Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PLAYOFF DRAFT - hlasovanie GM

Tu sú uložené tabuľky KTL a dôležité témy, ktoré je treba archivovať. V žiadnom prípade nemazať!!!

v komisii sme sa rozhodli ze o uskutocneni playoff draftu dame moznost hlasovat generalnym manazerom vsetkych timov. vyjadrit svoj nazor mozu v tejto teme samozrejme vsetci ucastnici KTL, ale o vysledku rozhodnu hlasy generalnych manazerov.
nech sa paci

ja ako GM Falcons hlasujem za uskutconenie PO draftu
Ja ako GM Evil Insiders hlasujem za uskutočnenie PO draftu.

Ďakujem ,že ste to ešte zvážili :wink:
Som proti draftu.
Jsem jasně PRO!
GM - Blue Flyers = som za draft :yes:
(aj v minulej sezóne to bolo príjemné oživenie súťaže, tak prečo aj tento rok nedať šancu hráčom, ktorý majú chuť, no už nemajú možnosť zahrať si z iným tímom a okúsiť tak chuť PO)
Pripájam sa ku kajovi. Takže som proti draftu.
Proti – hlasujem za možnosť neuskutočnenia draftu.
som za :wink2:
Taky hlasuji za uskutečnění draftu. :thumbsup:
Jsem PRO :thumbsup:
Hlasujem za uskutocnenie draftu ...
Pre spestrenie som za :)
Ja som jednoznacne za draft :frajer2:
keďže tu môžu vyjadriť názor aj rádoví tipéri, tak tiež som proti DRAFTU v tejto sezóne.

Táto sezóna je špecifická a to tým, že je krátka a šancu uspieť majú tímy, ktoré majú tímovo vysoký výsledkový štandard. Preto by mali tímy bojovať o prvenstvo vo svojom normálnom zložení a takýto zásah môže nepriaznivo pôsobiť na tím. Niektorí tým vyhrajú (zoberú lídra tabuľky individuálu) a na lepšie tímy ostanú slabší tipéri.

To potom nech postúpia do play off všetci ..... alebo ešte, nech je draft DOBROVOĽNÝ s tým, že tímy naďalej ostanú vo štvorici (ten GM, kto chce draftovať, musí jedného tipéra pustiť)


Lebo inak to je zásah do regulárnosti súťaže, sa mi nepáči, že takto sa má zasiahnuť do priebehu ligy a tí, ktorí s tým nesúhlasia, budú prehlasovaní jednodychou väčšinou :roll:
a budú sa musieť tomu prispôsobiť :thumbsdown:
ja som za, este jeden hlas a je to
WildCelt píše:ja som za, este jeden hlas a je to

Ak má celá komisia takýto postoj, tak načo hráme potom základnú časť?

Prečo sa to nevytiahlo pred súťažou, v polovici súťaže ale až počas rozohraného posledného kola? Nezdá sa vám nefér meniť pravidlá hry tesne pred koncom?

Prečo takto závažné rozhodnutia nepodmienite súhlasom všetkých GM resp. všetkých, ktorí budú hrať v Play-off?

Prečo sa staviate k názorom menšiny tak ako sa staviate? (viď deán v chate)



Dúfam, že na moje pripomienky a otázky dostanem aj fundované odpovede, nie dríst ako dal deán, že nemám plkať a mám držať hubu, lebo vy si to tak chcete, vy si to urobíte po svojom :serus:
a keďže sa nedá editovať príspevok, tak jednoduchá odvolávka na pravidlá, v aktuálnom znení pravidiel KTL nie je ani zmienka o play off drafte, tak to zohľadnite :serus:
Taky jsem PROTI po draftu. :protest:
Jako tym k tomu mame celkem neutralni vztah s malym sklonem k souhlasu k draftu. Ja osobne ale souhlasim s Joem ze menit pravidla v prubehu, ba dokonce tesne pred koncem zakladni casti je hovadina. Tak si vyberte...
Joe S. píše: Ak má celá komisia takýto postoj, tak načo hráme potom základnú časť?
Celá komise takovýhle postoj nemá. O tom, že nebude draft jsem v komisi psal už v létě. Už několikrát jsem minulý rok psal důvod, proč jsem proti. To že základní část ztratila draftem smysl, je ten největší a že kdyby něco takového bylo, tak nemám důvod pokračovat v lize. Nikdo se proti tomu v komisi nepostavil.
Teď najdenou 2 týdny si na návrh Deana Wild se začne chovat jako, kdyby byl jediný komu na KTL záleží a vzpomene si, že by se něco takovéhlo mohlo udělat a rázem všichni ostatní členové komise se po třičtvrtě roce probudili a chovají se jako, kdyby to bylo celý rok v plánu.
Neviem preco taka burka odporu voci draftu. Ved ide o to ze tiperi ktory nemaju sancu ist do PO vo svojom time tak to skusia v inom ved co je na tom ak sa nechce niekto zucastnit tak je to jeho a ten kto ma zaujem tak ma este sancu si trosku zatipovat a zasutazit.
A co sa tyka tych pravidiel tak tento draft nie je ziadna novinka kedze bol aj minulu sezonu a to ze to nie je v tohtorocnych pravidlach nevidim ako velky problem a zase ani nie je tak neskoro riesit tento draft ved do konca posledneho kola este ostava 17 dni cize dost casu.
Je to moj nazor, neriesil som ho so svojimi kolegami s timu ale verim ze ani jeden nebude zasadne proti, ale ak by to mal byt problem nejaky zasadny problem tak ten draft nemusi byt.
dejf píše:
Joe S. píše: Ak má celá komisia takýto postoj, tak načo hráme potom základnú časť?
Celá komise takovýhle postoj nemá. O tom, že nebude draft jsem v komisi psal už v létě. Už několikrát jsem minulý rok psal důvod, proč jsem proti. To že základní část ztratila draftem smysl, je ten největší a že kdyby něco takového bylo, tak nemám důvod pokračovat v lize. Nikdo se proti tomu v komisi nepostavil.
Teď najdenou 2 týdny si na návrh Deana Wild se začne chovat jako, kdyby byl jediný komu na KTL záleží a vzpomene si, že by se něco takovéhlo mohlo udělat a rázem všichni ostatní členové komise se po třičtvrtě roce probudili a chovají se jako, kdyby to bylo celý rok v plánu.
ďakujem za ozrejmenie :good: :poklona: To o tom stratení zmyslu základnej časti naštvalo aj mňa, preto som sa tak rozpísal (a popravde ma to aj zhnusilo). Stále dúfam, že zdravý rozum zvíťazí draft nebude

Niektorí členovia komisie si chcú zahrať aj PO a je im jedno za koho :jn:
asi mala byt otazka ci draft ano alebo nie a ak ano, ci uz v tejto sezone alebo az od dalsej
ja som proti draftu. Bol som na vazkach, ale vnutorne hlasovanie timu rozhodlo :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS