Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Evil Insiders - Evil Kent

Tu sú uložené tabuľky KTL a dôležité témy, ktoré je treba archivovať. V žiadnom prípade nemazať!!!

Vazena komisia KTL, chcem poziadat o presetrenie konania tiperov Martin83 a Dado, predovsetkym mam pocit ze umyselne doslo k registracii znacky Evil Insiders bez realneho umyslu podpisat tiperov co zamedzilo moznosti inych tiperov aby sa tohto timu a znacky ujali.

Myslim ze to jasne dokazuje aj uryvok z "tlacovej konferencie" Kentov.
Dado píše:
Pre všetkých mám jednu zásadnú novinku. Už pred niekoľkými mesiacmi sa majiteľ Hockey Kentu dohodol s majiteľom tímu Evil Insiders na odkúpení klubu, ktorý trápili finančné a iné problémy už od samého vzniku. Pre bezpečnosť to môžem oznámiť až dnes. Ubezpečujem všetkých fanúšikov, že váš Kent ostáva i naďalej v tomto meste a nebude sa nikam sťahovať. Novinkou je zmena názvu, na ktorej sa dohodli obe strany: Evil Kent. Názov tak reprezentuje oba kluby, avšak z nástupníckeho hľadiska je Evil Kent prirodzeným pokračovateľom Hockey Kentu, len s iným názvom. Oba právnické tímy sa dohodli aj na predaji licencie Evil Insiders, ktorej majiteľom sa stáva predstavenstvo klubu Evil Kent.

ziadam o vylucenie tipera Dado a Martin83 z radov HF a KTL, takto spravanie by sme nemali prehliadat, okrem ineho celkove spravanie Dada, uvadzanie nepravdivych informacii ohladne Evil Insiders, atd. atd.
to by bolo asi tvrdé, avšak sa s týmto budeme snáď zaoberať :!:

to tu vyhlasujem verejne
Naprosto souhlasím s janikem, vzhledem k opakovaným provokacím, a rádobyvtipným komentářům těchto dvou individuí je vyloučení z KTL, a ideálně i z celého HF jediným řešením. :thumbsdown:
vystupujem uz z pozicie radoveho tipera, cize do tohto sporu sa miesat nebudem, no z poriadku poriadkovej policie :D vas chcem vopred upozornit na to, aby sa tento + ostatne topicy s tym suvisiace, nezaplnili zalezitostami, ktore sa nestotoznuju s pravidlami fora :arrow: http://hokejforum.com/rules.php" onclick="window.open(this.href);return false; :frajer2:

a ohladom toho vylucenia martina + dada z KTL, resp. HF to snad nemyslite vazne.....beriem to ako vtip....chalani, ine, tragickejsie veci sa v zivote stavaju, tak sa prosim vas pekne na to skuste pozriet trosku inak....
Když už to chceš tak do detailu, mluvíš tu o organizacích, smlouvách a tak podobně tak věz, že bys měl rozlišovat mezi majitelem týmu (Čili vlastníkem práv), a GM, tedy správcem a momentálním vedoucím týmu. Zakladatel týmu se stává jeho majitelem, a vlastníkem veškerých práv, a zároveň i GM týmu. Jelikož v pravidlech není řečeno jinak, se změnou GM se nepřenáší vlastnická práva, a tedy martin jako GM týmu neměl žádné právo na prodej jakékoli licence.
Tak znovu. V pravidlech není, že se s funkcí GM přesouvají i vlastnická práva, což znamená že GM nemá právo jednat jménem vlastníka týmu, kterým je jeho zakladatel, pokud tento nestanoví jinak.
Ak sa nemylim, Hockey Kent nebol prihlaseny do sutaze, tym padom si Dado fakticky prebral Evil Insiders a zmenil nazov na Evil Kent, napriek vsemoznym reciam okolo.
mt-svk píše:Ak sa nemylim, Hockey Kent nebol prihlaseny do sutaze, tym padom si Dado fakticky prebral Evil Insiders a zmenil nazov na Evil Kent, napriek vsemoznym reciam okolo.
ano v tomto sa da v podstate suhlasit, akurat vyzera velmi divne ze prihlasi niekto tim a nedokaze najst ani len jedneho tipera, a druhy tu zas pise ze sa dohodli uz davno.... dalsia vec je ci je rozumne nechat takto poloklonovat nazvy timov, a dalsia vec je ze tak mohli umelo zaniknut EI i ked mozno by sa ich niekto ujal.

myslim ze moznosti na nazov je vela neviem ci niekto nema fantaziu aby si vymyslel nieco svoje.


ja som dal podnet komisii a ta nech to uz poriesi ako uzna za vhodne, myslim ze dalsie reci su zbytocne. ako rozhodnu tak rozhodnu.
mt-svk píše:Ak sa nemylim, Hockey Kent nebol prihlaseny do sutaze, tym padom si Dado fakticky prebral Evil Insiders a zmenil nazov na Evil Kent, napriek vsemoznym reciam okolo.
aj keby, tak nemôže vystupovať on ako GM a on meniť názov tímu, avšak ako som písal v chate


@ Joe S. « Sob Okt 01, 2011 12:05 pm » mt-svk: on prihlásil Evil Kent ako premenovaný Hockey Kent, takže áno, avšak priháška podlieha schváleniu
To som uz odisla... takze som nevidela tvoj prispevok.
pana boha chlapi... :hroza:
- vy sa asi musíte veľmi nudiť, však ak chcú hrať, nech hrajú, ak si dohodli zlúčenie a zmenili meno, tak nech, čo strašné sa udialo..?
- to naozaj nemôžte myslieť vážne toto :ja_neviem: , čo sa tu zasa deje, normálne ma rozčuľujete.., ak si neviete prísť na meno, tak nech, len tu zas tri dni nerozoberajte v 1000-slovných príspevkoch prečo toto áno a prečo tamto nie.
Nezabúdajte na podstatné : JE TO LEN HRA, ja osobne sem chodím relaxovať, lebo problémov, tých ozajstných zažívam denne dosť, tak to rozdýchajte a prestaňte s takýmito trápnymi cirkusmi.
Absolutně se podepisuji pod příspěvek, který napsal Walt před chvilkou. :yes:
hosi jasne ze je to len hra ale aj hra musi mat nejake pravidla, okrem toho sa zabrdlo do moc kultoveho timu a najma ide o sposob.. nech si nazov maju aky chcu ale akonahle pride niekto a povie ze chce EI viest tak to meno dostanu... zvysok je skor o tom ze si to vykoledoval sam Dado svojim spravanim :|
:hroza: :hroza: :hroza:

to som tu zas zmeskal dnes najlepsiu zabavu :D

v kazdom pripade, aj ked mi to prijde veeelmi podozrive a divne (ani verit sa mi tomu nechce :D), zrejme sa priklonim na stranu Dada :eek2:
v podstate suhlasim s tym co napisal walt

ano, EI su tradicnym timom, znackou, prvym vitazom atd atd - ale co okrem nazvu ma tento tim s tym povodnym legendarnym este spolocne? nic. ak by sa nasiel schopny GM co by chcel v tradicii tohto timu pokracovat prosim, ale taky sa zjavne nenasiel... takze to vyzera tak ze bud bude evil kent alebo nic. kazdy team moze fungovat len ak/pokym ma ochotneho a schopneho GM co by ho viedol :ja_neviem:
nic netrva vecne a tak ako zanikli ine tradicne timy - najnovsie ice cats - tak skor ci neskor zaniknu aj dalsie. zda sa teraz je rad na evil insiders.

samozrejme to teatro co tu martin s dadom zahrali sa nemusi kazdemu pacit, ale z mojho pohladu aspon dado a spol narusaju stereotyp. ano - provokacne, na hranici dobreho vkusu (casto mozno aj za) ale aspon su originalni a aspon pre mna KTL urcitym sposobom "spestruju". nie je to uplne moj salok kavy, ale dokazem sa nad to "povzniest" a ocenit snahu o "iny" pristup - teda pokial vyslovene neporusia nejake pravidla, k comu podla mna v tomto pripade nedoslo :ja_neviem:

takze pokial ide o mna, ja by som to nijak nerozpitvaval, EI prihlasku zrusil a EK prihlasku uznal
ty sa dávaš na Dadovu stranu? Však tu písal, že ťa dal vyhodiť SBSkou zo sídla HoniKent :lol2:
Joe S. píše:ty sa dávaš na Dadovu stranu? Však tu písal, že ťa dal vyhodiť SBSkou zo sídla HoniKent :lol2:
:ja_neviem:
ten jeho sloh som necital :D
pisem podla svojho najlepsieho vedomia a svedomia - samemu mi je divne ze vysledkom je podpora dada... sak som dnes nic nepil :ja_neviem: (a mozno prave preto :D)
tak si prešiel na vyššiu ligu z alkoholu :lol2:
takze mam informacie ze Dean chce obnovit EI v plnom rozsahu :!:

riesenie k tejto situacii je podla mna taketo:

Ak niekto chce prevziat nejaky tim, prebera ho v plnom zneni - t.j. Nazov, logo, zavazky ktore tim ma..
Ak ma niekto zaujem rovno zmenit nazov - automaticky vznika novy tim, ktory defacto nema nic spolocne s akoze prebranym timom (ine je ak je uz dlhodobo majitel timu ci GM a ma zaujem upravit nazov atd. )

Nieje mozne akceptovat akoze fuziu, nie sme NHL kde je presne dany pocet timov a licencii, ak che Dado tim Evil Kent, tak nech ho ma, historia timu je ak on chce v nadvaznosti na Hockey Kent.

Ak sa obal toho ze podobne nazvy mu neprejdu tak ok, ale myslim ze s tym by nemal byt problem proste obdobne nazvy sa casom aj tak mozu vyskytnut - mali by byt ale dostatocne rozdielne.

Problem najma moralny vyskakuje z toho ze marek83 zaregistroval tim ale pravdepodobne bez skutocneho umyslu nastupit do sutaze, neverim ze nezohnal ziadneho tipera...

Ak GM nieje schopny rozbehnut tim, jeho narok nanho prepada. V tomto pripadne ak ho chce Dean tak nieje dovod mu v tom branit. Ziska nazov, logo atd.

Do buducna staci jasne definovat ze pri prevzati timu novy GM ma povinnost ponechat jeho nazov v plnom zneni minimalne jednu celu sezonu KTL, kedze chce niekto uz existujuci tim tak treba predpokladat ze ho chce tak ako je, a ak ma zaujem o zmeny tak si moze zalozit svoj tim. Je nelogicke snazit sa prisvojit si historiu ineho timu ktory s novym timom nema nic spolocne a ktoreho GM ani nikdy v tom time neposobil.
janik píše:marek83
Proboha snad k našemu schýzákovi nepřibyl další maník s 83kou :giggle:
:hroza:
tak teraz sa milos vykasle na MB a ide zachranovat EI? v tom zas bude bordel... predpokladam ze sa len zmeni nazov teamu z MB na EI, takze zmluvy co podpisal s tipermi zostanu - co by mohlo veci ciastocne zjednodusit... :hmm: no budiz.
milos sa zrejme rozhodol ze stoj co stoj zachrani niektory z teamov ktorym hrozi zanik (taky co by mu v KTL najviac chybal), povodne si vybral MB, teraz ked zanik resp. "dadotransformacia" hrozi aj EI tak si povedal ze ti si zachranu zasluzia viac... v podstate ho chapem a nemam s tym osobne ziaden problem

v takomto pripade: :arrow: dado :kop: evil kent si strc do... coho chces, ak sa nasiel GM ochotny EI "zachranit" tak u mna nie je o com... :frajer2:
petrik píše::hroza:
tak teraz sa milos vykasle na MB a ide zachranovat EI? v tom zas bude bordel... predpokladam ze sa len zmeni nazov teamu z MB na EI, takze zmluvy co podpisal s tipermi zostanu - co by mohlo veci ciastocne zjednodusit... :hmm: no budiz.
milos sa zrejme rozhodol ze stoj co stoj zachrani niektory z teamov ktorym hrozi zanik (taky co by mu v KTL najviac chybal), povodne si vybral MB, teraz ked zanik resp. "dadotransformacia" hrozi aj EI tak si povedal ze ti si zachranu zasluzia viac... v podstate ho chapem a nemam s tym osobne ziaden problem

v takomto pripade: :arrow: dado :kop: evil kent si strc do... coho chces, ak sa nasiel GM ochotny EI "zachranit" tak u mna nie je o com... :frajer2:
Miloš zobral MB, lebo si myslel, že Evil Insiders budú fungovať normálne, vďaaka prihláseniu tímu do súťaže a mrťanovým prísľubom ..... a vidíš, ako to dopadlo. A bordel ako bordel, ide o to, že tu sa hasí požiar, ktorý istý pyroman (dado) so svojími kumpánmi najmä marťan) založili :roll:
este doplnim aby to nevyzeralo ze Dean tu prechadza z timu do timu... Dean bol clenom EI, takze to je prva vec, druha je ta ze kazdy z nas predpokladal ze EI budu pokracovat kedze boli registrovany, tym padom Dean nemal potrebu zasahovat do EI uz a rozhodol sa pomoct inemu timu ktory ma svoju tradiciu

po dnesnom extempore ktore tu predviedol Dado a o ktorom obaja davno vedeli a ukazali ze realne nebol zaujem s EI pokracovat Dean ako spravny srdciar chce zachranit svoj povodny tim :!: za co ma u mna velky respekt a :klobuk_dole:
a ze uhorkova sezona :wave:
Azizek píše:
janik píše:marek83
Proboha snad k našemu schýzákovi nepřibyl další maník s 83kou :giggle:

jo a sorry je to martin83 sa mi to furt pletie :D
Open sa musi v hrobe obraciat
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS