Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Najlepsi novacik 5.kola sezony 07/08

Tu sú uložené výsledky ankiet KTL, ktoré je dobré taktiež ešte ponechať, takže nemazať.

Ide o hlasovanie formou prispevkov v ktorych bude na zaciatku uvedene meno tipera ktoreho volite
a potom moze byt kratky komentar preco ste tak volili. Kazdy ma jeden platny hlas.
Tiper, ktory nieje uvedeny v nominacii nemoze ziskat platne hlasy. Dakujem za pochopenie.
Hlasovat mozu len uzivatelia, ktori maju odtipovane aspon jedno kolo KTL. Ostatne hlasy sa nepocitaju aj
ked v ramci prehladu nikto nebrani hlasovat nikomu. Zakazuje sa reagovat na prispevky ostatnych hlasujucich! Za novacika sa povazuje tiper, ktory pred danym kolom v sutazi KTL neodtipoval viac ako 5 dni.

Nominacia: Worthington, XruC, Soccio, Alex_GR8, gogo, mrockt, matto027 , NY Kindy, Wolf, Dawyd, Phoenix, kisin
gogo jednoznacne
asi gogo
chod chod gogo
gogo
gogo
Takze ako som si vsimol este nikto ste nenominovali za najlepsieho novacika 5.kola soccia takze ja davam moj hlas jednoznacne jemu :yes: ved si fo tak zasluzi ziskal aj honor bronzoveho tipera tizdna :thumbsup: . Alex a ty mi prepac :sorry: , ze som nenominoval teba fakt by si si to zasluzilaj aj ty, aby som aj teba nominoval, ale rozhodoval som sa medzi vami dvomi a rozhodol som sa pre soccia.
gogo

/x-men to ti teda neprominu. :evil: :hufi: :hufi: /
gogo
gogo
drzim krok s vacsinou, gogo
gogo
Samozrejme nas tahoun gogo
Vysledky

1. gogo - 11 hlasov

2. Soccio - 1 hlas
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS