Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Najvacsia Osobnost 4.kola sezony 07-08

Tu sú uložené výsledky ankiet KTL, ktoré je dobré taktiež ešte ponechať, takže nemazať.

Ide o hlasovanie formou prispevkov v ktorych bude na zaciatku uvedene meno tipera ktoreho volite a potom moze byt kratky komentar preco ste tak volili. Kazdy ma jeden platny hlas. Tiper ktory nieje uvedeny v nominacii nemoze ziskat platne hlasy. Dakujem za pochopenie. Volba sa ukonci v priebehu buduceho tyzdna tak aby hlasovalo co najviac tiperov lebo hlasovat mozu len uzivatelia ktori maju odtipovane aspon jedno kolo KTL. ostatne hlasy sa nepocitaju aj ked v ramci prehladu nikto nebrani hlasovat nikomu.A zakazuje sa reagovat na prispevky ostatnych hlasujucich.!! nemusel dosiahnut ziadne uspechy proste podla svojho sudku s kym sa vam najlepsie komunikuje alebo kto je najmenej konfliktny, kto ma proste nieco co iny nemaju.

Nominacia: kazdy kto odtipoval aspon jedno kolo KTL
Určitě :taptap: Joe S.
norvicko
Joe S.
rozhodoval jsem se mezi norvičem a Joem ale nakonec jsem se rozhod pro Joe S. :wink:
no koho dat, vaham medzi dvomi menami(nad sebou som ani nerozmyslal), ale dam norvica; nech to je zaujimavy a vyrovnany aj tu, nielen o naj umelca 5. kola a najvacsieho trageda All Stars Game :frajer2: :oslava:
norvic
Džouík :D
Joe S.
Milos76
norvic
Joe S :groupwave:

vyhlasujem masove hlasovanie zanho :wink: :frajer2:
Joe S.
norvic tusim vyhral minule, nech je zmena - Joe :)

a keby sa v buducnosti nasiel niekto co by urobil vyhodnotenia kazdy den este pred pol osmou kedy chodim do roboty tak ma moj hlas :D
norvic
Výsledky :

1.Joe S.- 8 hlasov
2.norvic - 5 hlasov
3.milos76 - 1 hlas
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG