Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Najvacsie zlepsenie v sezone (06/07) KTL

Tu sú uložené výsledky ankiet KTL, ktoré je dobré taktiež ešte ponechať, takže nemazať.

Ide o hlasovanie formou prispevkov v ktorych bude na zaciatku uvedene meno tipera ktoreho volite a potom moze byt kratky komentar preco ste tak volili. Kazdy ma jeden platny hlas. Tiper ktory nieje uvedeny v nominacii nemoze ziskat platne hlasy. Dakujem za pochopenie. Volba sa ukonci v priebehu buduceho tyzdna tak aby hlasovalo co najviac tiperov lebo hlasovat mozu len uzivatelia ktori maju odtipovane aspon jedno kolo KTL. ostatne hlasy sa nepocitaju aj ked v ramci prehladu nikto nebrani hlasovat nikomu.A zakazuje sa reagovat na prispevky ostatnych hlasujucich.!!

štatisticky, TA

no mozno to bude zniet trapne, ale ked porovnam svoje vysledky z predchadzajucich sezon, kde som vzdy patril pri najlepsom k sedemu priemeru, s terajsim druhym miestom, tak musim dat seba :oops: ...ale nepamatam moc,ako janik tipoval pred tym, ak aj on bol na tom podobne,tak potom si to zasluzi on

Schwolco ten frčel tabulkou nahoru jak výtah :D

tazko povedat skor by som tuto anketu premenoval na najlepsia forma pocas sezony, ja teda davam Kaja

canesman

canes

canesman uĹľ je z neho borec :D

vysledky ankety:

canesman - 4 hl. (velka podpora u FB :D ) :wins:
Schwolco, kajo, TA - 1 hl. :winner2:


canes svojimi vykonmi si si to zasluzil. gratulujem :taptap:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO