Stoczniowiec Gdańsk - HK Brześć (BLR) 3:4
HC'05 Bańska Bystrzyca (SVK) - TKH Toruń 2:5
Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?
Polska liga
Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.
zapraszam do ankiety
http://www.ankietka.pl/ankieta/pokaz/id ... rtowy.html
http://www.ankietka.pl/ankieta/pokaz/id ... rtowy.html
Polska Liga 2007/2008 (1 runda - 18 games):
1. GKS Tychy...............39 pkt
2. Cracovia Krakow........37
3. Stoczniowiec Gdansk..32
4. Zaglebie Sosnowiec....32
5. Podhale Nowy Targ....28
6. TKH Torun................26
7. KH Sanok.................24
8. Naprzod Janow..........24
9. Polonia Bytom...........16
10. Unia Oswiecim..........6
1. GKS Tychy...............39 pkt
2. Cracovia Krakow........37
3. Stoczniowiec Gdansk..32
4. Zaglebie Sosnowiec....32
5. Podhale Nowy Targ....28
6. TKH Torun................26
7. KH Sanok.................24
8. Naprzod Janow..........24
9. Polonia Bytom...........16
10. Unia Oswiecim..........6
Polska Liga 2007/2008 (1 etap - 36 games):
1. Cracovia Krakow.......81
2. GKS Tychy..............76
3. Zaglebie Sosnowiec.....69
4. Stoczniowiec Gdansk...66
5. Podhale Nowy Targ.....58
6. Naprzod Janow.........54
7. TKH Torun..............53
8. KH Sanok................45
9. Polonia Bytom...........29
10. Unia Oswiecim..........9
1. Cracovia Krakow.......81
2. GKS Tychy..............76
3. Zaglebie Sosnowiec.....69
4. Stoczniowiec Gdansk...66
5. Podhale Nowy Targ.....58
6. Naprzod Janow.........54
7. TKH Torun..............53
8. KH Sanok................45
9. Polonia Bytom...........29
10. Unia Oswiecim..........9
Polska Liga 2007/2008 (koniec - sezon regularny):
Ekstraklasa:
1. GKS Tychy...............97
2. Cracovia Krakow........96
3. Zaglebie Sosnowiec.....88
4. Stoczniowiec Gdansk...82
5. Podhale Nowy Targ.....69
6. Naprzod Janow.........62
7. TKH Torun..............65
8. KH Sanok................56
9. Polonia Bytom...........38
10. Unia Oswiecim.........13
I liga:
1. Czarne Jastrzebie.....96
2. GKS Katowice..........80
3. KTH Krynica...........68
4. SMS Sosnowiec.........51
5. Orlik Opole.............47
6. MMKS Nowy Targ......31
7. Naprzod II Janow......23
8. Legia Warszawa.......18
9. Zaglebie II Sosnowiec..10
Ekstraklasa:
1. GKS Tychy...............97
2. Cracovia Krakow........96
3. Zaglebie Sosnowiec.....88
4. Stoczniowiec Gdansk...82
5. Podhale Nowy Targ.....69
6. Naprzod Janow.........62
7. TKH Torun..............65
8. KH Sanok................56
9. Polonia Bytom...........38
10. Unia Oswiecim.........13
I liga:
1. Czarne Jastrzebie.....96
2. GKS Katowice..........80
3. KTH Krynica...........68
4. SMS Sosnowiec.........51
5. Orlik Opole.............47
6. MMKS Nowy Targ......31
7. Naprzod II Janow......23
8. Legia Warszawa.......18
9. Zaglebie II Sosnowiec..10
play-off:
quarterfinals:
Tychy - Sanok (3:2 OT, 4:0, 6:0) 3:0
Cracovia - Torun (2:0, 3:2 PS, 1:3, 5:2) 3:1
Zaglebie - Naprzod (1:2, 5:3, 5:2, 4:2) 3:1
Stoczniowiec - Podhale (4:3, 5:4 OT, 1:9, 0:2, 1:9) 2:3
semifinals:
Tychy - Podhale (4:5, 3:2, 2:4, 5:1, 3:2, 6:3) 4:2
Cracovia - Zaglebie (3:1, 7:0, 5:3, 2:3 OT, 3:0) 4:1
FINALS:
GKS TYCHY - CRACOVIA KRAKOW (1:5, 2:1, 2:3, 2:1 OT, 2:3 PS, 0:2) 2:4
bronze:
Zaglebie-Podhale (2:5, 3:4 OT, 1:0 PS, 2:10) 1:3
quarterfinals:
Tychy - Sanok (3:2 OT, 4:0, 6:0) 3:0
Cracovia - Torun (2:0, 3:2 PS, 1:3, 5:2) 3:1
Zaglebie - Naprzod (1:2, 5:3, 5:2, 4:2) 3:1
Stoczniowiec - Podhale (4:3, 5:4 OT, 1:9, 0:2, 1:9) 2:3
semifinals:
Tychy - Podhale (4:5, 3:2, 2:4, 5:1, 3:2, 6:3) 4:2
Cracovia - Zaglebie (3:1, 7:0, 5:3, 2:3 OT, 3:0) 4:1
FINALS:
GKS TYCHY - CRACOVIA KRAKOW (1:5, 2:1, 2:3, 2:1 OT, 2:3 PS, 0:2) 2:4
bronze:
Zaglebie-Podhale (2:5, 3:4 OT, 1:0 PS, 2:10) 1:3
history - MEDALS PLH:
40 - Podhale Nowy Targ
23 - Legia Warszawa
23 - GKS Katowice
18 - Naprzod Janow
15 - Unia Oswiecim
11 - Cracovia Krakow
11 - Polonia Bytom
10 - Zaglebie Sosnowiec
9 - GKS Tychy
9 - KTH Krynica
8 - Baildon Katowice
6 - TKH Torun
6 - LKS Lodz
5 - AZS Warszawa
4 - AZS Poznan
4 - Polonia Bydgoszcz
3 - Pogon Lwow
2 - Czarni Lwow
2 - Warszawianka
1 - Wisla Krakow
1 - Lechia Lwow
1 - WTL Warszawa
1 - Stoczniowiec Gdansk
1 - Start Katowice
1 - Ognisko Wilno
history POLISH CUP:
3 - GKS Tychy
2 - Podhale Nowy Targ
2 - Unia Oswiecim
1 - TKH Torun
1 - GKS Katowice
1 - Naprzod Janow
40 - Podhale Nowy Targ
23 - Legia Warszawa
23 - GKS Katowice
18 - Naprzod Janow
15 - Unia Oswiecim
11 - Cracovia Krakow
11 - Polonia Bytom
10 - Zaglebie Sosnowiec
9 - GKS Tychy
9 - KTH Krynica
8 - Baildon Katowice
6 - TKH Torun
6 - LKS Lodz
5 - AZS Warszawa
4 - AZS Poznan
4 - Polonia Bydgoszcz
3 - Pogon Lwow
2 - Czarni Lwow
2 - Warszawianka
1 - Wisla Krakow
1 - Lechia Lwow
1 - WTL Warszawa
1 - Stoczniowiec Gdansk
1 - Start Katowice
1 - Ognisko Wilno
history POLISH CUP:
3 - GKS Tychy
2 - Podhale Nowy Targ
2 - Unia Oswiecim
1 - TKH Torun
1 - GKS Katowice
1 - Naprzod Janow
PUNKTACJA KANADYJSKA PLH 2007/2008:
1. Kacir Marian CZE (Podhale) - 76
2. Zapala Krzysztof POL (Podhale) - 71
3. Rozanski Jarosław POL (Podhale) - 69
4. Laszkiewicz Leszek POL (Cracovia) - 67
5. Baranyk Milan CZE (Podhale) - 62
6. Parzyszek Adrian POL (GKS Tychy) - 57
7. Vitek Josef CZE (Stoczniowiec) – 53
8. Skutchan Roman CZE (Stoczniowiec) – 49
9. Laszkiewicz Daniel POL (Cracovia) - 48
10. Bomastek Przemysław POL (TKH Torun) - 47
11. Dolega Jaroslaw POL (TKH Torun) - 47
12. Lustinec Jakub CZE (Polonia Bytom) - 46
13. Teddy Da Costa FRA (Zaglebie) - 46
14. Hlouch Roman CZE (Cracovia) - 45
15. Mravec Michal SVK (TKH Torun) - 44
16. Lauko Ondrej SVK (KH Sanok) - 42
17. Proszkiewicz Tomasz POL (GKS Tychy) - 42
18. Mermer Maciej POL (KH Sanok) - 42
19. Bacul Robin CZE (GKS Tychy) - 42
20. Pasiut Grzegorz POL (Cracovia) - 41
1. Kacir Marian CZE (Podhale) - 76
2. Zapala Krzysztof POL (Podhale) - 71
3. Rozanski Jarosław POL (Podhale) - 69
4. Laszkiewicz Leszek POL (Cracovia) - 67
5. Baranyk Milan CZE (Podhale) - 62
6. Parzyszek Adrian POL (GKS Tychy) - 57
7. Vitek Josef CZE (Stoczniowiec) – 53
8. Skutchan Roman CZE (Stoczniowiec) – 49
9. Laszkiewicz Daniel POL (Cracovia) - 48
10. Bomastek Przemysław POL (TKH Torun) - 47
11. Dolega Jaroslaw POL (TKH Torun) - 47
12. Lustinec Jakub CZE (Polonia Bytom) - 46
13. Teddy Da Costa FRA (Zaglebie) - 46
14. Hlouch Roman CZE (Cracovia) - 45
15. Mravec Michal SVK (TKH Torun) - 44
16. Lauko Ondrej SVK (KH Sanok) - 42
17. Proszkiewicz Tomasz POL (GKS Tychy) - 42
18. Mermer Maciej POL (KH Sanok) - 42
19. Bacul Robin CZE (GKS Tychy) - 42
20. Pasiut Grzegorz POL (Cracovia) - 41
Slovaki, Cesi w Ekstraklasie PLH 2007/2008:
CRACOVIA KRAKOW
Vladimir Buril SVK
Ales Cerny CZE
Marek Badzo CZE
Roman Hlouch CZE
Andrej Kmec SVK
Jozef Mihalik SVK
Dmitrij Spirin RUS
Rudolf Vercík SVK
Rudolf Rohacek CZE
GKS TYCHY
Tomas Jakes CZE
Robin Bacul CZE
PODHALE NOWY TARG
Robert Pospisil CZE
Marek Priechodsky CZE
Dimitry Suur EST
Frantisek Bakrlik CZE
Milan Baranyk CZE
Marian Kacir CZE
Martin Voznik CZE
Milan Jancuska CZE
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
Ales Holik CZE
Pavel Urban CZE
Lubomir Caban SVK
Teddy Da Costa FRA
Karel Horny CZE
Vladimir Luka CZE
Jozef Zavadil SVK
STOCZNIOWIEC GDANSK
Milan Furo SVK
Zdenek Jurasek CZE
Ondrej Prokop SVK
Roman Skutchan CZE
Josef Vitek CZE
NAPRZOD JANOW
Petr Jez CZE
Peter Gallo SVK
Lajos Tokesi UNG
Miroslav Zatko SVK
Martin Krumpal SVK
Imre Peterdi UNG
Peter Tabacek SVK
Jaroslav Lehocky SVK
TKH TORUN
Vladimir Buril SVK
Zoltan Kubat SVK
Peter Hurtaj SVK
Michal Mravec SVK
Mojmir Musil CZE
Rudolf Verčík SVK
KH SANOK
Roman Guričan SVK
Miroslav Sekáč SVK
Ľubomír Caban SVK
Ondrej Lauko SVK
Pavol Melicherčík SVK
Ľuboš Zetík SVK
Josef Čontofalský SVK
POLONIA BYTOM
Justin Mazurek CAN
Pavel Urban CZE
Kamil Vantura CZE
Gabriel Da Costa FRA
Jakub Lustinec CZE
Daniel Mracka SVK
Petr Tokos CZE
UNIA OSWIECIM
Patrik Flasar CZE
Alexandr Hegegy CZE
Justin Mazurek CAN
Michal Simon SVK
Martin Bucek CZE
Pavel Korcok SVK
Lubomir Minarik CZE
Petr Valusiak CZE
Miroslav Dolezalik CZE
CRACOVIA KRAKOW
Vladimir Buril SVK
Ales Cerny CZE
Marek Badzo CZE
Roman Hlouch CZE
Andrej Kmec SVK
Jozef Mihalik SVK
Dmitrij Spirin RUS
Rudolf Vercík SVK
Rudolf Rohacek CZE
GKS TYCHY
Tomas Jakes CZE
Robin Bacul CZE
PODHALE NOWY TARG
Robert Pospisil CZE
Marek Priechodsky CZE
Dimitry Suur EST
Frantisek Bakrlik CZE
Milan Baranyk CZE
Marian Kacir CZE
Martin Voznik CZE
Milan Jancuska CZE
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
Ales Holik CZE
Pavel Urban CZE
Lubomir Caban SVK
Teddy Da Costa FRA
Karel Horny CZE
Vladimir Luka CZE
Jozef Zavadil SVK
STOCZNIOWIEC GDANSK
Milan Furo SVK
Zdenek Jurasek CZE
Ondrej Prokop SVK
Roman Skutchan CZE
Josef Vitek CZE
NAPRZOD JANOW
Petr Jez CZE
Peter Gallo SVK
Lajos Tokesi UNG
Miroslav Zatko SVK
Martin Krumpal SVK
Imre Peterdi UNG
Peter Tabacek SVK
Jaroslav Lehocky SVK
TKH TORUN
Vladimir Buril SVK
Zoltan Kubat SVK
Peter Hurtaj SVK
Michal Mravec SVK
Mojmir Musil CZE
Rudolf Verčík SVK
KH SANOK
Roman Guričan SVK
Miroslav Sekáč SVK
Ľubomír Caban SVK
Ondrej Lauko SVK
Pavol Melicherčík SVK
Ľuboš Zetík SVK
Josef Čontofalský SVK
POLONIA BYTOM
Justin Mazurek CAN
Pavel Urban CZE
Kamil Vantura CZE
Gabriel Da Costa FRA
Jakub Lustinec CZE
Daniel Mracka SVK
Petr Tokos CZE
UNIA OSWIECIM
Patrik Flasar CZE
Alexandr Hegegy CZE
Justin Mazurek CAN
Michal Simon SVK
Martin Bucek CZE
Pavel Korcok SVK
Lubomir Minarik CZE
Petr Valusiak CZE
Miroslav Dolezalik CZE
Slovaki, Cesi w Ekstraklasie PLH 2008/2009:
CRACOVIA KRAKOW
Dudaš Martin CZE
Badžo Marek CZE
Mihálik Jozef SVK
Verčík Rudolf SVK
Skinnari Mikko FIN
GKS TYCHY
Jakeš Tomáš CZE
Bacul Robin CZE
PODHALE NOWY TARG
Petrina Martin SVK
Priechodsky Marek SVK
Baranyk Milan CZE
Kubenko Viktor SVK
Paciga Ladislav SVK
Voznik Martin CZE
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
Strapko Lubomir SVK
Antonovič Radim CZE
Da Costa Teddy FRA
Fišer Miroslav CZE
Lezo Anton SVK
Luka Vladimir CZE
Opatovsky Martin SVK
STOCZNIOWIEC GDANSK
Jurásek Zdeněk CZE
Furo Milan SVK
Hurtaj Peter SVK
Skutchan Roman CZE
Vitek Josef CZE
NAPRZOD JANOW
Zaťko Miroslav SVK
Klačanský Marek SVK
Lauko Ondrej SVK
Tabacek Peter SVK
TKH TORUN
Búřil Vladimír SVK
Kacíř Marián CZE
KH SANOK
Guričan Roman SVK
Sučko Miroslav SVK
Caban Ľubomír SVK
Mucha Roman SVK
Zavacký Pavol SVK
POLONIA BYTOM
Urban Pavel CZE
Da Costa Gabriel FRA
GKS JASTRZEBIE
Lipina Peter CZE
Pavlačka Marek CZE
Szöke Andrej SVK
Zdráhal Pavel SVK
CRACOVIA KRAKOW
Dudaš Martin CZE
Badžo Marek CZE
Mihálik Jozef SVK
Verčík Rudolf SVK
Skinnari Mikko FIN
GKS TYCHY
Jakeš Tomáš CZE
Bacul Robin CZE
PODHALE NOWY TARG
Petrina Martin SVK
Priechodsky Marek SVK
Baranyk Milan CZE
Kubenko Viktor SVK
Paciga Ladislav SVK
Voznik Martin CZE
ZAGLEBIE SOSNOWIEC
Strapko Lubomir SVK
Antonovič Radim CZE
Da Costa Teddy FRA
Fišer Miroslav CZE
Lezo Anton SVK
Luka Vladimir CZE
Opatovsky Martin SVK
STOCZNIOWIEC GDANSK
Jurásek Zdeněk CZE
Furo Milan SVK
Hurtaj Peter SVK
Skutchan Roman CZE
Vitek Josef CZE
NAPRZOD JANOW
Zaťko Miroslav SVK
Klačanský Marek SVK
Lauko Ondrej SVK
Tabacek Peter SVK
TKH TORUN
Búřil Vladimír SVK
Kacíř Marián CZE
KH SANOK
Guričan Roman SVK
Sučko Miroslav SVK
Caban Ľubomír SVK
Mucha Roman SVK
Zavacký Pavol SVK
POLONIA BYTOM
Urban Pavel CZE
Da Costa Gabriel FRA
GKS JASTRZEBIE
Lipina Peter CZE
Pavlačka Marek CZE
Szöke Andrej SVK
Zdráhal Pavel SVK
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé