Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Najlepsi GM 4.kola sezony 07-08

Tu sú uložené výsledky ankiet KTL, ktoré je dobré taktiež ešte ponechať, takže nemazať.

Ide o hlasovanie formou prispevkov v ktorych bude na zaciatku uvedene meno tipera
ktoreho volite a potom moze byt kratky komentar preco ste tak volili. Kazdy ma jeden platny hlas.Tiper ktory nieje uvedeny v nominacii nemoze ziskat platne hlasy. Dakujem za pochopenie.
Volba sa ukonci v priebehu buduceho tyzdna tak aby hlasovalo co najviac tiperov lebo hlasovat mozu len uzivatelia ktori maju odtipovane aspon jedno kolo KTL. ostatne hlasy sa nepocitaju aj ked v ramci prehladu nikto nebrani hlasovat nikomu.
A zakazuje sa reagovat na prispevky ostatnych hlasujucich.!!


Nominacia : Ta,Fortune,MartinFC,JoeS.,Chester,cepi,philipo_canya,michal225,BigChief,
janik,Badhed,OpenFire,marek85,WildCelt,arek,JOJO,.:Mike:.,Extreme7,x-men
GM vítězného týmu 4.kola MartinFC :thumbsup2:
wild
Joe S.
WildCelt :frajer2:
Joe S.
zeby maro :?:
Ta
x-men :D
maro
barrki
Zigy a george, precitajte si mena kandidatov na toto ocenenie, v 4. kole neposobil barrki ako GM, tak berte tie ankety vazne :!:
Marek85
no tak sorry :) ja som to pravdupovediac ani necital :good: ale nevadi,dufam ze nevadi nabuduce si to urcite precitam :wink:
maro
MartinFC :frajer2:
pivar Joe
WildCelt
Vysledky :

1.maro - 4 hlasy
2.Joe S. - 3 hlasy
3.WildCelt - 2 hlasy
..MartinFC - 2 hlasy
5.TA - 1 hlas
..x-men - 1 hlas
..barrki - 1 hlas
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS