Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Peter Bondra

Diskuze o reprezentačních týmech a turnajích.

Peter Bondra jeden z nejlepąích slovenských střelců v NHL by rád pokračoval v úspěąné kariéře.Jeho nejlepąí výkony zaľil tým Washington Capitals a tam by se také rád vratil a hrál v příątí sezoně.

AktuálnĂ­ ÄŤlánek o P.Bondrovi ÄŤtÄ›te ZDEObrázek

Bondra v NHL oderál 1044 zápasů a nastřílel 498 golů.Schází mu opravdu jen krůček k dosaľení pětistovky.

dufam, ze Peta niekde nakoniec zoberu. Ak ano, tak tie dva goly uz urcite dokaze, my mu ich vymodlime :D :modlenie: . Do Detroitu naisto nepojde, ale hovori sa o Washingtone, ja by som bol rad, keby sa vratil prave tam a ukoncil tam karieru. Ak by mal dobru formu, tak s Ovechkinom by im to mohlo pekne sypat :)
Drzim palce Peto :taptap: :thumbsup2:

Dufam ze karieru neukonci a tu magicku 500tovku dosiahne, aj ja by som bol rad keby siel do WSH kedze uz je tam aj Zednik a pravdepodobne tam bude hrat aj Majesky.

To uľ vypadá na, po Minnesotě, druhý tým slováků... - my Čeąi máme jenom jeden :(

jj....inak, bondra teraz skoncil 26. na nejakom golfovom turnaji....v sporte to bolo

Verim,ze Peto si najde nejake skvele muzstvo.Samozrejme myslim na Detroit :D ....Holland este riesi brankarsku otazku,ale spomna sa ,ze chce podpisat este nejakych obrancov a nejake kridla.Peto vela nevypyta a v DET by mal sancu aj na ten vytuzeny SC.......Bonzai to HockeyTown!!!

Ale nechcu ho tam

Vsak to.Ale ja ho tam chcem :D .Neviem,ale podla mna Holland a spol. zacali fetovat. :D

Alex píše:Vsak to.Ale ja ho tam chcem :D .Neviem,ale podla mna Holland a spol. zacali fetovat. :D
Ja chcem Pe»a v Rangers :D Rangers by sa rýchly hráč ako on ziąiel.Ale obidvaja zrejme budeme ma» smolu a nedočkáme sa toho :fnuk:

Milos76,asi to tak bude :cry: ,ale pockajme si.Podla mna by Petovi dres cervenych kridiel sekol a aj ta 12ka by bola super na tom drese :D.A Peto by nakoniec,ani neznizil vekovy priemer muzstva,co je dlhe roky vyraznou crtou RED WINGS.:D:D

jeho manaľer sa bol ponúka» či by ho Detroit neangaľoval a Holland vyjadril jasne nie!

Zatiaµ majú Haąek a Bondra podobný osud.Ich agenti ich ponúkajú kade tade a nikto ich nechce angaľova». :cry:

Ja dufam Ze si Peto este par zapasov zahra a tu vytuzenu 500vku dosiahne. Ale uz ma 38 rokov a v minulej sezone pre zranenie vynechal znacnu cast sezony. Je uz citliv na zranenia a omnoho dlhsie trva jeho rekonvalescencia ako mladsieho hraca. Ja tie kluby do znacnej miery chapem, ale dufam ze nakoniec dostane zmluvu aspon v nejakom slabsom klube. ktovie po cistkach v Colorade mozno aj Colorado.

si predstavte u caps utok:
bondra-semin-ovechkin-to by nemalo chybu...navyse do pp by k nim naskocil aj riso :cool:

jj, Semin je dobry, ale nie su tam vsetci kridla? :oops:

SEMIN JE CENTER,BONDRA MOZE ZAHRAT NALAVO,OVECHKIN NAPRAVO

Semin je LK, Ovechkin je LK,a Bondra moze hrat na oboch kridlach, ale centra si nie :D

arek píše:Semin je LK, Ovechkin je LK,a Bondra moze hrat na oboch kridlach, ale centra si nie :D
ved to, ze ©aĹ

ja som videl hrat semina aj na centri

ale je to lave kridlo :wink:

no ked nema inu moznost, asi na zaskok hra aj centra

milos76 píše:Zatiaµ majĂş HaÄ…ek a Bondra podobnĂ˝ osud.Ich agenti ich ponĂşkajĂş kade tade a nikto ich nechce angaÄľova». :cry:
Jo a hlavnÄ› nechápu proÄŤ - mÄ›li by bĂ˝t za nÄ› rádi...doufám, Äľe se aspoĹ

Nech idu obaja do Washingtonu, ten je slaby, a ak sa im bude darit, mozno vybojuju aj prvenstvo v divizii

Joe S. píše:Nech idu obaja do Washingtonu, ten je slaby, a ak sa im bude darit, mozno vybojuju aj prvenstvo v divizii
No tak neviem ci to bude prvenstvo,ale Petovi by som prial aby skoncil v nejakom dobrom klube napr.Colorado alebo NJ Devils.A Hasek ten nech uz ide domov do ciech.

Joe S. píše:Nech idu obaja do Washingtonu, ten je slaby, a ak sa im bude darit, mozno vybojuju aj prvenstvo v divizii
:evil: :evil: :evil: ....vies co tym myslim :wink:

canesman píše:ja som videl hrat semina aj na centri
Semin je jasne kridlo si len zober jeho subtilnu postavu na centri to predsa nejde do kopy...

Ja dufam ze sa Peto vrati do WSH a ukaze vsetkym kto je ikona Caps dufam ze Ovechkina coskoro(za dva roky) vymenia aby neprekonal jeho rekordy.

Len WSH by sa mal poobezarat po kvalitnom Strednom utocnikovi.
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO