clenom komisie a nie som ani GM....svoj nazor na to, ohladom odchodu z fora, ktory adresoval janik, ci TT som im otvorene napisal, ale ti to uz hrotili inym smerom....to ze to kvôli akejsi hre zoberies vazne :roll: takze ja to sledujem hlavne z pozice HF ako celku, aby nedoslo k osocovaniu, invektivam, banom atd.
beriem, ze si tu fuziu nemyslel v zlom, ale to je take spajanie...uprimne, moc mi nereze....som si myslel, ze prides s niecim uplne novym, novy nazov, logo, proste neviem a pochybujem, ze si mal ku Kentu (ten nazov no neviem, nerezal mi nikdy) taky vztah, ze waaau a martin83 k EI ho nemal ani nahodou.....ti co su v komisii, arek, janik, Dean, tam je ista historicka spojitost....to ako keby tebe vzali Colorado do noveho timu....do zliepanca.....mi to pride tak, ako keby si mal k tomu este neexistujucemu timu taky vztah, ako ku skutocnemu Coloradu :roll: ja tu hru beriem ako beriem, relaxacne, ak by sa to stalo mne, ze si musim zalozit novy tim z toho ci onakeho dôvodu, no boooze, ok, nepreslo, mf, zalozim si novy tim a mozno sa potesim, teda ak mi na historii KTl zalezi, ze EI zobral niekto, kto tu historiu pozna a bol jeho clenom, myslim teda Deana.....neviem, ja osobne by som si asi povedal "mudrejsi ustupi" :) a ak by som ustupil, nebral by som to ako prehru - dado vs. komisia KTL....to ani nahodou, ale ak by to tak niekto zobral, no comment nejde predsa o zivot, ale o hru kua....ano, ano, ten princip, tie pravidla atd. atd. ale kam to smeruje....?....takze nebrat veci az tak vazne, tam vonku, v realite, je to ina hra..... :frajer2:
velice sa mi lubi co tu norvic napisal, sam by som to nenapisal lepsie, klobuk dole :klobuk_dole: :poklona2:

s EI boli uz niekolko sezon "problemy" v zmysle ze nemali ziadne stale zlozenie alebo staleho GM, velka fluktuacia tiperov atd. napriek tomu tim s tymto nazvom ma vramci KTL istu "historicku hodnotu", takze ked si martin podal pre tento tim prihlasku do novej sezony tak asi viacerym ludom odlahlo - EI budu mat zase noveho GM a nove zlozenie, ale aspon opat nezaniknu...

keby EI nebol prihlasil nikto a dado by si bol jednoducho prihlasil tim Evil Kent, zrejme by to take vasne nerozduchalo... ale robit nieco jednoducho to sa na dada nepodoba, to je pod jeho uroven, malo kontroverzne, nudne, nedostalo by ho to do centra diania, nepritiahlo nanho svetla reflektorov... :D
ludi tu najviac nastvalo to ze martin sa prihlasil ako GM tradicneho timu len z toho jedineho dovodu - aby mohli tesne pred zaciatkom sezony urobit s dadom toto teatro... ze nikdy nemal snahu ten tim seriozne viest do novej sezony... (ano dado, ja viem ze na nic take nemam dokazy a pred sudom by to ako cista domnienka resp. spekulacia neobstalo, ale aj napriek tomu je to tu vsetkym jasne ;) ) uprimne povedane, mne sa to tiez na celej tejto komedii pozdava najmenej :thumbsdown: (aj keby som vsetko ostatne bral ako pokus o "ozivenie" nudneho obdobia pred zaciatkom sezony, tato jedna vec bola IMO podpasovka, ale chapem ze bez toho by to nebolo dostatocne kontroverzne cize by sa to cele minulo ucinkom...)

samozrejme, ziadne pravidla ste chlapci neporusili, ale toto ku*va nie je a ani sa to nikdy netvarilo ako nejaka demokracia na sposob nasho vymakaneho pravneho statu - tu ked najdete dieru v pravidlach (zakonoch KTL) tak to automaticky neznamena ze sa mozete vsetkym vyskierat do ksichtu pripadne im takto pekne mavat :fucker2: :razzi: :fucker2: :razzi: a ziadna autorita si s tym nema sancu poradit... tu je nastastie mozne vdaka "neobmedzenej moci" komisie problemy efektivne riesit v priebehu par hodin po ich vzniku. to znamena ze tvoje odvolavanie sa na principy ake funguju v skutocnom sudnictve ti je na povestne dve veci...
mozes sa s tym bud zmierit alebo :ahoj:

na zaver este moj navrh riesenia - EI su uz v dobrych milosovych rukach a ak si dado, martin, TF alebo hocikto bude chciet zalozit team s nazvom evil kent alebo inym nevulgarnym neurazajucim nazvom (viem si predstavit ze dado by bol schopny prihlasit team "Komunisticka Komisia" alebo nieco podobne :giggle:) tak nech si ho maju... aj tak reakcie na nazov "evil kent" alebo podobny malo originalny by povacsine museli byt iba :hroza: :hehe: :hroza:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO